Skocz do zawartości
Forum

Pomysł na prezent


Rekomendowane odpowiedzi

Mój brat kupił mojemu synkowi prezent z którego myślę, że każdy maluch byłby zadowolony. Taki pojazd przypominający samochód, który sam jeździ. Nazywa się to TwistCar i kręcenie kierownicą wprawia go w ruch. Zabawka dla malucha od 3go roku życia, ale i starszakom sprawia dużo frajdy. Jak ktoś nie ma jeszcze pomysłu na prezent dla dziecka to genialnie się sprawdza.

Odnośnik do komentarza
Gość serduszko3105

A moje dziewczynki dostały na prezent takie specjalne lalki do czesania 😉 Natomiast mojej siostrzenicy która już jest dość dużą panną i ma chyba coś z małego projektanta kupiłam jej lampę do pokoju która tak strasznie chciała , lampa jest wisząca , świetnie sie prezentuje [reklama usunięta].

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

ja jeśli tylko mam na to czas staram się wykonać sama prezenty. Moja mała ma teraz "fazę" na koniki 🙂 [reklama usunięta] znalazłam nstrukcje na konika na patyku i to był strzał w dychę. chwile trzeba nad tym przysiąść - ale z drugiej strony czas na zakupy też bym musiaa wygospodarować.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

ja moim łobuziakom kupuję klocki drewniane i zabawki ...Zabawki drewniane są wspaniałym rozwiązaniem dla tych małych jak i starszych dzieci. Zabawki takie są ponadczasowe i chyba nigdy nie znudzą sie dziecku. [reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

W dzisiejszych czasach wymyśleć coś co zaskoczy dziecko to trzeba się nieźle nagłówkować ;) Dzieci mają już niemal wszystko, ale fajne poszperać i znaleźć coś na prawdę fajnego :) czasami na portalach sprzedażowych można jakieś perełki znaleźć. I tak właśnie znalazłam Misia Podróżnika z Chicco, który ma polsko-angielską wersję. Dla syna był to mega prezent, bo w przedszkolu mając angielski wiele rzeczy już się nauczył, a w domu sobie utrwalał :) piosenki, części ciała itd, super sprawa :)

Odnośnik do komentarza

aga21
I tak właśnie znalazłam Misia Podróżnika z Chicco, który ma polsko-angielską wersję.

Zastanawiałam się kiedyś nad tym misiem dla Chrześnicy :) Ale w końcu wybrałam innego misia, choć też akurat z Chicco - różowego, słodkiego Misia z Projektorem, który gra spokojne i bardzo przyjemne dla ucha melodie oraz robi kolorowe projekcje gwiazdek (z brzuszka) :) Mnie on totalnie zachwycił i wiem, że Nadia ma go zawsze w łóżku i z nim śpi. Może się wydawać, że 4 latka jest już duża,a takie zabawki są dla maluszków, ale własnie wydaje mi się, że nie raz starsze dzieci mają większy problem z zasypianiem, budzą się w nocy, mają koszmary itp - i taki miś może być strzałem w 10tkę :)

monthly_2017_03/pomysl-na-prezent_55352.jpg

Odnośnik do komentarza

Świetnym pomysłem może być np. skonstruowanie małego placyku zabaw dla naszej pociechy. Zwróccie jednak uwagę, że poza sprzętem który umieścimy na takim placyku bardzo istotną sprawę odgrywają nawierzchnie bezpieczne na plac zabaw, bo co będzie jak nasze dziecko upadnie z huśtawki albo z drążka? Powierzchnia musi być amortyzująca i bezpieczna ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Magdalena156

U mnie moje dziewczyny uwielbiają oczywiście wszytsko co jest związane z bajką kraina lodu 😉 zresztą chyba większość matek tak ma 😉 to kupiłam dziewczynkom na prezent lalki Elsę oraz Annę . a także zabrałam je do pysznej lodziarni ze względu na to ,ze uwielbiają lody [reklama usunięta].

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

O tak tak tak! Ja też zamawiałam bajki personalizowane. Niestety mojemu synowi nie spodobała się książka od firmy Jestem w bajce :( Także nie polecam. A potem dostał na urodziny od tych Bajkopisarzy i ja byłam załamana, że znowu prezent w kosz... Ale ta akurat mu przypadła do gustu.

Odnośnik do komentarza

Nam się marzy stolik edukacyjny. Nasi znajomi mają stoli Chicco Hobby i bardzo nam przypadł do gustu. Mała ma teraz 6 mies. i rehabilitant zarekomendował nam zabawki tego typu jak blat stolika, aby dziecko leżąc na brzuszku ćwiczyło paluszki. Stolik ma wiele zabaw manualnych i dźwiękowych a dodatkowo jest to zabawka dwu języczna. Dlatego bardzo by nam się przydał ten stolik już teraz, ale też gdy dziecko już podrośnie i będzie mogło bawić się przy nim odtwarzając role z życia dorosłych (kucharza, artysty, ogrodnika...) oraz powtarzać angielskie i polskie zwroty.

Odnośnik do komentarza

My w spólnie z całą grupą zdecydowaliśmy się na koszulki z nadrukami [reklama usunięta] stworzonymi przez same dzieci. Po prostu grafik przełoży rysunki dzieci na nadrukna ich koszulki. Oprócz tego bedzie dołączony Mikołajek z czekolady i książeczka na temat świąt.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Ja postanowiłam zakupić mojemu dziecku rowerek biegowy. Jak się okazało, rowerek to nie tylko super zabawa i aktywnie spędzony czas, ale także nauka balansowania. Widać po dziecku, że bardzo dobrze sobie radzi bez bocznych kółek. Myślę, że w wieku 3/4 lat będzie już potrafił jeździć na zwykłym rowerku. 🙂

[reklama usunięta]

pomysl-na-prezent_68400.jpg

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem bardzo ciekawym pomysłem jest silikonowa lampka. Moja córka wiecznie musiała mieć zapaloną lampkę do zasypiania, aż dostała na urodziny lampkę króliczka innoGIO i teraz śpi z nim. Królik jest miękki, świeci delikatnym łagodnym światłem, które zmienia kolory, no rewelacja. Są tez inne zwierzątka

Odnośnik do komentarza

Ja mam dwójkę dzieci i lubię kupować im coś, żeby bawiły się razem a przy dziewczynce i chłopcu to nie taka prosta sprawa. Zazwyczaj stawiam na klocki, ale na mikołajki w tym roku znalazłam zestaw 2w1 w odgrywanie ról https://www.sklep.habarri.pl/odgrywanie-rol w zestawie połączone są dwie zabawki np. salon dla piesków i kuchnia, a wszystko można zapakować w malutką, przenośną walizkę, więc będziemy zabierać ze sobą na wyjazdy, żeby dzieci się nie nudziły.

Odnośnik do komentarza
Gość Allienne

No nie wiem czy maluch doceni właśnie taki prezent. Podejrzewam, ze podarowanie czegoś takiego skonczyloby sie na sporym zawodzie.... Rodzice na pewno będą zadowoleni, ale czy maluch? Nie wydaje mi się. Jesli mogę coś zasugerować, to dobrą opcja będzie podarowanie czegoś łączącego zabawę z nauką. Nie wiem czy przeglądałyscie sobie tablice manipulacyjne. Moim zdaniem warto jest się nad nia zastanowić. Taka tablica łaczy zabawę z nauką. 

[reklama usunięta]

tablica-manipulacyjna-chmurka-pudrowy-ro

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Niedawno moja chrześnica miała swoje 4 urodziny... standardowo nie miałam pomysłu na prezent, ale z pomocą przyszła mi znajoma z pracy. Poleciła mi kupno suchego basenu z kulkami [reklama usunięta], podczas zabawy urodzinowej suchy basenik grał pierwsze skrzypce, wszystkie dzieci były nim zainteresowane 🙂 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...