Skocz do zawartości
Forum

Pomysł na prezent


Rekomendowane odpowiedzi

~Tom_Dan1
Zamiast ciastoliny można użyć modeliny, albo zwyczajnej plasteliny - jest o wiele tańsza :)

jest tańsza, ale mniej trwała, moja teściowa robi Oli masę solną i to się sprawdza, choć nie lubię po tym myć zestawu do ciastoliny, łatwo się zapycha, a kiedyś zmieszała ciastolinę z tą masą solną i był i kolor i trwałość, przechowujemy to w lodówce

Odnośnik do komentarza

Ciekawy pomysł, żeby zmieszać masę solną z ciastoliną. Musze, to kiedyś wypróbować. Ale ja powinnam masę solną wyrabiać w rękawiczkach, a później się w nich bawić, bo niestety bardzi mi dłonie pękają od soli. Ja do masy solnej dodaje na święta cynomon. Ładnie pachnie, a po wyschnięciu masa pięknie się mieni, jakby był wsypanu brokat.

Odnośnik do komentarza

bardzo dobry pomysł, moja córka już nie może doczekać się kolejnych wakacji nad morzem w tym samym miejscu co rok i 2 lata temu i ciągle mówi, że tęskni odlicza miesiące do kolejnego wyjazdu. Jeśli chodzi o ciastolinę to u nas szału nie ma, Ola woli plastelinę i wykleja z małych kawałeczków swój własny obrazek na kartce z bloku. W tym roku zrzuciliśmy się na jej wymarzoną kolejkę Lego City. Jeden prezent od wszystkich a taki konkretny.Udało się nam w promocji kupić dodatkowy zestaw torów za ... 1 grosz, dołączony do kolejki.

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sdf9hngltyenz.png

Odnośnik do komentarza

Darka78
bardzo dobry pomysł, moja córka już nie może doczekać się kolejnych wakacji nad morzem w tym samym miejscu co rok i 2 lata temu i ciągle mówi, że tęskni odlicza miesiące do kolejnego wyjazdu. Jeśli chodzi o ciastolinę to u nas szału nie ma, Ola woli plastelinę i wykleja z małych kawałeczków swój własny obrazek na kartce z bloku. W tym roku zrzuciliśmy się na jej wymarzoną kolejkę Lego City. Jeden prezent od wszystkich a taki konkretny.Udało się nam w promocji kupić dodatkowy zestaw torów za ... 1 grosz, dołączony do kolejki.

no to świetny zakup:) daj, znać, czy się prezent udał

Odnośnik do komentarza
Gość Marika22

A co myślicie o wysłaniu dziecka na wycieczce jako prezencie za dobre stopnie? W szkole mojej siostrzenicy co jakiś czas są organizowane różne wycieczki, na przykład ostatnio biuro [reklama usunięta] organizowało wycieczkę do Mikrokosmosu, to taki park edukacyjny, gdzie są różne modele owadów. No i Lucynki nie puścili, bo nie przykładała się do nauki. Miała jasno powiedziane, że jak się postara i nauczy lepiej liczyć, to pojedzie, a jeśli nie to nie.
Tylko mi się wydaje, że taka wycieczka dużo by dziecku dała, bo oprócz rozrywki ma to też walor edukacyjny, więc powinni ją puścić a ewentualnie zabrać telewizje czy coś.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Moje młodsze dziecko też uwielbia klocki, ale ma już chyba wszystkie popularne dla przedszkolaka. Na prezent wybrałabym chyba coś zupełnie nowego. Mam plastikowego pieska Tolo, który ma ruchome elementy i wydaje dźwięki. Ktoś podarował mojej małej kiedyś też podróbkę - masakra, rozpadł się i na dodatek był niebezpieczny dla dziecka. Teraz widziałam nowe zabawki Tolo - farma i pociąg - jakość jest super i mają wiele elementów.

Odnośnik do komentarza

~Marika22
A co myślicie o wysłaniu dziecka na wycieczce jako prezencie za dobre stopnie? [...] No i Lucynki nie puścili, bo nie przykładała się do nauki. Miała jasno powiedziane, że jak się postara i nauczy lepiej liczyć, to pojedzie, a jeśli nie to nie.

Okropne :( Nie stopnie są ważne ale zaangażowanie, chęci i indywidualne postępy :/ Wycieczka może być prezentem, ale za właśnie postępy w nauce,a nie poprawę ocen. Same pamiętamy ze szkoły, że nie jedna "5" była kwestią szczęścia, przypadku czy ściągania :p A nie o to chodzi!

Co do fajnych prezentów jeszcze dla przedszkolaka, to córka miała 3 urodzinki i dostała od całej rodziny drewniany domek na ogród - jest zachwycona, ale wiadomo, nie każdy ma ogródek ;)
Drugi mega prezent (ale ma od wielkanocy), to nowy rowerek biegowy :) Śliczny, różowy z Chicco <3 Pięknie na nim jeździ, rowerek jest wytrzymały, ma dobre koła :) Bardzo polecamy :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...