Skocz do zawartości
Forum

ile wazyły Wasze pociechy po porodzie


Żana

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Szczęśliwa Ja

Dominiś urodził się o czasie, ważył 4640, do tego był długaśny :-) Ani ja, ani moj synek nie mieliśmy cukrzycy, co sprawdzali lekarze. W ciąży przytylam 9 kilo, po porodzie dwa tyg pozniej miałam swoją wagę i fajną figurkę. Poród był bezproblemowy, z centymetrowym rozcięciem. Dzidzia jest Boska, dzis kończy równo 4,5 miesiąca i wazy 9,5 kilo :-) a karmię tylko piersią. Czuję się jak bohater :-)
Pozdrawiam gorąco :-)

Odnośnik do komentarza

U mnie poród 1,5 tyg po terminie. O 6:00 rano KTG wykazało skurcze. O 14:00 skurcze się nasiliły i zadzwoniłam po Męża, że może przyjechać. Niestety wraz z siłą skurczów nie postępowało rozwarcie, więc w efekcie urodziłam dopiero o 2 w nocy. Miałam przebijany pęcherz płodowy, bo wody same nie chciały odejść oraz nacinane krocze. Synek urodził się 3950 g oraz 56 cm długości. Porodu nie wspominam jako wspaniałego przeżycia, ale to raczej przez obcesową opiekę szpitalną podczas akcji. Bardzo się cieszę, żeby był ze mną Mąż :) Bardzo mi pomógł. Teraz czekamy na urodzenie się drugiego dziecka. Do terminu porodu 5 dni.

http://www.suwaczki.com/tickers/hchy3e3k6j7ewh4j.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...