Skocz do zawartości
Forum

nowe wateczki


monikouette

Rekomendowane odpowiedzi

jeszcze jedno mi do glowy pzyszlo (zapewniam ze w nocy spie ale chyba mi sie po glowie niezle pomyslow plata)
jakby juz byla ta strona glowna, albo nawet jakby jej nie bylo, czy nie daloby sie zrobic rubryki czy nie wiem czego, w ktorym bylyby wszystkie ostatnio utworzone watki?
moze koliduje to z innymi pomyslami o najswiezszych postach ( no bo najswiezszy post to rownoczesnie i najswiezszy watek byc moze) ale w niektorych rubrykach sa watki interesujace ale malo odwiedzane.
tak mysle, ze w sumie ten problem to jest scisle zwiazany z ksztaltem strony glownej ale tak sobie pomyslalam, ze jesli ktos tworzy nowy watek i zaraz potem ktos inny odpowiada na inny z tej samej grupy, to sie ten popularny naklada na nowy i juz nikt go nie zauwaza, no chyba ze wejdzie specjalnie do grupy tematycznej (czego osobiscie czesto nie robie np)

namieszalam to teraz uciekam;)

Odnośnik do komentarza

Zrobione - na stronie głównej, w dolnej części, dodałem listę 10 najnowszych wątków.

Gdyby komuś przeszkadzała, wystarczy, że kliknie małą ikonką [+] po prawej stronie, a sekcja się zwinie i pozostanie zwinięta nawet po odświeżeniu strony (oczywiście można ją rozwinąć ponownie). (Nota bene, zwijanie dotyczy wszystkich działów forum - jak którejś części nie czytamy, można ją zwinąć na stałe, żeby nie zajmowała miejsca)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...