Skocz do zawartości
Forum

Szwecja


sekundka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lucia77

cytat Patrycja 81

Dziewczta chcialam wam cos napisac-myslalam,zeby kazdej na PW...no ale okazalo sie ,ze poprostu moje wpisy przy uzyciu funkcji"ignoruj" nie beda juz czytane,przez ta osobe(zobaczymy)

wiec do rzeczy pewna osoba,sledzac moje wpisy czytala nasz wate-nie chce mi sie nawet o tym pisac,szkoda slow i tak za duzo czasu dzis poszlo sie j... na wymiane slow na PW

mam nadziej,ze nie bedzie sie za mna juz nigdy wlokła,nie spotkam ja wirtualnie,ani w realu(niestety mieszkamy w tej samej miejscowosci)

poprostu bleee

ale takie istoty,ktore wiedza lepiej niz ja -jaka jestem
trzeba miec gleboko wsadzone tam gdzie slonce nie dochodzi

jakby sie ktoras z Was pytala o kogo chodzi to o mnie :lol:

i tez mam w 4 literach Pania Madralinska vel zrodlo :Spoko:

Odnośnik do komentarza

i ja się witam wieczorową porą!

nie było mnie kilka dni bo byłam na malutkim wypadzie z moimi mężczyznami! a ze nie miałam dostępu do int to nie było jak zajrzeć, ale nie miałam za wiele do czytania bo chyba wszystkie dziewczyny powyjeżdzały:Oczko: mam nadzieję ze jednak ktoś tu zajrzy

cześć Lulka my się jeszcze nie znamy:Śmiech: fajny ten Twoj Julian i podobnym wieku do mojego smyka

Odnośnik do komentarza

lulka no ja faktycznie niedawno ale fajnie mi się gada wiec jak mam możliwość lubię sobie zajrzeć ,
teraz niestety pustki straszne bo wiele dziewczyn powyjeżdzało a tu jeszcze widzę ze i bez wyjazdów jakiś urlopik od wątku wzięty więc chyba niewiele osób będzie, ale moze jutro już będzie z kim popisać
my byliśmy na kilka dni u brata męza kaałek od sthlm i wróciliśmy dopiero dzisiaj w poludnie ale tak mi zeszlo ze nie bylo czasu wlączyc komp. a teraz to juz pozno wiec znikam spac. Do jutra DOBRANOC:sen:

Odnośnik do komentarza

Witam sie w ten deszczowy dzien:(
Julia gratuluje postepow synusia,zuch chlopczyk:)
ja juz nie moge sie doczekac wyjazdu do Polski,a tu jeszcze prawie caly miesiac:(
kurcze to nikt nie wie kto by mogl zalatwic ta szybe???szkoda,bo jezeli tego do sierpnia nie zrobimy to nie jedziemy do polski:(
a tego napewno bym nie chciala...Dominis wlasnie sobie zasypia w lozeczku,a ja ide robic sobie sniadanko...milego dnia:)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-35609.png

Odnośnik do komentarza

witam sie i ja :smile_move:

Urlop nadzwyczaj nieudany :D juz na drugi dzien wrocilismy do domu. W domku był brud, pełno psiej siersci, toaleta- szkoda gadać- gorzej jak na biwaku. Pogoda do d...py. W domku dla gosci urzedowaly myszy :36_1_21::36_1_21:

No ale chociaz kase oddadzą...

teraz siedzimy w domu. Moze w sobote lecimy do Pl, bo moj R chce robic tam prawko.

Narazie sie zegnam. Dobrej nocki :*

http://suwaczki.maluchy.pl/li-22519.png

http://www.suwaczki.com/tickers/bhywe6ydagtwhn27.png

:smile_move::pig::smile_move:
http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=81764df5aed2504bb.png

Odnośnik do komentarza

Dzien dobry kobietki!! pogoda do bani,len totalny i tak o to wyglada moj kolejny dzien!!Ja tez chcialam jechac to pl robic prawko ale sie zastanawiam bo to strasznie dlugo schodzi:(
Dziewuszki ja chcialam sobie pocieniwac wloski a szukam sprawdzonej fryzjerki ktora to dobrze zrobi,bo ja stracilam zaufanie do fryzjerow,w pl poszlam do dobrego salonu chcialam pasemka czerwone i proste wlosy oraz zeby ich nie skracaly jedynie tylko koncowki 2cm,i w rezultacie mialam od gory pasemka potem dalej nic,wlosy do pasa zciete prawie do ramion i na koncu zakrecone dyfuzorem,normalnie sie poplakalam,takze jesli macie jakas sprawdzona kobitke to prosze napiszcie!!! a wlasnie ile w szwecji fryzjer kosztuje???

a tak na marginesie to zazdroszcze wam tych wszystkich wyjazdow,praga,berlin,tunezja itd my tez bysmy z checia pojezdzili ale w wyniku mlodzienczych glupot mojego m nie moze on podrozowac ani wrocic do pl:(to sa skutki nieodpowiednich kolegow i glupoty!!! a ja sama jechac gdziekolwiek to raczej nie!!No to sie wyzalilam.

http://s9.suwaczek.com/200901124568.png

Odnośnik do komentarza
Gość kingolandia

Witam.

Ja jakoś nie mam natchnienia do pisania.
Ogólnie to przecież dziewczyny prawie wszystkie w Polsce np.Lucia Klaudia Migotka Kati .Motylek ma gości....

U nas Kamilka złapała katarek....Wiec tez mało mam czasu......
Nie wiem co z Lulką (chyba usunęła swoją otatnią wypowiedz ) i Tysią obie zaglądają ale nie klikają...

Odnośnik do komentarza
Gość kingolandia

sylwusia

Dziewuszki ja chcialam sobie pocieniwac wloski a szukam sprawdzonej fryzjerki ktora to dobrze zrobi,bo ja stracilam zaufanie do fryzjerow,takze jesli macie jakas sprawdzona kobitke to prosze napiszcie!!! a wlasnie ile w szwecji fryzjer kosztuje???

Chyba Lucia ma namiary na fryzjęrke więc jak wróci to sie do niej odezwij

a tak na marginesie to zazdroszcze wam tych wszystkich wyjazdow,praga,berlin,tunezja itd my tez bysmy z checia pojezdzili ale w wyniku mlodzienczych glupot mojego m nie moze on podrozowac ani wrocic do pl:(to sa skutki nieodpowiednich kolegow i glupoty!!! a ja sama jechac gdziekolwiek to raczej nie!!No to sie wyzalilam.

Szkoda ale zawsze możecie zwiedzać Szwecję tez jest piekna

Odnośnik do komentarza
Gość kingolandia

patrycja`81



Justyna a Ty masz jakis kontakt z Natalia?miala kiedys do nas zagladnac-moze po porodzie-kciuki zacisniete za szybki latwy porod:)


Milego dnia :)

Natali zostało 2 dni do terminu porodu .Bedzie chłopczyk Filip.Ja tez trzymam kciuki

Odnośnik do komentarza
Gość kingolandia

ewka
witam sie i ja :smile_move:

Urlop nadzwyczaj nieudany :D juz na drugi dzien wrocilismy do domu. W domku był brud, pełno psiej siersci, toaleta- szkoda gadać- gorzej jak na biwaku. Pogoda do d...py. W domku dla gosci urzedowaly myszy :36_1_21::36_1_21:

No ale chociaz kase oddadzą...

teraz siedzimy w domu. Moze w sobote lecimy do Pl, bo moj R chce robic tam prawko.

Narazie sie zegnam. Dobrej nocki :*

To faktycznie było nie wesoło.:eek:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...