Skocz do zawartości
Forum

Termometr dla dziecka


asia78

Rekomendowane odpowiedzi

Z termometrami w smoczku to jest tak ze dziecko moze Ci smoka wogole nie akcpetowac a po drugie osobiscie nie widze wciskania dziecku w nocy smoak do buzi na spiocha - no mojemu nic nie wlozysz chyba ze go obudzisz.

Tinka nie twierdzilam ze tylko drogie jest dobre. Pisalam ze to własnie na tym sie zawiodlam i w tym wypadku dla mnie cena poszla w parze z moim zadowoleniem z tego termometru.

Wogole byl on nieprzemyslanym w sumie zakupem bo jak nim zmierzyc w nocy temperaturke nie budzac malca ? Pod paszka ciezka a w dupci ... trzeba malucha rozbierac.

Szczęsliwa mama

Odnośnik do komentarza

Ja poczatkowo mierzylam w dupci ale tak jak pisalam gdy musialam mierzyc regularnie to miejsce sie nie sprawdzilo a w dodatku czasem bylo ciezko bo maly strasznie fikal nozkami a ja balam sie ze zrobie mu krzywde.

W koncu kupilismy taki do uszka i do czola w jednym.
Termometr do UCHA i CZOLA Geratherm 4 KOLORY 1 SEK (413025375) - Aukcje internetowe Allegro
Nie musialam malca w nocy rozbierac, mierzy tylko 1 sekunde a dzwiek oznajmujacy koniec pomiaru jest na tyle cichy ze synka nie budził.

Poki co sie nie zawiodlam a mialam okazje sprawdzic go dokladnie jak maly mial rozyczke.

Szczęsliwa mama

Odnośnik do komentarza

Sezon chrób rozpoczęty. My zagileni po pasa. Jerz całe szczęście już dochodzi do siebie. Chciałabym podzielić się z Wami pewną nowinką, która bardzo pomogła nam w tej chorobie tj termometr do czoła. Ja osobiście pierwsz raz widziałam taki. Jest rewelacyjny nie trzeba wkładać nic do pupy, budzić dziecka w nocy. Tylko przykłada się na chwilkę taki papierowy paseczek z miarką i pokazuje się wynik. Można zmierzyć np przez sen temperaturkę. Kosztuje 5 zł.
Robiłam próby mierząc zwykłym i tym do czoła pokazują to samo.
Dla mnie to nowość nie wiedziałam, że coś takiego jest więc może są mamy które również nie wiedziały że coś takiego jest więc dzielę się z Wami swoim doświadczeniem.
Mam nadzieję że nie będzie potrzeby używania tego cuda.
Zycze zdrowia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

Takie termometry sa juz dlugo, min 17 lat bo moj brat jeszcze takie mial.
Ja zarowno z doswiadczenia swojego jak i meza moge powiedziec ze to "cudo" nie jest takie cudowne jak by sie chcialo. Glownie dlatego ze nie sa dokladne, pokazuja tzw całe stopnie, a jesli pokazuje dwa sąsiednie pola tzn, ze jest +0,5 stopnia a przy maluszku wazna jest dokladna temperatura.Odradzono nam go rowniez w szpitalu.

W dzisiejszych czasach nie trzeba budzic malucha by zmierzyc tempke - wystarczy elektroniczny termometr do czola lub do ucha - dla mnie to duzo pewniejsze niz ten paskowy.

Szczęsliwa mama

Odnośnik do komentarza

Zwracam sie do Was z takim pytaniem, jaki termometr kupic dziecku, wiem, ze najlepiej do ucha i na czoło, ale czy macie jakies sprawdzone, jakiej firmy ? My kupilismy jeden, ale trzeba było go reklamowac bo cos z nim było nie tak, no i teraz nie chcialabym popełnic kolejnego błędu. Będę wdzięczna za rady.

Odnośnik do komentarza

Kalinah ja mam baby ono taki tylko do czoła. Mierzy w kilka sekund, jest poręczny, jak dotąd się sprawdza. Kuzynka ma tej samej firmy tylko do czoła i do ucha i mówiła, że tak naprawdę to tej końcówki do ucha jeszcze ani razu nie użyła (ma roczne dziecko, małą wiercipiętkę). Zasugerowałam się tym i stwierdziłam, że chyba nie ma sensu płacic za opcję, z której nie skorzystam :)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-26026.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-68097.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...