Skocz do zawartości
Forum

wyrzuciliście moje zdjecie z konkursu....czemu??


misimip

Rekomendowane odpowiedzi

Moje mimo ze bylo z wigilii tez zostalo wyrzucone. Ale to pewnie dlatego ze nie bylo na nim choinki, bombek itp. :) Wiec rozumiem.
Szkoda ze nie bylo zadnej informacji na pw. Chocby krotkiej typu "Twoje zdjecie zostalo usuniete z galerii konkursowej za niezgodnosc z regulaminem". Ale z drugiej strony bylo takich zdjec tyle ze az szok.
Wiec pozdrawiam i zycze gospodyniom cierpliwosci w walce z probami oszustw. :D

Odnośnik do komentarza

A u Ciebie kochana pewnie chodzi o:
7. Użytkownik nie może:
- wystawiać zdjęć, których sam nie wykonywał lub nie ma do nich praw autorskich;
- wystawiać zdjęć poddanych wyraźnej ingerencji komputerowej (dopuszczalny zakres retuszu to: kadrowanie, korekta kolorystyczna, jasności, kontrastu, wyostrzanie, wygładzanie, sepia, odcienie czerni i bieli);
- wystawiać zdjęć wykonanych przez profesjonalistów;

Odnośnik do komentarza

adriana8899
A u Ciebie kochana pewnie chodzi o:
7. Użytkownik nie może:
- wystawiać zdjęć, których sam nie wykonywał lub nie ma do nich praw autorskich;
- wystawiać zdjęć poddanych wyraźnej ingerencji komputerowej (dopuszczalny zakres retuszu to: kadrowanie, korekta kolorystyczna, jasności, kontrastu, wyostrzanie, wygładzanie, sepia, odcienie czerni i bieli);
- wystawiać zdjęć wykonanych przez profesjonalistów;

ale to jest moje zdjecie, moje dzieci i nie ma obróbki komputerowej. Dadaję do zdjeć różne rzeczy, zobacz w galerii, ale to jest czyste. Poza tym w galerii mam również zdjecia wykonane z kawałkiem mojej szafy czy autkiem Julci..... nie zgadzam sie z tym co Oni zrobili.
Nie jestem profesjonalistą, tylko uczę w podstawówce.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, ja rozumiem rozgoryczenie, ale po raz kolejny proszę o czytanie regulaminów.
W kolejnych punktach wyjaśniamy jakie zdjęcia są akceptowane.
Zdjęcie mamy z brzuszkiem było rozkoszne, ale idąc tym torem musiałbym zostawić zdjęcie z wakacji z dzieckiem siedzącym w basenie pod którym byłby podpis - marzę o Gwiazdce.

To samo jest ze zdjęciami studyjnymi, wykonywanymi przez profesjonalistów i takimi na których wykonano retusz wychodzący poza ramy tego akceptowanego przez regulamin.

To samo jest teraz z głosowaniem. Powstają fikcyjne konta, tylko po to by zwiększyć liczbę głosów.

Proszę o wyrozumiałość i zrozumienie.

Odnośnik do komentarza

Mam setki zdjeć i gdybym wiedziała wcześniej, ze chcecie usunąć mogłam dać inne, przy choince z zeszłego roku a tak...nie mam szans.....
a Ci Co złamali regulamin, bo wstawili więcej niż jedno????? kolejne zdjęcia zostały usunięte a jedno zostało i biorą udział w konkursie.....
gdzie to sprawiedliwość pytam????????????

Odnośnik do komentarza

misimip
Mam setki zdjeć i gdybym wiedziała wcześniej, ze chcecie usunąć mogłam dać inne, przy choince z zeszłego roku a tak...nie mam szans.....
a Ci Co złamali regulamin, bo wstawili więcej niż jedno????? kolejne zdjęcia zostały usunięte a jedno zostało i biorą udział w konkursie.....
gdzie to sprawiedliwość pytam????????????

Możesz w ramach wyjątku wrzucić zdjęcie inne. My i sponsor nie jesteśmy w stanie stwierdzić, że dwa centymetry dalej jest Twój dom a nie studio.

Co do tych, którzy wstawili więcej niż jedno zdjęcie usuwaliśmy wszystkie. Sama nie chciałam brać odpowiedzialności za wybór które zdjęcie ma zostać.

Odnośnik do komentarza

Droga misimip!
Rozumiem Twoje rozgoryczenie i żal - wiem ile kosztuje przygotowanie "tylko" jednego dziecka do takich domowych sesji - najpierw kąt, jakieś gadżety, dziecko na końcu. I biegaj tu do niego co chwila, żeby się nie odwracał tyłem, żeby się czymś zajął i nie zasłonił tym twarzy. Jesteś Matką, Fotografem, Pomocnikiem i nie wiem kim jeszcze.....

Tym większy żal, że ktoś wykluczył Twoje udane zdjęcie z konkursu... Pewnie bez złej woli (zakładam, że zostałaś zaliczona do grona profesjonalistów z foto!!), ale jak widać, było to posunięcie krzywdzące.
Ja pewnie zagłosowałabym na Twoje zdjęcie - jeszcze nie zdecydowałam, ale myślę, że byłoby ono wśród moich faworytów!
Życzę Ci wielu równie udanych kadrów, sił i chęci do robienia zdjęć Pociechom i nie tylko!

Każdemu zdarzyć się może "wpadka" - myślę, że "Selekcjonerzy" powinni uwzględnić Twoją, popartą "dowodami" skargę.. Udało Ci się zrobić Dziewczyno "Za Dobre Jak Na Amatora Zdjęcie"!;) Trzymam kciuki, powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Wielka szkoda,że tak się stało.Zdjęcie było zdecydowanym faworytem i nie mam co do tego żadnych wątpliwości.Byłam zaskoczona kiedy przeglądałam galerię a fotki już nie było:(
Myślę,że organizowanie konkursów przy tak niezdrowej konkurencji,nie ma najmniejszego sensu.Z dotychczasowych wyników głosowania śmiem sądzić,że głosowanie jest nieobiektywne.Większość fotek w ścisłej czołówce moim zdaniem nie powinna tam się znaleźć.Powtarzam to jest tylko moja opinia!! Konkurs powinien być zabawą a jak widać tak nie jest:( A szkoda... Pozdrawiam:)

http://www.suwaczki.com/tickers/qq87tv73edlneqdh.png

http://www.suwaczki.com/tickers/860ij44janplmdp1.png

http://s7.suwaczek.com/20061130560117.png

Odnośnik do komentarza

plocia
regulaminy mają nieraz po kilka stron ale warto je czytać. Choć nie bardzo rozumiem obecny konkurs - co to za Świąteczna minka? regulamin też nie mowi że to chodzi o święta - o które święta, bo rozumiem że z Wielkanocy też mogą być?

konkursy już się chyba pomyliły - zapraszam do zapoznania się z wątkiem konkursu świątecznego i na minkę miesiąca - tam są szczegóły

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...