Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
rekine21

A co na temat Polnej w Poznaniu?????

Rekomendowane odpowiedzi

Gość KrzysztofG

Mój synek urodził się na Polnej w piątek , jest wcześniakiem. Nie płaciliśmy nikomu, nie mamy tez stad lekarza prowadzącego , trafiliśmy do tutejszego lekarza tylko raz kontrolnie i od razu była konieczność wczesnego rozwiązania. Żona była i jest traktowana jak księżniczka, podobnie jak wszystkie inne pacjentki, nasz Oliwierek, podobnie jak pozostałe dzieci ma nieustanna pomoc, wspierają nas lekarze i cały personel. Ludzie są tu niezwykle mili, pomocni i przede wszystkim profesjonalni . Nie wiem skąd te opinie o Polnej, jesteśmy z Kalisza, nie znamy tu lekarzy , nie płaciliśmy nikomu, a lekarz prowadzący nie ma nic wspólnego z tym szpitalem, a mimo to czujemy się tu wyjątkowo i bezpieczni o zdrowie i życie naszego intubowanego synka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Słyszałam tylko opinie, że w Poznaniu ten szpital słynnie po prostu jako specjalistyczny i stąd tyle przypadków ciężkich. A im wiecej takich przypadków tym gorzej z indywidualnym podejściem do każdej pacjentki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...