Skocz do zawartości
Forum

4-latka, dziewczynka, co kupić?


Rekomendowane odpowiedzi

Gość katarzyna kasia k

Fisher Price naprawde robi ciekawe i bardzo wspierajace w rozwoju zabawki , ten robot MOVI jest rewelacyjny ! Dzis właśnie oglądałam go w sklepie i powiem wam że zrobił wrażenie. Kupie moim szkrabom na Mikołaja :D

Odnośnik do komentarza

Robot MOVI jest nieoceniony , swietna zabawka szczególnie jak chodzi o zabawe z maluchem w stylu rób to co ja, parskam ze śmiechu jak moja córci za nim szaleje i próbuje robic to co robot każe :) no i fajnie że zabawka zachęca i do gimnastyki i do tańca i do słuchania poleceń, mam nadzieję ze moja córcia jak ją już Movi wyuczy lepiej będzie słuchac moich polecen :)

Odnośnik do komentarza

Ja mam teraz 4,5-latkę i jestem na takim etapie, że skończyłam z kupowaniem kolejnych Barbie i kucyków ;) Wiem, że córka by się ucieszyła z kolejnych, ale ma ich już naprawdę za dużo! Teraz stawiam na zabawki plastyczne lub ruchowe. Kupujemy różne zestawy kreatywne (samodzielne robienie bransoletek, mydełek itp.) albo zabawki/akcesoria wspierające rozwój fizyczny, np. latem córka dostała rower na 2 kółkach i różne akcesoria do niego, teraz stawiamy na zabawki, które można używać w domu - mamy zestaw mini kręgli albo nowość z Chicco - zabawkę mr Ring, czyli jeża, który się obraca (można ustawić tempo) i trzeba wrzucić na niego kolorowe obręcze. I chętnie gramy w to całą rodziną :)

Odnośnik do komentarza

Dla 4 latki fajna będzie personalizowana książka - dzieci w tym wieku już rozpoznają siebie na zdjęciach i zapewniam, że będzie mieć dużą radochą.

Może taka?
https://www.booksle.pl/niebianski-sen-dla-dziewczynki,5,155
Podaję jako przykład, bo jako nieliczna firma umożliwia samodzielną personalizację i można przeczytać sobie treść bajki.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgqt8aaqsq.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

My mamy fajną grę, w którą często gramy cała rodziną. Jest to gra typu memory, Pod Wodą - Chicco. Są 3 poziomy trudności: karty z pojedynczymi zwierzątkami morskimi; z ich cieniami oraz z 3 różnymi zwierzątkami. Do worka wkłada się foremki ze zwierzątkami i losuje jedną, a następnie próbuje odgadnąć, na którym z zakrytych kartoników jest jego wizerunek. Gra ćwiczy pamięć i wcale nie jest taka prosta jakby się wydawało, ale praktyka czyni mistrza:) Polecam, bo w tym wieku dzieci uwielbiają rywalizację oraz gry zespołowe.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem lalki barbie nadal są najlepszym wyjściem z takiej sytuacji. Nie są teraz tak drogie jak kiedyś i ta firma która je robi, chyba Mattel, ma serie lalek dla młodszych dziewczyn, jak i starszych. Przynajmniej ja bym kupiła lalkę. Jeśli nie, to może jakieś gry edukacyjne? Fajnie jest dać dziecku coś, z czego się faktycznie ucieszy.

O najnowszych gadżetach dla mam i tatusiów, przeczytacie na moim blogu.

Odnośnik do komentarza

Skoro ma lalki Barbie to przydalby sie tez Ken i domek dla lalek albo toaletka dla ksiezniczki z akcesoriami taka z magiczna rozdzka za okolo 100 zl na allegro .klocki lego friends sa rozne rodzaje np palac elsy i anny jesli lubi kraine lodu lub tez inne lego friends.wybor ich jest przeogromny.jesli ma wozek dla bobaska to musi byc i bobasek moze byc z akcesoriami typu wanienka do kapania nocnik miseczka do karmienia i sztucce czy buteleczka z mleczkiem itp

Odnośnik do komentarza
Gość Wishermil

Ja bym ze względu na pogodę celowała w basen ogrodowy. Mam wrażenie, że nic lepszego na prezent wymyślić nie można. Dzieciaki uwielbiają takie zabawy, tym bardziej teraz kiedy zbliża się lato.

Odnośnik do komentarza

Moja córeczka uwielbia lalki Barbie. Tylko jak jakaś się je spodoba w sklepie, to już chce ją mieć. Często nie da się jej uspokoić, dlatego chodzimy razem do sklepów rzadko, bo czasami nie da się jej uspokoić. Córeczka ma za tydzień urodziny i zgadnijcie co sobie zażyczyła? 😉 Lalkę Barbie :D, ale nie jedną, tylko minimum dwie, bo jedna się jej poniszczyła. Ale do sklepu nie pójdziemy, bo nie mam na to siły. Od zeszłego roku zaczęłam kupować zabawki przez neta, bo tak jest mi najwygodniej, no i mogę zwrócić w razie czego zabawki do 14 dni. Takie sklepy często mają jakieś fajne promocje, np. dzisiaj znalazłam właśnie na lalki Barbie: [reklama usunięta]

Edytowane przez Wywijaska
Odnośnik do komentarza
Gość Mól ksiązkowy

Ja na mikołaja kupiłam dzieciom zabawki i książeczki  - malowanki z naklejkami i edukacyjne. Skorzystałam z promocji na www.wydawnictwomd.pl Jestem pewna że moim dzieciom się spodobają, bo mamy już kilka książeczek od Wydawnictwa MD.  Polecam stronkę bo oprócz książek są fajne zabawki, klocki i lalki w bardzo atrakcyjnych cenach.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...