Skocz do zawartości
Forum

4-latka, dziewczynka, co kupić?


Rekomendowane odpowiedzi

czikita19p
może jakieś zwierzątko interaktywne

osobiście kupiłam kota za 300 zł tego z reklamy działał nie zbyt długo niestety małe dzieci bawią się zabawkami, rzucają nimi i chyba nie do końca zdają sobie spraw z tego że dana zabawka tyle kosztowała a niestety nie są one pancerne he he he i szybko się psują ja drugi raz nie kupię

Odnośnik do komentarza

Czterolatki to tak naprawdę są na etapie - chcę mieć to i to. Dziewczynki najczęściej decydują się na koniki, lalki czyli to z czym oglądają bajki. Ja jednak wolę kupować dzieciom zabawki edukacyjne, plastyczne. Czyli coś co pozwoli im wykorzystać ten prezent do wyższych celów aniżeli zwykła zabawa, Choć trzeba pamiętać, że takie zabawy zwykłe bywają również niezwykle rozwijające. Wybór bywa trudny ale czasami warto popytać najbliższych czym interesują się dzieci aktualnie.

Odnośnik do komentarza
Gość mamusia777

Też tak uważam, żezabawki trzeba dostosować do zainteresowań i osobowości naszego dziecka. to co jednym się podoba inni uważają za kiepskie. Musimy się kierować oczekiwaniami naszych dzieci. Jedni wolą klocki, inni pluszaki, a jeszcze inni właśnie interaktywne zabawki.

Odnośnik do komentarza

Ostatnio słyszałam stwierdzenie, że jesteśmy pokoleniem "xd", tzn. rodzice "x" na poziomie włączenia komputera, telewizora..., natomiast dzieci "d" digital, czyli cyfrowy, komputerowy, który z komputerem potrafi zrobić wszystko. Dlatego dzieci wolą zabawki typu Furby, tylko trzeba pamiętać żeby zabawkę dostosować do wieku, żeby młodsze dziecko nie zniechęciło się do zabawy.

Odnośnik do komentarza

Czesto przy wyborze zabawki kierujemy sie tym czym sami chcielibysmy sie pobawic. Ja mam dwoje dzieci i mamy wiele okazji aby kupowac zabawki moim dzieciom, nie ukrywam ze sprawia mi to wielka przyjemnosc. Jak ja bylam mala nie bylo tylu wspanialych rzeczy co teraz . z checia nadrabiam zaleglosci bawiac sie z moimi dziecmi. Mala przyjemnosc dla mnie a dla moich dzieci- mam nadzieje piekne wspomnienia z dziecinstwa

Odnośnik do komentarza

Ja polecam wyjątkowy prezent, zwłaszcza dla dzieci, które "mają już wszystko". Pluszaki z ich własnych rysunków! Albo innych dzieł, bo można zrobić zdjęcie i wysłać, więc może być nawet wyklejanka albo jakaś postać z gliny. Zrobiłam takie dwie maskotki dla moich dzieci na Gwiazdkę i są to ich najukochańsze zabawki pod słońcem! Nie rozstają się z nimi, ciągle śpią z nimi, wszędzie je ciągają. Coś czują, że długo z nami nie pożyją ;) ale jak na razie wszystko, odpukać świetnie się trzyma :) Tu jest link Tekst linka Rysowane Pluszaki, polecam baaaaardzo!!

Odnośnik do komentarza

Młodsze dzieciaki z pewnością lubią takie przytulanki, natomiast te troszkę starsze mają już większe wymagania. Niemniej jednak zabawki interaktywne to alternatywa, aby dziecko przez zabawę mogło się jeszcze czegoś nauczyć.

Odnośnik do komentarza
Gość marcelina223

Zabawki interaktywne są coraz bardziej popularne. Rzeczywiście dzieci mogą się czegoś dzięki nim nauczyć, tak chociażby było w przypadku moich dzieci. Córki ciągle niszczyły zabawki i odrzucały je w kąt, nie miałam pojęcia jak nauczyć je odpowiedzialności, ale w końcu mi się udało, dzięki jednej zabawce interaktywnej.

Odnośnik do komentarza
Gość marcelina223

mili-lu
a jaka to zabawka -marcelina223 która bawi sie Twoja córka?

Właśnie jest to Furby o którym mówi "zatroskana". Zabawka zdała egzamin, wciąż jest w centrum zainteresowania córki. Stała się bardziej odpowiedzialna, ponieważ Furby'ego trzeba karmić i rozmawiać z nim. Ta zabawka zastępuje jej zwierzaka, gdyż z powodu alergii córki na sierść nie możemy sobie pozwolić na kupno pupilka.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...