Skocz do zawartości
Forum

Wielkanocny stół


Ann

Rekomendowane odpowiedzi

Sos jets banalny - na maśle ( ok pol kostki na 2-3 cebule ) przesmażamy cebulkę i pod koniec dodajemy łyżeczkę no może mniej miodu. Doprawiamy do smaku i to wszystko - w polaczeniu z ta kiełbaska - pychotka :)

A co do sałatki to może taka z jajek, świeżej papryki, ogorka zielonego, kapusty pekinskiej i pomidorow ? Do tego sos majonezowo-musztardowy.

Wczoraj widzialam w TV tez sałatke z jajek,pieczarek,czerwonej cebuli, kukurydzy z dodatkiem chrzanu i mysztardy ( 1:1 )

Szczęsliwa mama

Odnośnik do komentarza

Wędzone przez mojego tatę na drzewie wiśniowym mięsa, standardowo jajka w przeróżnych postaciach, żur, mazurek, pascha, łowicka dla mojego męża, kuleczki rybne z ananasem a dalej nie wiem:36_19_3:

Każdy może się poddać, to najłatwiejsza rzecz do zrobienia. Ale wytrzymać, przetrwać, gdy nie wychodzi, gdy nie wiesz co dalej, gdy inni namawiaj

Odnośnik do komentarza

--------------------------------------------------------------------------------

BIGOS PO JAPOŃSKU
Skadników- każdego po 1/2 kg.
- pierś z kurczaka- pokrojona w kosteczkę,
- marchew- starta na grubych okach,
- pieczarki- pokrojone w kostkę,
- cebula- w kostkę,
- kapusta słodka ( główkowa)- pokrojona jak na bigos.
- 3 kostki rosołowe,
- słoiczek kieczupu włocławek ten mniejszy lub inny kieczup
Składniki po kolei wkładac go garnka, i tak najpierw piersi- z 1 szkl oleju dusic po 10 minut, po 10 minutach dokładamy marchew i znów 10 min, potem pieczarki na 10 min, cebule na 10 min ( nie mieszamy składników), potem kapustę na 10 min. Na koniec rozpuścic w 1 szklance wody 3 kostki rosołowe i dodac. Po 10 minutach duszenia dodac słoiczek mały kieczupu włocławek ( lub inny), popieprzyc, posolic i wymieszac. PYCHA!!!!!!!!!!!!

http://fajnamama.pl/suwaczki/7zx85kc.pnghttp://emotikona.pl/gify/pic/10zyrafa.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...