Skocz do zawartości
Forum

Promocje


iwi_n

Rekomendowane odpowiedzi

agaluk1
Margeritka
orientujecie się może, czy promocje na rzeczy jesienne już się zaczęły???

Ja dziś spędziłam 3 godziny w galerii handlowej i jeśli chodzi o ciuchy to nie ma żadnej rewelacji. W każdym sklepie niby jakieś niewielkie wyprzedaże są, ale na niewiele rzeczy.

zgadzam się z tym,My 3 tygodnie temu byliśmy w centrum handlowym i było to samo.

Odnośnik do komentarza

dziś byłam w tesco i tak jak w gazetce pisze,że ten dwupak za 19,29 miał być do 08.11. a faktycznie już nie było :( więc zrobiłam zakupy a na koneic poszłam po dwa mleka i wziełam z półki za 11.89 zł (sztuka) i poszłam do kasy,a po zapłaceniu i wyjściu patrze na paragon a tam Rabat bebiko 2 za 19,29 i miałam 4,49 spowrotem :) więc jakby nie było bebiko mam za promocyjną cena tylko bez opakowania dwupaka :D uff aby się udało to mleko zdobyć

Odnośnik do komentarza

minka
dziś byłam w tesco i tak jak w gazetce pisze,że ten dwupak za 19,29 miał być do 08.11. a faktycznie już nie było :( więc zrobiłam zakupy a na koneic poszłam po dwa mleka i wziełam z półki za 11.89 zł (sztuka) i poszłam do kasy,a po zapłaceniu i wyjściu patrze na paragon a tam Rabat bebiko 2 za 19,29 i miałam 4,49 spowrotem :) więc jakby nie było bebiko mam za promocyjną cena tylko bez opakowania dwupaka :D uff aby się udało to mleko zdobyć

no to fajnie że się udało....ja też pamiętam że patrzyłam na promocje przy pieluchach i mleku bo tego szło zawsze dużo

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

Odnośnik do komentarza

minka
witam, a wiecie może czy gdzieś bebiko jest w promocji? i zabawki gdzie lepiej kupić w sklepie czy na allegro? chodzi mi o klocki i niewiem

Jeżeli chodzi o klocki, to na stronie lego duplo możesz dostać kupon rabatowy 20% na dowolne klocki do realizacji w sklepach Smyk, tylko promocja jakoś zaraz się kończy, więc jakby co to musisz się spieszyć.
zawsze to taniej...

Małżeństwo i rodzina s

Odnośnik do komentarza

Anuska83
Mam ten kupon, ale i tak w smyku dla mnie jest mega drogo.
Takie mam promocje na "grubsze rzeczy" pierwszy uśmiech, x-q brick 1358 na 659
Wózek delti cat spacerówka plus gondola z 1149 na 499.
Rożek Nino gatito z 42 na 19 zł. :36_7_8:

no to już brak mi pomysłu zawsze możesz spróbować wygrać w konkursie, bo na ich stronce co chwila jakiś jest, teraz też ;-)

Znacie jakieś promocje na krzesełka do karmienia, bo święty mikołaj dostał zamówienie na gwiazdkę od chrześniaka, a że z gotówką robi się już naprawdę krucho... to każdy grosz zaczynam liczyć...??????

Może wiecie gdzie można kupić najtaniej????

Małżeństwo i rodzina s

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...