Skocz do zawartości
Forum

Promocje


iwi_n

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłam kilka aktualnych promocji, będę wdzięczna jeśli też się podzielicie okazjami dotyczącymi zakupu pieluch wielorazowych i innych produktów ekologicznych

:lol:
Kraina Pieluszek - nowoczesne pieluchy wielorazowe

26 maja - 1 czerwca 2011
Kod: urodziny
Jednorazowy rabat 5% na wszystkie produkty

Kod: flip
Rabat - 20 % na zestaw Flip z mikroolarem oraz organic

Kod: facebook
Jednorazowy rabat -8% na wszystkie produkty dla wszystkich którzy przyłączą się do nas na Facebooku

Dodatkowo! Darmowa wysyłka: dla każdego kto zakupi przynajmniej jedno dowolne ubranko firmy GLUCK.
===========================================
:lol:
Babyetta BABYETTA Pieluszki Wielorazowe

Promocja Majowa

Przy zakupie jednej - dwóch sztuk pieluszek rabat 7%.
Przy zakupie trzech sztuk i więcej rabat 15%.

Tomek ur. lipiec 2011 / Ola ur. wrzesień 2013

Odnośnik do komentarza

Little Penguin - pieluszki wielorazowe
Z radością przedstawiamy nowy cennik kieszonek PUL w rozmiarze one-size (będzie obowiązywał przez cały czerwiec):

PUL gładki - 46 zł wykończenie tradycyjne, 49 zł na lamówkę
PUL we wzorki - 50 zł wykończenie tradycyjne, 53 zł na lamówkę
Pieluszki z aksamitem bambusowym od pupki + 5 zł

A z okazji Dnia Dziecka 1 czerwca przesyłka gratis!!!

Tomek ur. lipiec 2011 / Ola ur. wrzesień 2013

Odnośnik do komentarza

zachustowani.pl - Wrocław, Nosidła ergonomiczne, Chusty do noszenia dzieci, Pieluszki Wielorazowe, Paputki, Kosmetyki naturalne, warsztaty, konsultacje indywidualne, wypożyczalnia chust i nosideł.

Tylko 1 czerwca - z okazii dnia dziecka - wszystkie proodukty dostepne w naszym sklepie - mają obniżoną cenę o 10%! Zapraszamy na zakupy.

Promocja jest dostępna wyłącznie na zamowienia złożone 1 czerwca 2011 od godz. 0:01 do 23:59. Nie łączy się z innymi ofertami specjalnymi.
Warunkiem skorzystania z oferty - jest dokonanie platnosci za zamowienie najpozniej do 2 czerwca 2011.

Tomek ur. lipiec 2011 / Ola ur. wrzesień 2013

Odnośnik do komentarza

Zaproponowałam temat: Pieluchy wielorazowe i inne produkty EKO - promocje, który został przeniesiony - połączony z tematem PROMOCJE.

Temat o produktach eko jest dla mnie interesujący, natomiast połączenie go z działem ogólnym skazuje użytkownika na grzebanie we wszystkim, najczęściej w gazetkach hipermarketów, gdzie się poleca pampersy albo kosmetyki zdecydowanie nie eko. Wobec tego przekopywanie takiego wątku w moim przypadku jest bez sensu. Wiem, że takich użytkowniczek jak ja jest znacznie więcej i nie zawsze mają czas na śledzenie stron producentów pieluch wielorazowych czy ekosklepów, a tym bardziej na czytanie wątku o produktach, które ich kompletnie nie interesują.

Włożyłam temat do działu ogólnego, starając się nie wchodzić na pole 'eksperta' z Pieluszkarni, która jest moim zdaniem mało korzystna cenowo i nie ma dobrej oferty polskich producentów. W dziale eksperckim nie ma w ogóle dyskusji o produktach, które nie są w Pieluszkarni dostępne.

Proszę o przywrócenie tego tematu na poprzednie miejsce. To już kolejna moderacja, tzn. sklejenie tematów, które nijak się mają do siebie i jestem tym mocno zdegustowana.

Tomek ur. lipiec 2011 / Ola ur. wrzesień 2013

Odnośnik do komentarza

OFERTY Z TESCO

PAMPERSY PREMIUM BOX TE "BIAŁE" 2PAK -120SZT ZA 79,99zł
kaszki bobovita 2x230g - 10,39 zł
Mleko Nan PRO 2 i 3 600g * promocja nie dot NAN 1*-21,99zł
Chsuteczki Bambino 2x63szt - 8,49zł
Lovela proszek do prania 3,6kg + plyn do plukania LOVELA 2L gratis- 39,99
LOVELA mleczko do prania 1,5 L - 18,99

FFModa wyprzedaże do 70% na ubrania

Odnośnik do komentarza

W Carrefoul do poniedziałku można kupić pampersy za 49,90 (15 złoty na bon) bebilon mleko bodaj 35,90 niestety gazetkę już wyrzuciłam a było jeszcze trochę fajnych upustów dla dzieci.

niedawno pisałam do Pampersa w sprawie kuponów rabatowych(rejestrując się na ich stronie można zahaczyć,że chce się otrzymywać ulotki i kupony) ale na najbliższy czas nie planują takowych.a szkoda.
za to z Hippa dostałam próbki mleka.
również polecam stronkę Streetcom.pl,teraz bierzemy udział w 3 kampanii.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...