Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Malgosia, no widze ze i Ty lubisz seriale :)
Soprano nigdy nie ogladalam, jakos nie mialam okazji wiec nie mam pojecia jaki to styl
24 hours obejrzalam dwa pierwsze sezony a potem mi sie znudzilo ale uwazam koncept serialu 24godzinach rewelacyjny!!
Friends to tez moj kultowy:)

a czy w Polsce jest taki serial Jerycho???? bo to jakas nowosc we Fr ale nie ogladam a slysze ze fajne:)
i jeszcze zauwazylam ze nikt nie zacytowal HEROES, czyzby nie bylo fanek?? ;)

Odnośnik do komentarza

No nie wytrymałam i muszę się dołączyć:))

Uwielbiam seriale co środę siadam przy kompie z kolegą mojego męża i oglądamy następne odcinki.

A trochę ich jest...

Pirson Break ocywiście na bieżąco:) czyli jak narazie do 8 odcinka i niestety następne odcinki mają być dopiero w styczniu:(

Heroes 2 seria
Bionic Woman
Jaurneyman (fajny serial z gościem, który grał w Rzymie-Też oczywiście oglądałam fajny był)

Life
CSI

24h Oglądaliśmy też nawet Mój mąż:) w styczniu ma być następna seria

Czekam jeszcze na 2 serie Jerycho podobno też w styczniu ma być

No i te co w telewizji też lubię Na Wspólnej

No dobra bo Dzwonił Krzychu że kończy ściągać Heroes i już jedzie:) KOCHAM ŚRODY:yipi:

Idę coś do jedzonka przyszykować:)

http://www.szipszop.pl/tickers/21949.gif
http://www.szipszop.pl/tickers/23947.gif

Odnośnik do komentarza

Mam kilka ulubionych seriali, które mam w kolekcji: Allo allo ,Czarna żmija, Przystanek Alaska , i polski kultowy Zmiennicy .
Oglądałam pierwszy sezon Skazanego i po kilku odcinkach wydawał mi się już naciągany...resztę odpuściłam sobie...inne w telewizji jakoś nie kręcą mnie ...

Dumny zerówkowicz
http://lbym.lilypie.com/3iudp1.png

" Kobieta bardziej kocha dziecko niż męża. Bo dziecko jest na pewno jej, a m

Odnośnik do komentarza

asica!!
kurcze, ale mi przypomnialas fajne seriale! no widzisz, jak sie z Polski wyjechalo to sie zapomnialo...
bo ja Przystanek Alaska tez uwielbialam ale to serial ktorego nigdzie indziej nie spotkalam!
allo allo pamietam ale rzadko ogladalam, a o Czarnej zliji NIGDY nie slyszalam! co to za serial??????

no i Zmiennikow slabo pamietam, przez mgle.. ale za to przypomnialy mi sie ALTERNATYWY 4!!!

Odnośnik do komentarza

No zapomniałam o alternatywach :duren: jak mogłam :duren:

A czarna żmija...no zajebisty angielski humor z Rowanem Atkinsonem
Czarna Żmija (serial) - Onet.pl Film

No Przystanek Alaska też jest miodzio, pewnie z mężem w święta zaczniemy maraton przed telewizorem :)

Jeszcze z polskich dodałabym Ranczo i stare odcinki Miodowych lat
I zapomniałam napisać, że podobał mi się barrrdzo serial Pit Bull :)

A pamiętacie Cudowne lata ?

Dumny zerówkowicz
http://lbym.lilypie.com/3iudp1.png

" Kobieta bardziej kocha dziecko niż męża. Bo dziecko jest na pewno jej, a m

Odnośnik do komentarza

kurcze, asica, skad Ty odgrzebujesz takie rzeczy o jakich a nie slyszalam! a myslalam ze jestem stara i wszystko znam! :)
cudowne lata byly cudowne :lol:
a ten serial o Corky'm, chlopaku uposledzonym i jego dwoch siostrach i rodzicach co mieli knajpke? jak sie to po polsku nazywalo??

i jeszcze pamietam sekretny dziennik Adriala Molla :) to troche dziwaczne ale tez wtedy lubilam:)
ale sie nam wspominki robia! super!!

Odnośnik do komentarza

monikouette
kurcze, asica, skad Ty odgrzebujesz takie rzeczy o jakich a nie slyszalam! a myslalam ze jestem stara i wszystko znam! :)
cudowne lata byly cudowne :lol:
a ten serial o Corky'm, chlopaku uposledzonym i jego dwoch siostrach i rodzicach co mieli knajpke? jak sie to po polsku nazywalo??

eee tam, zaraz stara :)

A ten serial o Corky'm to chyba był Dzień za dniem, jak się mylę to poprawcie mnie.
Uciekam do pracy bo i tak już jestem spóźniona :duren:

Dumny zerówkowicz
http://lbym.lilypie.com/3iudp1.png

" Kobieta bardziej kocha dziecko niż męża. Bo dziecko jest na pewno jej, a m

Odnośnik do komentarza

no ja te sezonowa to przez przypadek przeprowadzilam bo we Fr puscili Friends od poczatku i zaczelam ogladac, a potem sie wciagnelam i sobie zrobilam przeglad sezonow (no calosci nie obejrzalam bo za duzo czasu...) i tak wlasnie pomyslalam. z tym humorem.

no i te seriale, ktorym nie mam nic do zarzucenia, ale teraz to tylko Heroes, Buffy i wampiry, Charmed, NIP TUCK, policyjne sledztwa (ktore akurat lubie) i tyle...

Odnośnik do komentarza

Co prawda teraz już nie mam tak dużo czasu, żeby oglądać seriale ale dla moich ulubionych zawsze znajdę czas.

Obecnie nałogowo :Oczko: oglądam Dr House na AXN gdyż puszczają tam te odcinki, które jeszcze nie zostały wyemitowane na dwójce.

Do ulubionych zaliczam
Gotowe na wszystko, Seks w wielkim mieście, Chirurdzy, Przyjaciele

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...