Skocz do zawartości
Forum

***Wielki KONKURS Świąteczny!!!***


admin

Rekomendowane odpowiedzi

ferinka
tinka_20
dorotea72
zdjęcia są śliczne i wybór jest ciężki ale wiecie co nie będę głosować nawet jeśli zdjęcie mi się podoba jeśli użytkownik nie jest aktywny na forum

Bardzo mi się podoba Toje podejście:)))

A ja mam ochote napisac tu duzymi literami nick najwiekszej manipulantki, tylko nie chce złapać "-" u administratorów.

Tinko nawet wiem o kim mówisz... ślepy by nie zauważył :):sofunny:

to ja jestem ślepa - napiszcie mi na PW

http://lbym.lilypie.com/zW7Gp2.pnghttp://lb3m.lilypie.com/epfRp2.png
28.04.2007 12 tgc

11.05.2005 26 tgc
Odnośnik do komentarza

ojej nie wiedziałam że zrobi się taka zadyma po moim poście za co gorąco przepraszam

zwłaszcza przepraszam nowe forumowiczki które witam gorąco bo forum jest naprawdę świetne!!! ponoć są od tu niedawna a już napisały sporo postów wiec nie mogą się czuć nieaktywne skoro postują, zresztą winny czuje się ten kto kombinuje...

http://lbym.lilypie.com/zW7Gp2.pnghttp://lb3m.lilypie.com/epfRp2.png
28.04.2007 12 tgc

11.05.2005 26 tgc
Odnośnik do komentarza

anya
anna_131
anya - chodziło mi wyłącznie o to że tak jak Ty spędzam dużo czasu na zbieraniu głosów, napisałam ci na pw, bo zaraz by były jakieś głupie komentarze.pozdrawiam

to chyba pomyliłaś mnie z kimś innym....

dobrze, że się wyjaśniło, że to była pomyłka ::):
pozdrawiam

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

dorotea72
Piernisia twoje zdjęcie jest super, może chwilowo nie jesteś w czołówce ale do końca głosowania jeszcze daleko więc nie poddawaj się tak łatwo!!!

Bardzo dziękujemy za ciepłe słowa:)
Nie poddaje się, ale też nie mam zamiaru walczyć za wszelką cenę. Nie o to chodzi. To ma być dobra zabawa. Nie agituję po innych forach a nawet żadnej osobie znajomej czy z rodziny nie powiedziałam, że w ogóle bierzemy udział w tym konkursie. Jak nie zdobędę nagrody, to też będzie dobrze. Już jestem szczęśliwa, że tyle osób zagłosowało na Kornelkę a tym bardziej, iż jestem świadoma tego, że ani jeden głos nie został oddany dzięki znajomościom.
Przy okazji bardzo wszystkim za głosy dziękuję :)

Odnośnik do komentarza

ewav_76

Ja też jestem zdania, że agitacja po innych forach, rodzinie i znajomych jest takim trochę "naciąganiem" wyniku.

Ja przytoczę tylko cytat V.K. :D (jedno słowo zmienię):
"Ten konkurs zmienia się w jakąś pustynię amazońską. Same hieny i sępy..."

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny

Wątek budzi wiele emocji, sam konkurs również.
Wszystko co miałam do powiedzenia a raczej napisania na ten temat już napisałam.
Jeszcze raz proszę o kilka głębokich oddechów. Niech każdy kto agituje i wzywa o pomoc porozmawia z własnym sumieniem. Nie nam to komentować.

Jednocześnie odpowiadam na pytanie wszystkim tym, którzy mają wątpliwości, dlaczego ich zdjęcie zostało usunięte. Informuję, że albo nie miało w sobie magii świąt, czyli było nie na temat, albo daliście więcej niż jedno zdjęcie do konkursu, albo korzystaliście z kilku nicków.

Pozdrawiam i na przyszłość więcej dystansu życzę.

Odnośnik do komentarza

aka
Konkursy na głosowanie mają dużą wadę, szczególnie jeśli ktoś ma zmienne IP :(

Wszystkie sposoby wyboru zwycięzców mają większe, lub mniejsze wady. Jeśli zamiast głosowania forumowiczów, to administracja by wybierała zwycięskie zdjęcia, ktoś też mógłby zarzucić stronniczość. Nie ma tak naprawdę złotego środka. Jest dobrze tak jak jest i należy uszanować to, że administracja stara się aby takie konkursy odbywały się na forum. Tylko od nas zależy czy głosowanie przebiegnie uczciwie. Tak jak Anulka napisała, niech każdy porozmawia z własnym sumieniem...

Odnośnik do komentarza

Piernisia
aka
Konkursy na głosowanie mają dużą wadę, szczególnie jeśli ktoś ma zmienne IP :(

Wszystkie sposoby wyboru zwycięzców mają większe, lub mniejsze wady. Jeśli zamiast głosowania forumowiczów, to administracja by wybierała zwycięskie zdjęcia, ktoś też mógłby zarzucić stronniczość. Nie ma tak naprawdę złotego środka. Jest dobrze tak jak jest i należy uszanować to, że administracja stara się aby takie konkursy odbywały się na forum. Tylko od nas zależy czy głosowanie przebiegnie uczciwie. Tak jak Anulka napisała, niech każdy porozmawia z własnym sumieniem...
Uwierz mi, że jest złoty środek :Oczko:

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

Piernisia
aka
Konkursy na głosowanie mają dużą wadę, szczególnie jeśli ktoś ma zmienne IP :(

Wszystkie sposoby wyboru zwycięzców mają większe, lub mniejsze wady. Jeśli zamiast głosowania forumowiczów, to administracja by wybierała zwycięskie zdjęcia, ktoś też mógłby zarzucić stronniczość. Nie ma tak naprawdę złotego środka. Jest dobrze tak jak jest i należy uszanować to, że administracja stara się aby takie konkursy odbywały się na forum. Tylko od nas zależy czy głosowanie przebiegnie uczciwie. Tak jak Anulka napisała, niech każdy porozmawia z własnym sumieniem...

Według mnie gdyby administratorzy wybierali zwycięzców, forumowicze pewnie by się dostosowali.Bo skoro decydują się na aktywność na forum i na branie udziału w konkursach to MUSZĄ pogodzić się z zasadami. A tak, jak głosują forumowiczki to później obrażanie się, dąsy, awanturki.......

http://www.suwaczki.com/tickers/qtch8ribr85wg5dx.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...