Skocz do zawartości
Forum

Wyjazd nad morze zimą


Rekomendowane odpowiedzi

Zimą podczas sztormów wydziela się dużo jodu, więc dla zdrowia dobrze jeździć zimą - a w końcu sanatorium nie jest dla zdrowych. Poza tym oprócz ocieplanych kaloszy i porządnego sztormiaka oraz dobrego kremu do buzi, wszystko inne jak w domu. Można zawsze zabrać ze soba jakieś ulubione gry, kredki itp. W sanatorium będą też inne dzieci, więc nie będzie nudno.

Odnośnik do komentarza

ja byłam w tamtym roku nad morzem w sanatorium.. i w sumie pogoda spłatała figla i mieliśmy zimę choć nastawiałyśmy się od połowy pobytu na początki wiosny..miały normalne buty zimowe choć z bardziej gruba podeszwą chyba były niż niektóre no i nie przemakalne-no chyba, że wlazło by się do wody) Chociaż takie śniegowce to w sumie praktyczna rzecz :) .. na pewno trzeba wziąć jakieś gry czy co tam dzieciom najbardziej umila czas .. jedno co to miałyśmy za cienkie mimo wszystko rękawiczki i szybko nam paluchy marzły. Morze zimą jest piękne no i najbardziej korzystne powietrze (zawartość jodu). U nas ja się bardziej nudziłam wieczorową porą niż moje dzieci które bawiły się po korytarzach z innymi.

Odnośnik do komentarza

byłam w pokoju z dziećmi .. (dzieci na nfz- tylko klimatycznie za nie płaciłam bodajże) a za siebie wg cennika ośrodka .. ja ok 1300-1500 ..wiadomo poza sezonem jak wypadnie turnus to taniej, Turnus trwa 3 tygodnie. Moje jeszcze wtedy obydwie były w wieku, że rodzic jest jako opiekun i musi być. Bo od 6 czy 7 lat dziecko jedzie potem bez opiekuna ale jakoś sobie tego wyobrazić nie potrafię :P

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...