Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość lutka

Kosmetyki, które polecamy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość santime

Polecam z naturalnych kosmetyków hydrolat oczarowy. Najlepiej w wersji rozcieńczonej bo sam w sobie jest bardzo mocny. Hyrtolat ten wspaniale działa na skórę trądzikową oraz ogranicza ilośc wyprysków. Zresztą samo robienie kosmetyków daje wiele radości.Można stworzyć kosmetyki, które składem będą znacznie przewyższały to co mozecie dostać w tradycyjnych sklepach. I samodzielnie możecie zdecydować co się w nich znajduje. Robicie je w mniejszej ilości tak wiec nie ma tam takich ilosci konserwantu.
[reklama usunięta]
W sklepie skompletujecie sobie domowe laboratorium do wyrobu kosmetyków. Jest to jednorazowy wydatek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co polecacie na suchą i wrażliwą skórę? Myślałam o jakimś balsamie, czy maśle, tylko nie wiem na jaki się zdecydować, bo wszędzie opinie bardzo podzielone.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio chwalę sobie masło cuccio naturale, fajnie nawilża skórę, odżywia. Ogólnie, polecam spróbować ich produktów, bo pomogły mi w prawidłowej  pielęgnacji skóry, zwłaszcza pod względem prawidłowego nawilżenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A zwracacie uwagę na skład kosmetyków? Ja tak, odkąd przeczytałam tutaj, czego dodają do kosmetyków i jak takie związki chemiczne wpływają na zdrowie. Was również uczulam, czytajcie składy kosmetyków i nie męczcie organizmu szkodliwą chemią.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość MagdaLena

A ja uważam, że kosmetyk, który będzie tak naprawdę dla każdego i u mnie w domu jest już od X lat to... mydło w płynie Biały Jeleń! Chyba każdy kojarzy ten produkt, ale nie każdy docenia 😪 Ja bardzo lubię i polecam. Chyba najbardziej na plus świadczy to, że już nie szukam zamienników, bo jak kiedyś coś innego kupowałam to zawsze porażka, dłonie suche i czerwone i powrót do Białego Jelenia. Nie wysusza dłoni, a gwarantuję, że myje je naprawdę często ☺️ Czasem kupuję to klasyczne mydło w płynie Biały Jeleń, a czasem z kozim mlekiem - jest też bardzo fajne 😏

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Raminie

Kiedys bawiłam sie w robienie kosmetyków samodzielnie, jakiś czas temu przestałam bo zajmuje to jednak trochę czasu, a sama tego czasu zbyt dużo nie mam. Obecnie wolę zerknać sobie na skład kosmetyku i samodzielnie zdecydować czy kupić czy nie.Wbrew pozorom czytanie składów kosmetyków nie jest takie trudne jak moze sie wydawać. Rozszyfrowanie składów nie jest takie trudne.

Aktualnie dobrze sprawdza sie u mnie ten krem do twarzy:

https://www.merzspezial.pl/produkty-merzspezial/cream-mousse-collagen

Ma bardzo dobry skład i mam wrażenie, że rzeczywiście wnika bardzo głęboko w skórę Dzięki temu daje lepsze nawilżenie niż inne kosmetyki jakie do tej pory stosowałam. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Hari

Dziewczyny polecam ten podkład:

738520.jpeg

Aktualnie w dobrej promocji jest tutaj:

https://darmarsklep.pl/podklady-do-twarzy/bourjois-healthy-mix-nowy-podklad-do-twarzy-51-light-vanilla-30ml

Bardzo dobry podkład za dobrą cenę! Konsystencja lekkiego kremu oraz dobrze się rozprowadza :)  Ogólnie to kosmetyk nawilża skórę która ma niestety tendencje do przesuszania. 

Ma bardzo wiele kolorów tak wiec łatwo dopasować go do swojej twarzy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Hari

Dziewczyny polecam ten podkład:

738520.jpeg

Aktualnie w dobrej promocji jest tutaj:

https://darmarsklep.pl/podklady-do-twarzy/bourjois-healthy-mix-nowy-podklad-do-twarzy-51-light-vanilla-30ml

Bardzo dobry podkład za dobrą cenę! Konsystencja lekkiego kremu oraz dobrze się rozprowadza :)  Ogólnie to kosmetyk nawilża skórę która ma niestety tendencje do przesuszania. 

Ma bardzo wiele kolorów tak wiec łatwo dopasować go do swojej twarzy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Blenda

Ja polecam kosmetyki produkowane przez polską firmę AVA Laboratorium. Mają naturalny skład, niektóre certyfikat ecocert, a przy tym wszystkim są w całkiem rozsądnej cenie jak na ekologiczne i naturalne kosmetyki. :) Teraz są fajne promki: https://ava-kosmetyki.pl/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nikka88

Ja polecam naturalne kosmetyki z Bielendy Najbardziej lubię ich serię naturalna Botanic Spa Rituals do pielęgnacji twarzy. Zawierają same naturalne roślinne składniki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ferrv

Ja polecam praktycznie wszystko, co do tej pory testowałam i co wyszło z laboratorium AVA, polskiej marki kosmetyków nat. Polecam Wam szczerze. A teraz na https://ava-kosmetyki.pl/ są spore przeceny, a na produkty nieprzecenione jest -15% z kodem #zostańwdomu (darmowa dostawa powyżej stówki)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sandra

Ja polecam kosmetyki z Efektima, są skuteczne, mają fajny skład 😆 Od lat używam i jestem bardzo zadowolona 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gotota

Dziewczynki jesli macie problem z rozstępami polecam krem na rozstępy Strialys, super działanie oraz rzeczywiśćie pozytywnie wpływa na rozstępy, Znacznie zmniejsza ich widoczność, sprawia, ze są jak białe delikatne paseczki. 

https://togethermagazyn.pl/krem-na-rozstepy-ktory-najlepiej-wybrac/

Nie macie co liczyć na to, ze taki kosmetyk Wam zlikwiduje wszystkie problemy tego typu, bo kosmetyki takiego dzialania nie mają ale miałam do czynienia z wieloma i ten moim zdaniem jest najlepszy :)

Przynajmniej sama mam z nim pozytywne doświadczenia. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...