Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość lutka

Kosmetyki, które polecamy

Rekomendowane odpowiedzi

~szonaa
@zelaaa to krem nawilżający? Nie uczulał Cie?
@zelaaa ja osobiscie mam dość tego całego syfu chemicznego i szukam coś pewnego i 100% naturalnego.

Witaj, Kosmetyki Zepter to produkty do nawilżania i odżywiania naszej skóry. Ich zaletą jest naturalny skład i moc bogactwa natury działającego kojąco. Równocześnie kosmetyki Zepter są hypoalergiczne, więc możesz być spokojna. Zapraszam do wypróbowania.
@zelaaa, Witaj, niestety kosmetyki drogeryjne w swoim składzie zawieraja dużo niepotrzebnych dodtaków, które niekorzytsnie mogą wpływac na nasz organizm. W Kremach Zepter, np Swisso Logical Krem na dzień znajdziesz wyciągi z ECHINACEA, DZIKIEGO KASZTANU, OLEJU Z AWOKADO i SŁODKIEGO MIGDAŁA. http://www.zepter.pl/MainMenu/Products/Cosmetics/Swisso-Logical/Skincare/Moisturiser.aspx , które doskonale zrewitalizują Twoja skórę
Ada Doradca online Zepter International Poland shop.zepter.com.pl doradca@zepter.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość lilka9999

juuhu! ja też ją używam i jestem pod wrażeniem.. jeszcze nic nie uleczyło tak moich nóg jak ta kuracja :D warto na prawdę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie do Panów głównie, ale może jakiś osobnik płci męskiej u Pań miał problem z łysieniem i znalazł rozwiązanie. Pojawił się o u mnie w zeszłym roku i szukam czegoś skutecznego. "Odbębniłem" już domowe sposoby. Powiedzmy, że efekt był mizerny. Próbowałem też minoxidilu, ale u mnie kompletnie się to nie sprawdziło. Do tego jeszcze skutki uboczne... Znalazłem takie naturalne rozwiązanie: https://porostwlosow.pl/profolan-czy-to-najlepszy-preparat-na-meskie-lysienie-sklad-dzialanie-opinie.html I pytanie brzmi. Ktoś stosował? Faktycznie jest tak skuteczne jak piszą?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość olcziis34

Co polecacie na spuchnięte i zmęczone nogi? Co stosować? Proszę o pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość jagodaa21

olczis.. polecam kurację do zmęczonych nóg firmy Efektima.. jest cudowna <3 ból nóg jak ręką odjął po kilku zastosowaniach :D na prawdę polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja miesiąc temu przerzuciłam się na profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji twarzy od marki Nanili. Poleciła mi je kosmetyczka i faktycznie sprawdzają się o wiele lepiej niż te drogeryjne :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ilonka2

Zastosujcie Mama Care Kurację do zmęczonych nóg.. jest najlepsza!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość lilka9999

ilonka2 właśnie chciałam się na nią skusić :D już po nią biegnę !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kinmgsss

Niestety znam to uczucie, ale odkąd stosuję Mama Care, kuracja dla zmęczonych nóg , czuję lekką poprawę;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość anka2123

Moim zdaniem najlepszy jest krem z apteki Mama Care Kuracja zapobiegająca rozstępom. Nie tylko zapobiega, ale także zwalcza powstałe rozstępy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ownerkaa

Na rozstępy oraz ujędrnienie skóry najlepszy jest balsam Mama Care Kuracja zapobiegająca rozstępom oraz kuracja ujędrniająco-regenerująca. Polecam ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość danuska176

Stosowałam parę kremów, ale pomógł mi i najlepiej sprawdził się balsam Mama Care kuracja zapobiegająca rozstępom dla kobiet w ciąży! Gorąco polecam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość milenka1768

A czy ktoś z Was stosował z serii Mama Care masełko do ciała? I zda mi opinię :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dagaa23

Oo ja też dołączam się do pytania powyżej i proszę jeszcze o opinię na temat olejku do ciała z tej firmy ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stokrotkaolcia

Ja od dłuższego czasu używam podkładu z eshopannabelle. Zwłaszcza teraz w upalne dni spisuje się bardzo dobrze. Nie wchodzi w zmarszczki i co najważniejsze nie zapycha. Skóra wygląda bardzo zdrowo i promiennie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość olka33

Ja używam kosmetyków z serii Eco Mama i jestem z nich bardzo zadowolona. Masełko godne uznania fajne nawilża i pozostawia na ciele przyjemny zapach. Pozostawia skórę jedwabiście gładką i promienna ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość imgsa

Aby Wasza skóra wróciła do normy stosujcie produkty Kuracja Mama Care od Efektima. Na prawdę warto!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ninka912

Dziewczyny!!! Moje nogi są w opłakanym stanie..spuchnięte, obolałe.. ciężko jest mi cokolwiek robić.. pomóżcie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość jagna56

Na ciężkie nogi serdecznie polecam Efektima kuracja dla ciężkich i opuchniętych nóg. Rewelacja!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość alicja215

A jak radzicie sobie z przesuszoną wręcz skórą?? Jakich kosmetyków używacie do jej pielęgnacji? Jakieś konkretne firmy i produkty, którym jesteście wierne?Czekam na propozycję;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość milenka1768

Na przesuszoną skórę polecam Ci z całego serca produkty Eco Mama Efektima. Z moją skórą poradziło sobie świetnie masełko i olejek. Odpowiednio ją nawilżyły, ujędrniły, stała się pełna blasku. Jak dla mnie same plusy ;-) a dodatkowo jedyne kosmetyki, które nie pozostawiają tłustego filmu na skórze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość jagna56

super dziękuję pięknie za informację, na pewno wypróbuję ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość oliwia13

Dziewczyny ma okropne rozstępy po ciąży i nie mam już pojęcia jak sobie z nimi poradzić :( rozważam już nawet jakiś zabieg, żeby się ich pozbyć..pomóżcie.. co mam robić??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...