Skocz do zawartości
Forum

Kosmetyki, które polecamy


Gość lutka

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli chodzi o fluidy to polecam Pani aksamitny od Efektimy! Używam już od ponad pół roku i stan mojej cery poprawił się o 360*. Skóra odpowiednio nawilżona, fajne delikatne krycie, kolor idealnie dopasowuje sie do skóry! Mój numer jeden spośród fluidów ;-)

Odnośnik do komentarza

Jeżeli o mnie chodzi to ja ostatnio stosowałam Serum na przebarwienia Kahina Giving Beauty. Miałam problem z przebarwieniami na twarzy po ciąży i to serum mi pomogło. Kupiłam w sklepie internetowym www.colima.pl Mają ciekawe produkty w ofercie. Chociaż widzę, że w tej chwili sporo jest niedostępnych. Podobno czekają na dostawę.. ktoś stosował produkty tej marki?

Odnośnik do komentarza

Ja także używam fluidu z firmy Efektima i jestem z niego bardzo zadowolona ! Dobrze się rozprowadza, nie robi sztucznej maski i utrzymuje się bardzo długo na twarzy. Ma do tego lekką konsystencję i przyjemny zapach. Bardzo polecam!

Odnośnik do komentarza

W nawilżaniu ciała bardzo dobre efekty daje aloes, polecam poszukać kosmetyków z aloesem w składzie [reklama usunięta].

Szczególnie jeśli potrzebujecie dobrego nawilżenia. Jedną z najbardziej znanych właściwości aloesu jest zdolność do silnego nawilżenia skóry, dzieki temu że skóra jest nawilzona ma o wiele mniejsze ryzyko wytworzenia w sobie rozstępów - tak więc kosmetyki takie warto używac na uda oraz na brzuch. . Aloes wchłania się aż o 4 razy szybciej, niż woda i dłużej pozostaje w tkankach , przy tym jest naturalny i nie ma efektów ubocznych. . Dzięki niemu kremy i balsamy solidnie nawilżają, regenerują i ujędrniają nawet silnie zniszczoną skórę.

Odnośnik do komentarza

Wiecie co mnie najbardziej wkurza...że mimo tego,że dbam o siebie i naprawde lubie to jak wyglądam tzn. akceptuje swój wygląd to mimo wszystko czuje zazdrość jak widze piękną dziewczynę,jak widze jak inni faceci na nią patrzą.Staram się skupiać raczej na tym jak mój facet mnie postrzega,dla niego jestem najpiękniejsza ale dla kogoś innego moge być po prostu nijaka.Uroda jest też troche rzeczą względną Zastanawiałam się ostatnio nad poprawieniem wygladu mojej skóry na jesien i nad mezoterapia [reklama usunięta].
Czy jest tutaj dziewczyna, która chodziła na takie zabiegi?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...