Skocz do zawartości
Forum

Kosmetyki, które polecamy


Gość lutka

Rekomendowane odpowiedzi

~szonaa
@zelaaa to krem nawilżający? Nie uczulał Cie?
@zelaaa ja osobiscie mam dość tego całego syfu chemicznego i szukam coś pewnego i 100% naturalnego.

Witaj, Kosmetyki Zepter to produkty do nawilżania i odżywiania naszej skóry. Ich zaletą jest naturalny skład i moc bogactwa natury działającego kojąco. Równocześnie kosmetyki Zepter są hypoalergiczne, więc możesz być spokojna. Zapraszam do wypróbowania.
@zelaaa, Witaj, niestety kosmetyki drogeryjne w swoim składzie zawieraja dużo niepotrzebnych dodtaków, które niekorzytsnie mogą wpływac na nasz organizm. W Kremach Zepter, np Swisso Logical Krem na dzień znajdziesz wyciągi z ECHINACEA, DZIKIEGO KASZTANU, OLEJU Z AWOKADO i SŁODKIEGO MIGDAŁA. http://www.zepter.pl/MainMenu/Products/Cosmetics/Swisso-Logical/Skincare/Moisturiser.aspx , które doskonale zrewitalizują Twoja skórę
Ada Doradca online Zepter International Poland shop.zepter.com.pl doradca@zepter.com.pl
Odnośnik do komentarza

Mam pytanie do Panów głównie, ale może jakiś osobnik płci męskiej u Pań miał problem z łysieniem i znalazł rozwiązanie. Pojawił się o u mnie w zeszłym roku i szukam czegoś skutecznego. "Odbębniłem" już domowe sposoby. Powiedzmy, że efekt był mizerny. Próbowałem też minoxidilu, ale u mnie kompletnie się to nie sprawdziło. Do tego jeszcze skutki uboczne... Znalazłem takie naturalne rozwiązanie: https://porostwlosow.pl/profolan-czy-to-najlepszy-preparat-na-meskie-lysienie-sklad-dzialanie-opinie.html I pytanie brzmi. Ktoś stosował? Faktycznie jest tak skuteczne jak piszą?

Odnośnik do komentarza
Gość stokrotkaolcia

Ja od dłuższego czasu używam podkładu z eshopannabelle. Zwłaszcza teraz w upalne dni spisuje się bardzo dobrze. Nie wchodzi w zmarszczki i co najważniejsze nie zapycha. Skóra wygląda bardzo zdrowo i promiennie.

Odnośnik do komentarza
Gość milenka1768

Na przesuszoną skórę polecam Ci z całego serca produkty Eco Mama Efektima. Z moją skórą poradziło sobie świetnie masełko i olejek. Odpowiednio ją nawilżyły, ujędrniły, stała się pełna blasku. Jak dla mnie same plusy ;-) a dodatkowo jedyne kosmetyki, które nie pozostawiają tłustego filmu na skórze.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...