Skocz do zawartości
Forum

Kosmetyki, które polecamy


Gość lutka

Rekomendowane odpowiedzi

Równiez polecam unikać w ciązy chemii oraz skupić się na naturalnej pielęgnacji. Która swoją drogą jest o wiele skuteczniejsza niż jakiekolwiek chemiczne kremy, ktore w skladach zawieraja składniki ktore blokują wnikanie tych dobrych do organizmu ( jak na przykład parafinę czy wazelinę, olej mineralny).
Najlepsze kosmetyki, z którymi miałam do czynienia to;

serum do ciała Vialise - rzeczywiście redukuje cellulit, pomogło mi w dojściu do formy po porodzie
no i serum do twarzy Richevon - odżywia, nawilża oraz wzmacnia

Odnośnik do komentarza

Moim ulubionym kosmetykiem jest serum wygładzające resibo. Nie tylko świetnie odżywia skórę, ale też sprawia jest rozjaśniona. Co ważne świetnie usuwa także oznaki zmęczenia. Kilka kropelek nałożonych na noc na twarz, daje naprawdę bardzo fajne efekty, a co więcej ten lekki olejek także bardzo ładnie, delikatnie pachnie:)

Odnośnik do komentarza

Właśie patrzyłam sobie na jego sklad i ma całkiem niezły ale moim zdaniem nie jak na taką cenę .Przecież są to same olejki :(
Również tak jak koleżanki polecam serum Richevon Było o nim trochę głośno w ostatnim czasie tak więc równiez postanowiłam sobie zamówić i przetestować czy rzeczywiście jest takie fajne jak niektóre dziewczyny o nim pisza i na szczęscie się nie zawiodłam. Delikatne, w formie żeliku. Skład ogólnie super ( i to właśnie sprawiło, że je wybrałam). Skóra o wiele ładniejsza i zdrowsza

Odnośnik do komentarza

Lubie Richevon. Chociaż na razie robie sobie od niego przerwę bo cena nie jest niska. Może jak będe miała trochę więcej kasy na jesieni to sobie kupię ( szczególnie,ze od jesieni do zimy mam chyba najbardizej wysuszoną skórę).
Sama polubiłam jeszcze serum do biustu Frashe. Kupiłam z ciekawości czy takie serum jest w stanie powiekszyc biust. Tak chociaż troche i okazało się, ze tak ! Bardzo fajnie podnosi, ujędrnia :)

Odnośnik do komentarza

ja też idę w naturalne kosmetyki, przede wszystkim zwracam na to uwagę jeśli chodzi o kosmetyki dla dzieci, do nawilżania skóry używam elulsji do ciała La Roche Lipikar Lait, super sprawdza się na skórze maluchów, poza tym używa jej tez mój mąż który ma też AZS i emulsja super nawilża.

Odnośnik do komentarza

Pod prysznic polecam NIVEA balsam+żel pod prysznic...efekt zachwycający. Tusz do rzęs najlepszy jak dla mnie Eveline złoty i co najważniejsze niedrogi. Tani i naturalny peeling do ciała sprawdza się czarna sypana kawa...ciało jest potem bardzo gładki na długi czas...Kredki do oczu którym jestem wierna to tzw. diamentowe z Avonu...są rewelacyjne bo długo się trzymają praktycznie do wieczora. Jeśli chodzi o podkład do twarzy jestem wierna Maybeline Color Stay...jak dla mnie bomba od kilku lat. Na stopy polecam robić regularnie parafine...stopy są długo nawilżone...a dwa razy do roku zastosować można skarpetki złuszczające. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Kilka serii kosmetyków jakie mogę polecić:
Sylveco
Biolaven
Vianek
Naturalne, przyjemnie i pięknie pachnące. Czyli to co tygryski lubia najbardziej

Jednak nie ma co liczyć na to,ze takie kosmetyki poprawia owal twarzy czy dobrze zadziałaja na zmarszczki. Oj nie ;)
Jesli chcecie się dziewczynki nieco odmłodzić to polecałabym poczytać sobie o komórkach macierzystych, które działanie mają o wiele lepsze

Odnośnik do komentarza

A ja pomału zaczynam wierzyć w działanie kosmetyków na zmarszczki. Po dosć niedługim stosowaniu kremu
Widzę pozytywne zmiany na mojej twarzy. Nie mam już dziestu lat, zmarszczek przybywa nieubłaganie. Jedynie co mogę zrobić to powstrzymać ich ujawnianie się. Ten krem świetnie sobie z tym radzi. Polecam paniom, które mają podobny problem. Naprawdę warto wypróbować.

Odnośnik do komentarza

Polecam czytac składy kosmetyków. Niestety ale niektóre kosmetyki maja składy bardzo średnie oraz ich stosowanie nie będzie miało żadnego działania ( a wręcz może powodować wysyp pryszczy na skórze).
Najwazniejsze jest dobranie odpowiedniej pielęgnacji wieczornej poniewaz w nocy skóra się regeneruje.
[reklama usunięta]
Po pierwsze trzeba dobrze oczyszczać
Po drugie zaufać peelingom
Po trzecie nałożyć bogaty w składnki krem i ewentualnie jakeś serum.

Odnośnik do komentarza

Ja polecam, w sumie teraz jesienią i zimą szczególnie - krem z mocznikiem do pięt, zwłaszcza jak ktoś zmaga się z pękającą i bardzo suchą skóra na stopach [reklama usunięta], całkiem niedawno, a teraz nie wyobrażam sobie codziennej pielęgnacji bez niego. Już po kilu użyciach stopy stają się gładkie i miękkie. I w końcu chodzenie przestaje sprawiać takie problemy. Niby tak niewiele trzeba, żeby przynieść dużą ulgę, tylko trzeba spróbować i pamiętać o systematycznym stosowaniu

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...