Skocz do zawartości
Forum

Kosmetyki, które polecamy


Gość lutka

Rekomendowane odpowiedzi

Tusze do rzęs z avonu są dobre kiedyś miałam super schock a teraz mam spectra lasch właśnie tej firmy i jestem zadowolona:) kiedyś jak byłam w drogeri Douglas na zakupach ekspedientka poleciła mi tusz z loreala był wtedy w promocji bo dopiero co wchodził...telescopic 49 zł a ja byłam taka gupia że go niewyprubowałam chociaż tam mają testery i go kupiłam,tusz był do niczego,niebyłam zadowolona bo wcale nierozdzielał rzęs tak jak ona muwila no i były grudki na rzęsach:(

KUBUŚ

Odnośnik do komentarza
Gość pralineczka

A co sądzicie o przedłużaniu rzęs? Ja byłam parę razy w tym celu u kosmetyczki, a teraz robię to sobie sama :) Nie jakoś często, ale na jakąś imprezę jak idę to zawsze. Używam Ardell, a Wy? A jak to jest u Was?

Odnośnik do komentarza
Gość koralowiec

Jesli chodzi o odzywkedo rzes to kiedys stosowalam slynna reitalash, ale cena mnie wykonczyla...kosmetyczka mi polecila , swietna po prostu, nie spodziewalam sie az takiego efektu...rzesy grubsze i przestaly wypadac..cena przystepna 79 zl za 4 miesiace kuracji.. :)

Odnośnik do komentarza

Ja od kiedy jestem w ciąży to nie używam za bardzo kosmetyków. Unikam chemii jak mogę ;) Tylko tusz do rzęs i wystarczy, zwłaszcza, że teraz w ciąży poprawiła mi się cera. Teraz polubiłam za to kosmetyki apteczne, szczególnie serię z mama's bo pomaga mi walczyć z ciążowymi zmianami ;)

Odnośnik do komentarza

Chemii warto unikac nie tylko w ciazy :) Ja unikam jej jak tylko moge i tyczy sie to rowniez kosmetykow :) Uzywam tylko tych naturalnych. Uwazam zreszta, ze sa o wiele bardziej skuteczne od tych drogeryjnych ;) Mam swoj ulubiony sklep online: sekretpiekna.sklep.pl i zamawiam tam praktycznie wszystkie kosmetyki jakie aktualnie uzywam ;) Najbardziej lubie krem garden roses - swietnia dziala i pieknie pachnie :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...