Skocz do zawartości
Forum

Witam!


zaneta1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,jestem mama 3 letniego Filipka.Półtora roku temu zapragnęliśmy z mężem mieć drugie dziecko.Niestety w 9 tygodniu ciąży serduszko dzieciątka przestało bić,z powodu obrzęku podścieliska.Musieliśmy czekać pół roku od zabiegu ,żeby moc ponowie starać się o dziecko.8 tygodni temu dowiedziałam się ze jestem w ciąży,niestety wczoraj na wizycie okazało się ,ze serduszko znowu nie bije.We wtorek czeka mnie zabieg.Jestem totalnie załamana!Nie wiem dlaczego mnie to spotyka,skoro pierwsza ciąża przebiegała bez problemów! Nie wiem ,nic ie wiem! Czuje tylko pustkę i zal!!!

Odnośnik do komentarza

Żaneta bardzo mi przykro, wiem, co czujesz. Jutro minie tydzień jak miałam zabieg... byłam w 10tc i nawet serduszko ani razu nie zabiło, w zeszłym roku było tak samo - tylko, ze w 9tc. Nie mamy dzieci :ehhhhhh: teraz moja ginekolog wysyła mnie na szereg badań by znaleźć przyczynę...

http://s1.suwaczek.com/201102251564.png http://tmp3.glitery.pl/text/325/71/3-Nadia-nasza-creczka-1008.gif
Dwa Aniołki w Niebie - IX.2008 w 9tc i X.2009 w 10tc :( :(

Odnośnik do komentarza

Czasem tak jest, że trzeba przyjąć ból, jaki niesie los, żeby życie mogło układać swój scenariusz. Miałam 23 lata, kiedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Straciłam ją w 6 tgodniu. Po dwóch latach, ze zdrowej ciąży bez problemów urodziłam Madzię. Dwa lata później znowu poroniłam w 6 tygodniu. A potem, znowu bez komplikacji, przyszła na świat Martunia. Potem trafił się nam jeszcze Krzyś. Dziś moje trzpioty (Madzia 8 lat, Marta 4 lata i Krzyś 2 lata) doprowadzają mnie do szału roznosząc dom, a kochamy ich nad życie. Ale były takie chwile, gdy czułam się pewnie podobnie jak Ty teraz. Jedno, co mogę poradzić, bądź dzielna, czekaj z nadzieją na to, co niesie życie, bo może szykuje dla Ciebie wielką radość po tym bólu, który teraz przeżywasz. Życzę Ci siły i wytrwałości:)

Odnośnik do komentarza

Żanetko mam nadzieję że po weekendzie z rodziną wzmocniłaś się trochę a Twój ból troszkę się zmniejszył bynajmniej ociupinkę a to zawsze coś. Będzie Ci jeszcze dane mieć ślicznego dzidziusia trzymam kciuki i pozdrawiam!

http://www.suwaczek.pl/cache/2555a2fa51.png

"I znów mówi mi Twój głos, Twój zapach szepta chodź,chodź
masz w sobie coś co sprawia że Ci nigdy nie odmawiam..."

Odnośnik do komentarza

Witam.Po weekendzie owszem jest troszkę lepiej,dzięki mojemu synkowi.Ma 3 latka i na swój sposób mnie pocieszył.Gdy zapytał dlaczego aniołki zabrały nam dzidziusia z mojego brzuszka,rozpłakałam się,a on spokojnie powiedział "mamusiu nie płacz,urośnie nam drugi dzidziuś,a ten będzie mieszkał z aniołkami".Moj kochany skarbek,nie wiem co bym bez niego zrobiła!

Odnośnik do komentarza

Kochana Żaneto!
Twój synek bardzo Cie kocha i jak każde dzieciątko chce by jego mamusia była szcześliwa.
Mogę sobie tylko wyobrazić jak bardzo cierpisz, ale 2 lata temu byłam przy mojej przyjaciółce, która w czwartym miesiącu (po raz trzeci) straciła dziecko.
Teraz jest mamą ślicznej rocznej dziewczynki.
Chcę Ci dodać otuchy, nie trać nadzieji !!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...