Skocz do zawartości
Forum

Przedszkolny Mikolaj


asia78

Rekomendowane odpowiedzi

My płacimy 15 zł. miesięcznie na RR i te pienądze są przeznaczone min. na Mikołaja. Z tego co pamiętam, to w zeszłym roku Staś dostał słodycze i jakiś badziewny samochód, który zepsuł się po kilku dniach:Zakręcony: NA Mikołaja jest przeznaczone bodajże 20 zł, na zebraniu było kilka sugestii, że za te pieniadze można spokojnie kupić jakąś fajną książeczkę, czy puzzle, niestety, zostaliśmy przegłosowani.

Odnośnik do komentarza

Ja jestem teraz na etapie szkolnym i żłobkowym ale kiedy Natalka chodziła do przedszkola pieniądze na paczkę od mikołaja były brane z rr (w końcu co miesiąc po 15 zł )i zawsze dostawali fajne paczki czy maskotka,puzzle,lalki,samochody,gry i zawsze jakiś słodycz był nawet owoce

A w żłobku też biorą z rr (płacę co miesiąc po 25 zł) co roku są to słodycze

Odnośnik do komentarza

zuzia123
u nas tez pobieraja skladke 15zl, tez na ksiazeczki puzle czy te obrazki malowane na plastikowej tecce farbkami... i owoce ,ale slodycze to malo, bo dbaja o zabki:)

Witajcie,
moja córka chodzi do publicznego przedszkola, 2 rok, tam nie ma składek na mikołaja, paczka jest z pieniędzy przedszkolnych, nie od rodziców, zazwyczaj dostają same słodycze, w tym np.kakao, książeczka, czy malowanka i to wystarczy, dlatego uważam, że rodzce nie powinni sie dokładać!
pozdr

Odnośnik do komentarza

U nas w przedszkolu skladka na caly rok na rr wynosi 55 zł i myślę że to wystarczająco. Na każdą imrezę rodzice pieką i kupują coś na poczęstunek. Połowa sukcesu żeby każdy płacił tą składkę bo wiem że u nas z jej ściągalnością jest problem niestety. A w paczkach zawsze jest jakaś kolorowanka miś i słodycze pomieszane z owocami.

http://www.suwaczek.pl/cache/2555a2fa51.png

"I znów mówi mi Twój głos, Twój zapach szepta chodź,chodź
masz w sobie coś co sprawia że Ci nigdy nie odmawiam..."

Odnośnik do komentarza

Iwcia
U mojego syna w zerówce zdecydowaliśmy, że w ramach mikołajek jedziemy do Kołacinka do Krainy Św. Mikołaja ::):
Drożej nas to wyniesie niż prezenty w szkole ale atrakcje są nieporównywalne. Będą paczki i spotkanie z Mikołajem, na które dzieci już się cieszą :lol:

O, to na pewno super pomysł.Trafiłam na stronkę Kołacińskiego jura parku.Ponieważ moja córeczka uwielbia dinozaury zamierzamy się tam wybrać.
Daj znać jak się podobało synkowi.Jura park chyba nie będzie czynny, na stronie wyczytałam,że od listopada do kwietnia jest nieczynny, ale może to nie do końca prawda.....

http://www.suwaczki.com/tickers/qtch8ribr85wg5dx.png

Odnośnik do komentarza

askasam
Iwcia
U mojego syna w zerówce zdecydowaliśmy, że w ramach mikołajek jedziemy do Kołacinka do Krainy Św. Mikołaja ::):
Drożej nas to wyniesie niż prezenty w szkole ale atrakcje są nieporównywalne. Będą paczki i spotkanie z Mikołajem, na które dzieci już się cieszą :lol:

O, to na pewno super pomysł.Trafiłam na stronkę Kołacińskiego jura parku.Ponieważ moja córeczka uwielbia dinozaury zamierzamy się tam wybrać.
Daj znać jak się podobało synkowi.Jura park chyba nie będzie czynny, na stronie wyczytałam,że od listopada do kwietnia jest nieczynny, ale może to nie do końca prawda.....

Askasam jedziemy tutaj: ŚWIĘTY MIKOŁAJ - KRAINA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA w Kołacinku

http://www.suwaczek.pl/cache/a66cbbfa84.png

Odnośnik do komentarza

Catalabama
wow super wycieczka ...

Jura Parki to fajna też wycieczka, prywatnie byliśmy z synem w takim parku rok temu i miał super frajdę :) Zreszta nie tylko On :-D

No tak, wiem, byliśmy na razie w Polsce tylko w jednym.A moja córeczka bierze globus i pokazuje w jakich krajach zwiedzaliśmy parki i pyta gdzie jeszcze możemy do takiego parku pojechać

http://www.suwaczki.com/tickers/qtch8ribr85wg5dx.png

Odnośnik do komentarza

asia78
Wybralismy prezenty :lol: Kwota byla 30-40zl. Dla chlopcow samochod ciagnacy lawete z motorem a dla dziewczynek lalka ala barbi z kucykiem i coreczka. Do tego jajko niespodzianka i bedzie ok.

A mam jeszcze pytanie. W co zapakowac te prezenty? W torebki papierowe te ze sznureczkami czy w jakas folie??

ja jestem za papierowymi torebkami kolorowymi ze sznureczkiem :lol:

http://www.suwaczek.pl/cache/a66cbbfa84.png

Odnośnik do komentarza

Asia jeśli w folię to troszkę Wam to zajmie czasu, a znowu torebki dość duże, bo zapewne samochód mały nie jest i lalka będą na pewno więcej kosztować.
Ja się zgłosiłam do pakowania z koleżanką i kupiłam papiery - tanie papiery kolorowe i wstążkę dlugą- cienką i same pakowałyśmy, za to oszczędziłyśmy na torebkach i dokupiłyśmy paczkę mamb dla każdego:)
Papier i tak szybko został porozrywany przez dzieci i miały wiele frajdy dzięki temu też, więc nie szkoda było kupować najtańszego. Jeśli są chęci i czas wolny (tak godzinka, półtorej) do pakowania, radziła bym pakować. A jeśli nie to torebki :)

Maja 13 lipiec 2009 i Filip 13 pi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...