Skocz do zawartości
Forum

Lipiec 2010


Rekomendowane odpowiedzi

adria***
ok wiem wiem poczekamy zobaczymy ,a pogoda nic nie mów też zaczynam się martwić .Tak się cieszyłam na wakacje ,a zapomniałam, że to u nas różne bywa raczej nie jest tak jak byśmy my chciały.
To się nagotowałaś ale widzisz jak sobie bez męza dajesz radę;)
Bettyy**
ale masz fajnie możesz sobie jeść i masz taki ładny dom ,a jaki wielki sięwydaje na tym pierwszym zdjęciu:) ale musicie się cieszyć :) tez bym chciał:/mąz na długo przyjechał fajnie dzieci się cieszą:)

ach spadam wczoraj się wzięłam za dalszy ciąg robienia filmu z wakacji musze to w końcu skończyć .

Odnośnik do komentarza

Witajcie :)

Już nie pamiętam kiedy Maja mi w dzień usnęła :) Wstała dziś po 8 i niby wyspana,a tu zmęczyło ją jedzenie zupy,bo to bardzo męczące zajęcie,biorąc podd uwagę,że sama musiała ją jeść ;] Efekt taki,że nie zjadła wszystkiego i po tym jak jej powiedziałam,że nie odejdzie od stołu jak nie zje, ona położyła się na łóżku i zasnęła ;] Śpi już ponad 1,5 godziny :]
Kochana moja,codziennie pomaga w remontach tatusiowi,już gruntowała ściany, malowała, a wczoraj jeszcze nakładała szpachlę :) Bardzo lubi wykonywać "dorosłe zajęcia" :)
A w ogóle jest teraz na etapie wymyślania niestworzonych historii :]

Mąż tymczasem remontuje pokój na dole. Przyszedł do niego kolega i razem tworzyli rusztowanie pod oświetlenie,a teraz już sam robi podobnie na regały z regipsów ;] Taki sobie wymyśliliśmy kącik - oby tylko wszystko poszło sprawnie!!! Sciany już w 90% wygładziowane, w pon-wt będą montować okna, potem panele i szafa. Już nie mogę się doczekać aż będę mogła sobie wszystko układać w szafie!!!

A ja staram się dużo siedzieć,choć dziś pochodziłam przy obiedzie,ale przynajmniej zrobiłam na dziś i na jutro,więc 2 dni z głowy :]

W srodę miałam wizytę i USG. Synuś ważył już 2581 g (35,1 t.c.) więc taki średniaczek :) Przepływy krwi i serduszko ok,ale z niego taki akrobata,że przekręcił się :( i jak już prawie 2 miesiące leżał główką w dół, tak teraz ustawił się miednicowo -pupcią w dół, a na głowę zarzucił sobie swoje nóżki wyprostowane :] Gin powiedział,ze jak się nie odwróci to czeka mnie CC :( ...nigdy nie brałam tej możliwości pod uwagę,no ale dobro dziecka najważniejsze. Niestety nie można było zrobić bad GBS więc muszę iść jeszcze raz w poniedziałek :( Dalej mam rozwarcie na 1 palec,więc nie pogorszyło się. Dostałam nowe recepty na leki i mam dalej odpoczywać-przynajmniej do 2 lipca,a potem teoretycznie mogę już rodzić :) ufff.
... ale powoli już zaczynam się bać....

...o już Maja wstała,muszę przygotować drugie danie-może ją nie zmęczy już i uśpi ponownie :]

monthly_2014_06/lipiec-2010_12511.jpg

monthly_2014_06/lipiec-2010_12512.jpg

http://www.suwaczek.pl/cache/127503734f.png
http://www.suwaczek.pl/cache/256b80b20e.png
http://s8.suwaczek.com/200707073338.png

Odnośnik do komentarza

Adria Jak tam nocniczkowanie Laurci?? CIeszę się,że imieninki Laurci były tak udane :) Rozmowa z moją chrześnicą była tak pełna emocji i treści mniej lub bardziej pojętnych ;] ale dała mi tyle optymizmu,że do końca dnia na jej wspomnienie sie uśmiechałam ;]
Dorotka-kochanego ciała nigdy dość!!! Masz po prostu typowo kobiecą sylwetkę!! Panowie często mówią,że kobieta to powinna mieć biodra :) Mnie ostatnio Krystek próbował za nie nawet złapać,ale nie było co uchwycić i zmartwił się...ale pocieszyłam go,że prędzej czy później wrócę do swojej wagi-zawsze wracam :( ...jestem już tak zaprogramowana ;\
No nie ma co,Julcia i Franio są bezbłędni!! Już sobie wyobraziłam jak do siebie biegli, a potem dzielili się gumą :) Słodkie to ich zachowanie!! Ciekawe jak ich przyjaźń będzie kwitła :)
Mmmm pierożki ;) pamiętam jakie były pyszne!!! W ciąży też sobie zrobiłam,thermomix wyrobił ciacho super, ulepiłam sobie takie cieniuteńkie pierożki,a do środka dla siebie bardziej ser niż ziemniaków dałam i po 6 pierogach cukier mi skoczył i tak, więc póki co muszę o tych pysznościach zapomnieć :( Ale Wy korzystajcie-mniam!!!
I jak plany urlopowe snujecie??

Aśku Ooo,widzę że nie marnujesz czasu w domu :) jak nie rozmrażanie to porządki w szafach :) Ja póki co mam wielki bałagan w domu i czekam na te nieszczęsne szafy-naszą i rodziców, bo w sumie wszystkie rzeczy ich i nasze leżą w naszym pokoju poniżej gdzie popadnie.. :(
Super,że Ptyś tak ładnie ospę przeszedł!!! Czasem nie warto się na zaś martwić i snuć czarne wizje :) - ja mimo to zawsze to robię hehe
Jak tam postępy w odchudzaniu,pewnie już w rytm wpadłaś :) hehe to dobrą zamianę zrobiłaś z Ewy na Doris,na Dorotke można liczyć-nie ma co!!! Ogólnie węglowodany powodują nabieranie wagi,ale te dobre też sa konieczne,bo i energii nam trzeba-zwłaszcza przy dzieciach :) A ja CI powiem,że w szpitalu schudłam prawie 1,5 kg w niecały tydzień, to jak do domu wróciłąm to musiałam sobie pozwolić na małe conieco :) i nawet lodów sobie spróbowałam z ciachem :) ... ach te cukry,są takie smaczne :( A wiesz,makaron możesz jeść ale spóbuj ten pełnoziarnisty/razowy one nie powodują takiego wzrostu cukru we krwi-to te dobre węglowodany :)
SUper te kryształki! Nastój romantyczny-tylko męża brak!!!
Maja też ogląda smerfy-a to dlatego że i my my mamy do nich sentyment :) Nawet 2 filmy o smerfach już zna :) ...a mnie własnie dziś się śniło,że byłam w wiosce smerfów i dzwoniłam do domu by się o mnie nie martwili hihi.... w ciąży mam w ogóle dość dziwne sny ;]
A wiesz,co do imienin to my też Mai nie robimy. U mnie w rodzinie dzieci nie obchodzą im,ale my zawsze jakiś mały prezencik 9 kwietnia musimy Mai przemycić :) A sprawdziłam imieniny Mateusza wypadają: 22 stycznia, 21 września - pierwsza po ur Ptysia, 07 października i 13 listopada ;)

Agatcha Kochana trzymam mocno kciuki by testy ciążowe zostały potwierdzone na wizycie!!! Ja w tej ciąży na poczatku też miałam problemy, bo serduszko nie chciało bić...chodziłam co 2-3 dni na usg,aż w końcu zaczęłam plamienie ;| Poszłam jeszcze raz prywatnie i okazało się,że zaczęło bić,a lekarz zapisał mi leki na zatrzymanie plamienia i nakazał leżeć. Po miesiącu wróciłam do pracy i wszystko było ok! Więc głowa do góry!!!
Uważaj na siebie na tym weselu!!!!!! Mam nadzieję,że plamienie ustało!!!
Cieszę się,że chociaż z ręką sprawa się już wyjaśniła i żę snujecie plany wyjazdowe :)

Betty O mąż przyjechał-od razu lepiej :) Dzieci też szczęsliwe-cóż więcej chcieć :) A ciasto dla teściów piekłaś??
No piękny domek się Wam buduje!!! I na duży wygląda,poddasze będzie też użytkowe??
Ja dziś wysłałąm zapytanie do bebiko kiedy te koszulki przyjdą,bo w pon mija regulaminowe 45 dni na dostarczenie,więc czekamy na odp. A konkurs z przedszkola już rozstrzygnięty??
A Laura już po ospie??

Pozdrawiam Was Mamusie i życzę miłego weekendu!!!

http://www.suwaczek.pl/cache/127503734f.png
http://www.suwaczek.pl/cache/256b80b20e.png
http://s8.suwaczek.com/200707073338.png

Odnośnik do komentarza

Hej Kochane

Ostatnio spelniam sie kulinarnie :) Dzis z dziewczynkami, bo maz w pracy, zrobilysmy pierwszego w zyciu torta. Wreszcie nauczylam sie robic biszkopt, wiec to wykorzystuje. Wiem, wiem pozostawia on wiele do zyczenia z wygladu, w smaku wydaje mi sie, ze jest pyszny sadzac po masach, ale wyglad, coz...robilam z dziewczynkami, wiec zabraklo czasu i skupienia na precyzje. Gore torta robily dziewczynki :) Jutro moja mama wyprawia urodziny, wiec tort jest dla niej.
Zostalo mi jeszcze duzo dodatkow, wiec upieklam drugi biszkopt i zostawie go juz w domu, przeloze masa i galaretka z owocami i się zje :)
Kuchnia po naszej pracy wygladala fatalni i...Julcia mowi: mamusiu tu jest jak po armagedonie, musze tu posprzatc i zabrala sie za prace :)
Jutro jedziemy na caly dzien do mamy, bedziemy imprezowac :)

LiMonia to czytam, ze remont zbliza sie ku koncowi, swietnie, ale to tylko dzieki Majeczce, bez niej Krystian jak to napisal by robil do zimy :) Co do planow urlopowych tak jak Ci napisalam, wszystko zalezy od pogody i plany nasze sie troche pokrzyzowaly, bo mama wyjezdza do Wloch 11 lipca, a myslalam, ze nam sie zajmie domem :(
A jak tam Twoi Rodzice ? Jak Mama jeszcze pomaga u siostry, a jak rybki chodzi Twoj tato ?
Slodkie zdjecia, Majeczka spiąca cudna, taka kochana Kruszynka.

bettyy wow ! okazaly ten Wasz domem - widac wlozona prace :) Nie dziwie sie, ze Cie nie ma na forum :)

aśku cwiczylas ?? klimatowe te Twoje okienka :) cudnie wygladaja ze swieczkami :) Koncz filmik koncz, to poogladamy. Ptysiu bryka ?

Ide cos zjesc.

monthly_2014_06/lipiec-2010_12518.jpg

monthly_2014_06/lipiec-2010_12519.jpg

http://s7.suwaczek.com/20090815310120.png

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09e6yd01kthebk.png

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09e6yde932w7ze.png

Odnośnik do komentarza

Limonia***
he he co ty u smerfów byłaś;)a to ciekawe :) no tak ja ja sentyment jest .My dziś też znowu oglądaliśmy smerfy w mieście Śmieszy mnie zwłaszcza gargamel i klakier :) a smerfy świąteczne widzieliście?
No synuś rośnie ,ale że się tyłeczkiem obrócił ,może jeszcze się zastanowi i odwróci na ostatnią chwilę.
Tymi imieninami tez mnie rozśmieszyłaś :) dzięki tyle dat co mam sobie teraz wybrać :) szkoda że wszystkie w takie zimne dni chyba wybiorę wrzesień:)
Oj tak wpadłam w rutynę dzięki Doris i fakt lepsza od ewy jest:)
Tak nastrój był okienny;)
A ty niedługo poszalejesz i sobie poukładasz porobisz różne rzeczy w domu to cieszy :) jak tak wszystko nowe :)
ja to tylko maskuje w domu co brzydkie:/ i oczyszczam dom z niepotrzebnych rzeczy i kombinuję jak je pozamieszczać:)
Co do węglowodanów to mi bardzo szkodzą ,a te makaronowe wielozb. dzięki wiem że powinnam i troszkę już zjadłam wczoraj i dziś:)
Nic nie mów ja kocham lody z kiślem ,albo galaretka i nitellą zwłaszcza ach
Adria***
o jaki ładny i smakowity tort :)) super wam wyszedł :) to wszystkiego naj dla mamy dużo dużo zdrowia:)i miłej imprezy:)
Dzis nie ćwiczyła ,a miałam ,ale ten film dziś męczę .Musiałam jednak innym programem robić bo stary który robiłam strasznie by się zawieszał i bym nigdy nie zrobiła .Znowu ten nowy ulepszony to nie umiałam kombinowałam jak ciąć film i się umęczyłam bardzo az mnie zamiast boleć od ćwiczeń boli mnie tyłek od siedzenia:)
Własnie czekam aż się stabilizacja zakończy i dalej go robie by skończyć pierwszą wersję bez muzyki ,potem z muzyką .A pokazać to nie wiem czy się uda bo to film 35 minutowy długi .to na telewizorze trzeba by było zobaczyć .Możemy się jedynie umówić i zdjęcia pokazać .tak ptych jak zwykle szaleje i mi pomaga robić film teraz śpi to mam chwilę spokoju .
A jak kaszel u dziewczynek mija .
Spadam do roboty i nie krzycz dziś na mnie . ale dziś robi przerwę ,a jutro obiecuję nadrobię :)

Odnośnik do komentarza

hej a ja spać nie mogę
Czekam az mi się film zapisze i się wnerwie bo coś początek nie chciał odbierać ,cos namieszałam :/jak muzykę dodawałam :/ zaraz się okaże czy będzie ok czy praca na marne i będę musiał od początku początek robić:/ a tyle pracy ach ta technika niedoskonała .Pewnie będzie żłe:(
Adria***
piszę też ,bo u mnie plany się trochę pokomplikowały:/ gdybyście jechali to nie wiem czy ja przyjadę ,bo mąż ma przyjechać w piątek i zostanie na tydzień znowu i chce jechać gdzieś jak będzie pogoda .I nie wiem co będzie zobaczymy.
Po drugie złą jestem trochę bo ma już dość i chce wracać ,bo stwierdził że nie ma dalej co siedzieć .Pracy coraz więcej kasy podwyżki obiecanej nie dali i nie opłaca się za tak nieduże pieniądze to dalej ciągnąć .Ptych tęskni itd. więc będę musiała zapomnieć o błogim spokoju ...matko znowu się zacznie gotowanie wielkich obiadów:( i domówić słuchawki dla siebie ,bo te co mam to mąż będzie używał . Ach ..
Dopiero 50% mam i na 100% nie będzie poprawnie film odbierał .chyba dziś nie usnę jak zaczne to poprawiać ,ze ja musze być taka dokładna:/
no to pomarudziłam ,żeby tylko pogoda wróciła chce żeby ciepło było!!!

Odnośnik do komentarza

jeszcze 43%:)
Limonia***
a zapomniałam ci napisać i tyłku:)
bo pisałaś ,że kobieta to powinna mieć tyłeczek :) no i tu masz racje faceci lubią he he i tu się martwię o swój ,bo ja mam skłonność do obtłuszczania ale brzucha :/ a teraz jak chudnę boję się o swój t...czek bo mi schudnie ,a ja wolę mieć większy ale jędrny i tu liczę na to że jedzenie białka i ćwiczenia coś dadzą .Dlatego tez tak dużo ćwiczę Jak urodzisz to dieta już nie będzie ci potrzebna to nadrobisz ciałka.
No nie wyrobię jeszcze 30% ale to trwa idę jednak poćwiczyć to może humor mi wróci:/

Odnośnik do komentarza

Aśku gratuluje ukończenia ,tyle pracy do tego włożyłaś A jak Ptych ma jeszcze krosty ? Tak krucho się robi u męża w pracy ? Ale jak wróci to plusem będzie że będziecie razem Dom może taki duży się wydaje na zdjęciu Chociaż parterowy ale w sumie pokoje wszystkie duże łazienka też duża no i salon duży a kuchnia mała ...ale postanowiliśmy że jeszcze piec kaflowy postawimy ale do tego jeszcze trochę czasu minie ...
Adria tort super ci wyszedł jeszcze jak dziewczynki pomagały to wyszedł pyszny Małe też się garnął do kucharzenia będziesz miala pomocnice w kuchni szybko się nauczą A armagedon po takich pracach już sobie wyobrażam jaki mieliście :) Na budowę mamy niedaleko to tak jeździmy i wracamy Dziś mąż sam bo wiatr taki mocny nie chcę małej ciągnąć a Kuba w przedszkolu
Limonia synek rośnie :) tyle już wytrzymałaś to i do lipca wytrzymasz oby jak najdłużej ach i jeszcze się przekręcił Majka pracowita dziewczynka :) Jak mi moje dzieci też w dzień ostatnio usnęły to cisza w domu aż dziwnie bo zawsze coś się dzieje A w tym konkursie wygraliśmy ... notes i dyplon z wyróżnieniem Były tylko 3 miejsca i 3 nagrody a zgłoszeń ponad 250 a że niektóre prace były fajne nagradzali notesami pocieszającymi :) Ale dostał Kuba i swój pierwszy dyplom to też pamiątkę będzie miał A w Bebiko też pewnie dużo zgłoszeń i zamięszanie mają Ja jeszcze czekam na zestaw do wypieków i jeszcze nie przyszedł a tak się doczekać nie mogę ... a ciacho to robiłam na Boże Ciało tak świątecznie Jutro ciacho do przedszkola bo w środę dzień rodziny...

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sdf9hqymi36e7.png
http://www.suwaczki.com/tickers/82do3e5ekt2ocja7.png

Odnośnik do komentarza

Hej.
Już się chwaliłam Doris ,ze dziś duży spadek z 71.7 na 71.o kg
Więc łądnie tak dużo w jeden dzień.
Z mało miłych rzeczy dziś była rozprawa .adwokat jechał prawie 300km do sądu ,a ten się nie stawił bo za granicą jest .Ale jedno co może dobre to wysłał pismo że zawrze ugodę i sprawa następna w sierpniu i musze znowu płacić :( i nie wiadomo czy ten znowu nie przyjdzie :/i kasa dalej na marne ale co jak już tak daleko zaszło trzeba dalej .
Zimno jest i brak mi humoru...
Bettyy***
Ptych jeszcze ma strupki ,ale tylko te pierwsze więc czekamy.
Zmora dostał czereśnie takie pyszne ,mówi że to jagody smerfowe i się nimi bawi wpycha je wszędzie :)
A mąż stwierdził że za mało zarabia pracy coraz więcej i nie dali podwyżki obiecanej .więc się nie opłaca aż tak bardzo tam pracować ,bo kasa nie taka duża .
A dom duży duży ile metrów bo zapomniałam ?a wy będziecie kaflowy piec stawiać na ogrzewanie? ja też chciałam zamiast kominka ,są takie piękne a ja mam jeszcze zduna co robi tanio i pięknie:(
Oj tak nareszcie film zrobiony narobiłam się oj narobiłam ,żeby był prawie doskonały;) wczoraj miałam straszny problem z dobraniem fajnej muzyki ,żeby współgrała z obrazem i nawet fajnie wyszło jestem zadowolona że go już mam:)
A to ciacho na do przedszkola ,fajnie idziecie całą rodzinką :) Kubuś będzie szczęśliwy :)że tata będzie.
A koleżanka była u mnie dziś i zachwycona moimi tandetnymi oknami znaczy kryształkami :)
Ale się błyszczą w słońcu .
Adria***
Doris zostaw tego kija i odpocznij ;)
A jak byś ewentualnie zamawiała krysztaki to daj znać dam ci namiar na allegro na fajna panią ,bardzo w porządku się okazała i nawet zadzwoniła jak ja zamówiłam żle i mi doradziła więc watro od takich kupować .Inni to by to olali .
Lomonia***
leżysz :) a zapomniałam Maja ci zasnęła słodko no wreszcie padła:)
Agatcha***
jak ręka, ślub i morze :) udanego odpoczynku:)

Odnośnik do komentarza

hej

ja na szybko bo wlasnie dotarlismy do dziwnowka rozpakowani idziemy przywitac morze. pogoda nie zapowada sie obiecujaco, ale co tam;) radosc ze wspolnego wyjazdu jest.

wesele super, pobawilismy sie i bylo fajnie;)

wizyta u lekarza niejednoznaczna. tzn test z krwi wyszedl pozytywnie, jednak na usg widac ze albo p 1sze jest to bardzo wczesna ciaza albo niestety co bardziej prawdopodobne ze jest to ciaza poroniona;/ niestety przez caly tydzien mialam lekkie krwawienie ale lekarz powiedzial ze nic nie jest przesadzone . zapisal ze to drugi tydzien ciazy, za 10 dni wizyta kontrolna na ktorej okaże się co dalej z fasolka. obawiam sie ze krwawienie to wlasnie bylo poronienie, ale jak lekarz mowil, nadzieje mam.

lece kochane, odezwe sie pozniej ;)

mamaola asku moze wypad do dziwnówka?;)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sgu1ris7k5h2m.png

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73obuyhz93.png

Odnośnik do komentarza

Hej

U nas dzis swietny dzien. Zrobilismy nietypowy dzien taty :) Wrzuce fotki, one mowia same za siebie.

A ponadto Julcia nauczyla sie jezdzic rowerkiem na dwoch kolkach. Smiga po podworku, a my biegamy za nia z mezem, bo boimy sie upadku.
Dzis w przedszkolu Jula dostala wierszyk kolejny juz do nauki, bo kolezanka miala role kwiatka i sie rozchroowala, wiec Julcia oprocz tanca, swojej roli, musiala sie jeszcze nauczyc dodatkowo wiersza. W srode oficjalne zakonczenie.

Rozmawialam dzis z mama Frania i mamy plan zapisac nasze Maluchy na taniec towarzyski, jedyne co, to zalezy od finansow. Ja myslalam, zeby Julcie zapisac za 2 lata razem z Laura, ale z drugiej strony nie moge Julci marzen dopasowywac do Laury i odwrotnie, bo moze Laura za dwa lata powiem, ze ona chce na cos innego ? A tak ? Julcia by byla z Franiem w parze. To narazie plany zobaczymy jak wyjdzie.

Aaa torcik byl pyszny, haha sama sie chwale, ale goscie tez chwalili. Byl taki lekki i slodki w sam raz :)

aśku co ja mam Ci napisac ? hmmm....a no tak: ĆWICZYŁAŚ ????????????????????????????
Jeszcze raz gratuluje wagi, za dwa dni bedzie 69,9 :) dasz rade :)
No i kolejne gratulacje za filmik, jestem bardzo ciekawa efektow. Pokazesz ???
Przykro ze sprawa, a czemu Ty musisz placic ? za co ? sa jeszcze jakies koszty jak sie gosciu nie stawil ? Ale chyba jest szansa na odzyskanie kasy jak chce ugody ?
A ile juz Twoj maz jezdzi do N ? Dlugo ? chyba z pol roku to na pewno, a ile wiecej ? Do do przyjazdu, to pewnie, po co sie rozstawac na tak dlugo jak kasa z tego mala. Ja to mysle, raz, a konkretnie :/

bettyy a jakie ciasto robilas na Boze Cialo ? Moze przepisem sie podzielisz ? Piec kaflowy, fajna rzecz, a my rozebralismy :( a w chlodne wieczory by byl jak znalazl :(
Domek naprawde wydaje sie duzy, a ile metrow, b ozapomnialam, a dzieci pokoje beda mialy osobne ? A Twoja Laurcia nie miala przypadkiem teraz tez imienin ??

aśku zapomnialam Ci napisac, ja bez kija biegam, udaje, ze Julcie trzymam za sweter haha ona wierzy, ze jest bezpieczna, ale pod sam wieczor to juz sama smigala, a ja przy niej.

Dzis odpuscilam Laurci usypianie, jest taka nakrecona, ze godzine śpiewa, opowiada, całuje, teraz mąż próbuje :))

A na koniec Wam jeszcze napsize, ze Julcia i Franio musza miec wszystko tak samo. Franio od wczoraj jest wlascicielem świnki morskiej :)

Lece robic kolacje.

monthly_2014_06/lipiec-2010_12602.jpg

monthly_2014_06/lipiec-2010_12603.jpg

monthly_2014_06/lipiec-2010_12604.jpg

monthly_2014_06/lipiec-2010_12605.jpg

monthly_2014_06/lipiec-2010_12606.jpg

monthly_2014_06/lipiec-2010_12607.jpg

monthly_2014_06/lipiec-2010_12608.jpg

http://s7.suwaczek.com/20090815310120.png

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09e6yd01kthebk.png

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09e6yde932w7ze.png

Odnośnik do komentarza

Agatcha***
o już nad morzem fajnie:) to cieszcie się i życzę pogody .Ja bym chętnie przyjechała ale nie wiem czy Ola też by mogła tylko ta nędzna pogoda ja takiej nie lubię nad morzem .Musze zobaczyć jak daleko ten Dziwnówek i jak pogoda .
Czekaj cierpiliwie na fasolkę oby była bezpieczna !!!
Adria***
he he ty to jak mnie rozśmieszysz to ptych na mnie patrzy :) co ja tak rechoczę:)
Ładnie to tak oszukiwać córeczkę i udawać kijka;) pomysł z tańcem świetny no i partner wymarzony :)
No niestety ja płace za dojazd adwokatki bo bez sensu że sprawa się odbywa 300km tam gdzie on mieszka:/ to jest sprawa ugodowa chyba żebym koszta odzyskałą to bym sprawę normalną musiała założyć a to aż 2 tyś i + coś tam jeszcze wtedy o zwrot kosztów mogłabym się upominać. ach zobaczymy tak się denerwowałam i nic .
Ach kłody pod nogi cały czas mi lecą :/
Film pokaże jak się jakoś spotkamy :)
A zdjęcia super ,co to za sport wyczynowy robiłyście .
Ojjjjj..... nie dam rady no co ty w dwa dni ? 1.10 kg nie ma szans dziś to taki spadek ale teraz pewnie znowu zastój się zrobi .Czym dalej tym trudniej ,no ale zobaczymy jak na razie idzie dobrze mi :)
hmmmm tylko mąż przyjedzie może nawet już zostanie i nie wróci to będzie ciężko z jedzeniem :/
Ćwiczyłam :)))))troszkę słabo dziś bo zły nastój miałam przez to wszystko, ale potem poprawie sobie jak ptych spać pójdzie.

Odnośnik do komentarza

Agatcha***
o już nad morzem fajnie:) to cieszcie się i życzę pogody .Ja bym chętnie przyjechała ale nie wiem czy Ola też by mogła tylko ta nędzna pogoda ja takiej nie lubię nad morzem .Musze zobaczyć jak daleko ten Dziwnówek i jak pogoda .
Czekaj cierpiliwie na fasolkę oby była bezpieczna !!!
Adria***
he he ty to jak mnie rozśmieszysz to ptych na mnie patrzy :) co ja tak rechoczę:)
Ładnie to tak oszukiwać córeczkę i udawać kijka;) pomysł z tańcem świetny no i partner wymarzony :)
No niestety ja płace za dojazd adwokatki bo bez sensu że sprawa się odbywa 300km tam gdzie on mieszka:/ to jest sprawa ugodowa chyba żebym koszta odzyskałą to bym sprawę normalną musiała założyć a to aż 2 tyś i + coś tam jeszcze wtedy o zwrot kosztów mogłabym się upominać. ach zobaczymy tak się denerwowałam i nic .
Ach kłody pod nogi cały czas mi lecą :/
Film pokaże jak się jakoś spotkamy :)
A zdjęcia super ,co to za sport wyczynowy robiłyście .
Ojjjjj..... nie dam rady no co ty w dwa dni ? 1.10 kg nie ma szans dziś to taki spadek ale teraz pewnie znowu zastój się zrobi .Czym dalej tym trudniej ,no ale zobaczymy jak na razie idzie dobrze mi :)
hmmmm tylko mąż przyjedzie może nawet już zostanie i nie wróci to będzie ciężko z jedzeniem :/
Ćwiczyłam :)))))troszkę słabo dziś bo zły nastój miałam przez to wszystko, ale potem poprawie sobie jak ptych spać pójdzie.

Odnośnik do komentarza

hej. Ciepło się zrobiło ,a mi zimno .
Zjadłam czereśnie z robakami :/ no trudno nie będę wybrzydzać witaminki są ważne w diecie .
Adria****
nie jeszcze nie ćwiczyłam ,coś mi przez stres nie idzie ćwiczenie:/
Dziś dalej robiłam w domu pozbywanie się niepotrzebnych rzeczy .I zaraz chciałam w płytach starych posprzątać ponagrywać na dyski. Potem poćwiczę .
To jedziecie dobrze :) oby pogoda się udała wam ,wiem jak lubisz i wtedy to jest prawdziwy raj :)
Ja nie wiem jak będzie bo mąz przyjedzie i mi pokrzyżuje plany Muszę się wtedy do niego dopasować :/ Jeśli wróci na stałe ,a by nie pracował to może da się namówić na wypad zobaczymy .
Zobaczymy najważniejsze żeby pogoda była ,bo wtedy się wszystko chce:)
spadam do pracy i ćwiczeń

Odnośnik do komentarza

Agatcha***
jaka pogada jest u was ?
Nie wiem jak się uda i pogoda będzie to może wpadniemy .Ola jest chętna z męzem ,ja nie wiem czy mąż w sobotę przyjedzie .Więc zobaczymy jak się ułoży ,a do kiedy siedzicie nad morzem???

Adria****
zabijesz mnie ,bo nie ćwiczyłam wzięłam się za skrót filmu i już myślałam ,że koniec będę mieć ale pechowo narobiłam się ,a muzyka była dodana i nie mogę jej teraz usunąć a ona też jest pocięta :/// nie da się usunąć ani zamienić na nową i teraz myślę co zrobić od nowa chyba zacznę bo nie będę mogła ćwiczyć jak mam nie zrobione :/ najwyżej jak skończę to po północy poćwiczę co??
ach pechowo ale co na błędach się człowiek uczy

Odnośnik do komentarza

a co u was pogada jest ładna ,że was nie ma???
Ja już zaczynam mieć dość ,wpadłam w coś co nazywa się zasiedzeniem w domu i teraz nosa mi się po dam nie chce wystawić . Pewnie to też dlatego ,że pogoda marna :( i barak mi sił i chęci
Do tego dziś nie wiem jak się działam do o:5 rano nad tym skrótem filmowym :/ masakra program swoje ,a ja swoje nie chciał mi zapisywać te sceny co ja chciałam tylko na odwrót :/ do tego za nic nie mogłam wyciszyć całkiem głosu :/umęczyła się koszmarnie ale już zrobiłam dziś rano poprawki i już koniec mam!

Tylko czuje się żle, głowa boli kręci mi się i w ogóle słaby nastrój .Gdzie ta pogoda ,bo mnie dobija że ja wolne a tu zimno:(
Myślałam ,że nad to morze w sobotę pojedziemy ,ale wątpię do tego auto mi coś się psuje i musze opony kupić na lato .

Odnośnik do komentarza

Adria Super torcik! I jeszcze pomoc dziewczynek bezcenna :) Kochana zdradź mi ten sposób na biszkopta,bo mi ostatnio znów nie wyszedł i musiałam przeciąć na pół :( Robiłam już ze sprawdzonego pomysłu mamy i siostry i nic... nawet ten z budyniami nie chce mi rosnąć :(
Spóźnione życzenia dla Twojej Mamy-dużo przede wszystkim zdrowia,a także uśmiechu z codziennych,być może nawet błahych spraw-100 lat!
Moja mama od zawsze i kiedy tylko Aga dzwoni to jej pomaga i wakacje tego pewnie nie zmienią... normalnie niezniszczalna jest,tak więc chociaż ja próbuję dać jej trochę wolnego ;] A mój tata nie może żyć bez rybek,nawet jak jest zimno,czy się chmurzy to on jedzie ;) A jak złowi ryby to nawet nie chce ich jeść ;]
Tak Maja super pomocnik! Bez niej prace na bank potrwałyby do jesieni ;]
A jak tam dzisiejsze zakończenie-Julcia pewnie świetnie sobie poradziła-jak zwykle!!!
Jeszcze raz gratulujemy Julci jazdy na rowerku!!!
Super zdjęcia!!! Skałki widać sprawiły wiele radości dziewczynkom ale i też rodzicom :) ... i Sarze :) A po wysiłku wszystko smakuje najlepiej!! SUper dzień!!!
Już 5 lipca wyjazd-super! Mam nadzieję,że pogoda Wam dopisze,a jak nie to i tak wakacje będą udane-w końcu tak długo wyczekiwane morze i Wy w komplecie-cóż więcej chcieć :)

Aśku No widzisz,wywołałaś smerfy :) Naprawdę wtedy mi się śniły,nawet nie wiem dlaczego bo tego dnia nawet o nich nie myśałam ;]
Co do imienin to mówią,że wybiera się pierwsze w kalendarzu po ur,więc chyba i tak własnie we wrześniu wypadło najbliżej ;)
Ech słodkie te nasze marzenia :) ale od czasu do czasu człowiek musi sobie przecież na nie pozwolić :] Ja też nie pożałowałam sobie ciasta z okazji dnia ojca,które z Mają upiekłyśmy ;) a dziś znowu kefirek z truskawek i jagód też nie mogłam sobie odmówić - a jak synuś po słodkim mi podskakiwał :) 2 przyjemności w 1!!
ALe ćwicz,ćwicz - zawsze to chociaż te przyjemności się spali :) -tylko niech tyłeczek zostanie na miejscu!!!
Jak tam filmik-ukończony?? A skrót też? Spokojnie :) Ja wybrałam wstępnie zdj do wywołania z 2 lat-wyszło ponad 400 :( Musze je przejrzeć jeszcze raz bo za dużo :)
Ależ macie z tym gościem... i jeszcze na sprawę mu niespieszno-współczuję!
U nas dziś też leje cały dzień...brrr... mam nadzieję,że na weekend zaświeci Wam słoneczko!!!

Betty SUper,że Kubuś dyplomik pierwszy dostał! Na pewno się cieszył,a w notesiku kolejne rysunki powstaną więc będzie pamiątka :) O zestaw do wypieków ale dla CIebie czy dla dziecka wygraliście?? SUper sprawa!! Ja w końcu napisałam do bebiko i na drugi dzień przysła odp,że już wysyłają mi kurierem... gdybym się nie upomniała,to pewnie nie przyszłoby wcale... A dziś już dostaliśmy koszulki :) Dla mnie i Mai w sam raz,ale dla męża troszkę za duża-ale i tak śliczne!! Jak zrobimy zdj we trójkę/czwórkę ;0) to zamieszę :)
A kiedy macie dzień ojca w przedszkolu??

Agatcha A lekarz nie zapisał nic na plamienie?? Trzymam kciuki by się zafasolkowało!!!!
I życzę Wam dużo wypoczynku i słoneczka!!!

...kochane napiszę wieczorkiem co u nas,bo musze do mamy zejść po schodach,a nie mogę od razu wejść spowrotem-za duże napięcie na brzuch...a chcę zobaczyć ich nową szafę i wstawione okno :)

http://www.suwaczek.pl/cache/127503734f.png
http://www.suwaczek.pl/cache/256b80b20e.png
http://s8.suwaczek.com/200707073338.png

Odnośnik do komentarza

asku my jestesmy do piatku. jutro caly dzien siedzimy na dupce;) bo dzis spacer do Dziwnowa mielismy;) a w piatek rano na caly dzien jedziemy do Miedzyzdroi skąd wracamy popoludniem do domu. wiec jesli masz chec, badz mamaola to dawajcie jutro albo w pt mozemy sie spotkac w miedzyzdrojach;) wysle ci nr wiadomoscia pricv bo pewnie nie bedzie mnie do wekendu.

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sgu1ris7k5h2m.png

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73obuyhz93.png

Odnośnik do komentarza

Hej Kochane

Dzis zakonczenie roku, nie obylo sie bez lez. Najbardziej wzruszajacym momentem dla mnie bylo to, jak poszlam z Julcią do pani Danusi, to taka pani kucharka, która cały czas czuwala nad Julcia, od samego poczatku, kiedy to Julcia nie chciala w pierwszych dniach zostawac w przedszkolu, poprzez wycieczki, itd.... Byla dla mnie bardzo wazna, gdyz sama miala syna, ktory sie zanosil i pewnego razu sie tak zaniosl, ze gdyby nie jej pierwsza pomoc chlopak mialby powazne problemy zdrowotne, lekarz z pogotowia powiedzial wprost do niej: że to Ona uratowala mu zycie. Dlatego wiecie jakie to dla mnie bylo wazne, ze ona jest, ze czuwa :) Kupilam jej wielki bukiet kwiatow i jak jej dziekowalam za wszystko, za opieke, czuwanie, serce okazane Julci to, az glos mi sie zalamal i obie sie poplakalysmy. W ogole bylo duzo wzruszajacych momentow, piekne przedstawienie dzieci. Panie zrobily naprawde kawal dobrej roboty. Te stroje, teksty muzyka, wrzucam kilka fotek, choc one i tak nie oddadza calej atmosfery.
Jula smutna i radosna. Wiem, ze bedzie tesknic, pokochala to przedszkole calym sercem, no i swoją Pania. Jedyna pociecha, ze w nowym roku Pani Lila ich bedzie nadal miec i z Franiem zostaja w jednej grupie. Jedyny minus, Julci przyjaciolka Zuzia, zostaje jeszcze w Maluszkach :( wiec Julci jest z tego powodu bardzo smutno, bo to juz 3 kolezanka,ktora ją zostawia.

monthly_2014_06/lipiec-2010_12658.jpg

monthly_2014_06/lipiec-2010_12659.jpg

monthly_2014_06/lipiec-2010_12660.jpg

monthly_2014_06/lipiec-2010_12661.jpg

monthly_2014_06/lipiec-2010_12662.jpg

monthly_2014_06/lipiec-2010_12663.jpg

monthly_2014_06/lipiec-2010_12664.jpg

monthly_2014_06/lipiec-2010_12665.jpg

http://s7.suwaczek.com/20090815310120.png

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09e6yd01kthebk.png

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09e6yde932w7ze.png

Odnośnik do komentarza

LiMonia i jak remont ? Podoba się ?
Dziękuję za zyczenia dla Mamy :) aśku Tobie tez :) Przekazalam.

A ja jestem zla, wczoraj rano jeszcze facet, ktory mi pisal, ze rezerwuje mi pokoj 4 osobowy, dzis rano mi napisal, ze wszystkie pokoje ma zajete. Cos kreci, nie wiem czemu. Znalazlam 2 inne pokoje, ale cos mi nie odpowiadaja :( nie ma balkonu, a Jula chce. Nic, bede szukac jeszcze.

aśku troche nie kumam z tym filmem. To jest ten co zrobilas go juz ?? A czemu chcialas skrocic ? Ale w koncu sie udalo ?
U nas dzis deszcz. Juz mam dosc tej pogody, chyba wyjade do Australii. No prosze prosze jestem zła !!! Tylko raz Ci nie wyslalam sms'a, a Ty juz nie cwiczysz !!! Tak byc nie moze dzis za to karniak: 30 brzuszkow dodatkowo i 5 min na orbitku dodatkowo :) Jak Ptysiu ? bedziecie za niedlugo wychodzic na dwor, czy jeszcze czekacie ? A maz w ten piatek wraca ?

http://s7.suwaczek.com/20090815310120.png

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09e6yd01kthebk.png

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09e6yde932w7ze.png

Odnośnik do komentarza

LiMonia Kochana wrzucam Ci przepis na biszkopt, wiesz jak mi antytalenciubiszkoptowemu sie udaje, to Tobie na pewno :)

Składniki na biszkopt do tortownicy 22 - 23 cm:

5 jajek
3/4 szklanki cukru
3/4 szklanki mąki pszennej
1/4 szklanki mąki ziemniaczanej
Białka oddzielić od żółtek, ubić na sztywną pianę. Pod koniec ubijania stopniowo dodawać cukier, dalej ubijając. Dodawać po kolei żółtka, nadal ubijając. Mąki wymieszać, przesiać i delikatnie wmieszać do ciasta (ja to robię na bardzo wolnych obrotach miksera).

Tortownicę o średnicy 22 - 23 cm wyłożyć papierem do pieczenia (ja piekłam w 20 cm, biszkopt urósł do wysokości formy). Boków formy niczym nie smarować, papierem wykładamy tylko dno. Wyłożyć ciasto. Piec w temperaturze 160 - 170ºC około 30 - 40 minut (lub dłużej, do tzw. suchego patyczka).

Gorące ciasto wyjąć z piekarnika, z wysokości około 60 cm opuścić je (w formie) na podłogę. Odstawić do uchylonego piekarnika do ostygnięcia. Całkowicie wystudzić. Przekroić na 3 - 4 blaty.

Uwaga: boki biszkoptu oddzielać nożykiem od formy dopiero jak biszkopt będzie wystudzony.

Ps. a wiesz, ze mi w ciazy ciasta drozdzowe nie wychodzily ? Moze to o to chodzi.

http://s7.suwaczek.com/20090815310120.png

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09e6yd01kthebk.png

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09e6yde932w7ze.png

Odnośnik do komentarza

U nas dziś ponuro i deszczowo... wczoraj przyszli majstrowie i wstawili nowe okna u nas i u rodziców w pokoju-mąż dzisiaj wykańcza :) No i jest nowa szafa dla rodziców,zeszłam na dół i oglądnęłam i powiem Wam,że super:) Mama też zadowolona,połowę już zapełniła,więc i u nas w pokoju-magazynie ubyło troszkę ich rzeczy ::)
Ogólnie w domu remont trwa,więc się kurzy niemiłosiernie :( Mąż dziś wykańcza okna,ale też robi zabudowę pod oświetlenie. W sumie robi to po raz pierwszy,a jest tu sporo dłubania,więc nawet na kolację nie przyszedł-taki zawzięty ;] A ja się cieszę,bo już chciałabym jak mama szafę zapełniać,a tu jeszcze tyle do zrobienia...a szafa gotowa już czeka u stolarza ;|
Wybraliśmy już za to panele,bo jak jechałam do lekarza na GBS to wstąpiliśmy i wstępnie zamówiliśmy.

Ja ogólnie jakoś się trzymam... w nocy spię na jednym bokubo jak mam się odwrócić to taki problem,że ja w jedną str,a brzuch w drugą...dodatkowo wspieram się na piętach i głowie-komicznie to wygląda,więc ogólnie odpuszczam jak nie muszę... rano budzę się za to z bólem biodra i ucha ;| W dzień staram się odpoczywać ile mogę... ale różnie bywa-w końcu pewne rzeczy są nieuniknione... Brzuch mi dziś trochę za bardzo twardnieje...aż mnie to przeraża... Jak usypiałam Maję,to synuś tak kopał,że aż sie zastanawiałam czy oby na nowo się nie obkręca-może już teraz głowką w dół ;)
Żeby za dużo nie myśleć to zaczęłam czytać nową książkę,kolejne 600stron przede mną-obym zdążyła przed porodem :]

Adria Super,że zakończenie udane. Na pewno było wzruszająco!!! Pani kucharce pewnie szczególnie,że ktoś docenił jej szczere serce!!! Zdjęcia cudne! Julcia pięknie wyglądała i zaszczytne role widać miała! A Laurcia kochana znów przy siostrze-no nie mogę-wzór rodzeństwa!!!!! Kochane!!!
Mam nadzieję,zę na spokojnie znajdziesz pokoje takie jak Wam sie marzą!!!!
Kochana dziękuję za przepis!!! Może w końcu mi się uda :) Z rzucaniem to dosłownie??? I bez proszku do pieczenia??
A powiedz mi jak pieczesz to na środkowym poziomie w piekarniku?? I czy z termoobiegiem+dół+góra, czy może tylko dół+góra?? Pytam,bo mi mówiono ,że termoobieg nie nadaje się do biszkoptów,ale bez niego ciasto wcale nie chciało mi rosnąć więc dałam pod koniec... a, i czy wkłada się do nagrzanego,czy do zimnego piekarnika? To chyba tyle z pytań :)

Zmykam do kąpieli i książeczki,miłej nocki,papa

http://www.suwaczek.pl/cache/127503734f.png
http://www.suwaczek.pl/cache/256b80b20e.png
http://s8.suwaczek.com/200707073338.png

Odnośnik do komentarza

Mialam isc spac, ale jeszcze zerknelam. Znalazlam wreszcie po 4 godz. poszukiwac wymarzony nocleg ! Zeby tylko mi odpisali, ze jest dostepny :)
LiMonia najpierw odpowiedzi :) Biszkopt rzucasz doslownie, blaszką z ok 60 cm, to powoduje, ze nie opada :) proszku nie ma, tez sie zdziwilam, ale on chyba rosnie na tych bialkach. Ja zawsze nagrzewam piekarnik i pieke z termo. Aaa i na srodkowym poziomie. Powodzenia :)
Wyobrazilam sobie Ciebie jak spisz w nocy i przypomnialam sobie siebie jak spalam, a raczej nie spalam, biodra bolaly okropnie, wiec w zwiazku z tym tulam Cie mocno :) jeszcze troszke :) U mojej siostry jest teraz jej meza corka, ma termin na koniec lipca, brzuszek duzy i meczy sie okropnie, do tego ma jeszcze 2,5 latke, wiec jest wesolo. Jest teraz u mojaj siostry, zeby troszke odpoczac, tam tyle osob, ze ma kto bawic malutką. Oj wyobrazam sobie jaka radosc Twojej mamy :) nowa szafa, okno, porzadeczek :) a na kiedy WY planujecie koniec ? Krystian zacięty to robi. Fajnie, ze potrafi, a nie musicie wydawac dodatkowo na fachowaca, maz na medal :)
Trzymam kciuki,zeby Blazejek tak fikal, zeby sie znow przewrocil do pozycji wyjsciowej :) Jeszcze ciutke chyba mu czasu zostalo, zeby za duzo nie urosl, bo potem moze byc problem. Czytalam, ze koszulki juz macie, swietnie !!! teraz czekam na zdjecie :) A Twoja tato rybki przywozi czy tak tylko lowi dla zabicia czasu ?
Ok ide spac, bo rano ciezko bedzie ze wstaniem, ale w koncu jutro laba WAKACJE :)

http://s7.suwaczek.com/20090815310120.png

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09e6yd01kthebk.png

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09e6yde932w7ze.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...