Skocz do zawartości
Forum

Samotne mamusie i ciężarne


iwi_n

Rekomendowane odpowiedzi

Przykro mi ze tak Ci sie ulozylo, wiesz byle do przodu, na ktorym jestes roku? Moze jak sknczysz szkole to uda sie znalesc prace i wtedy od rodzicow wyprowadzic?
Synek Twoj sliczny chlopczyk jest i tak naprawde to Twoj byly maz traci nie majac normalnego kontaktu z nim. Ja Ci powiem tak, nigdy nie wiadomo co jest za zakretem i zycie tak sie uklada ze to co dla nas wydaje sie poraszka, moze stac sie najlepszym co sie nam wydarzy w zyciu. I wszystko ma jakis sens w zyciu. Mamy super synkow i nie byloby ich bez tym draniow :-)

Kontynuuj to, co robisz i nie zatrzymuj się na chwile, by ponownie udowodnić to, co już udowodniłeś. Ludzie inteligentni zrozumiej

Odnośnik do komentarza

Rozumiem ze ciezko cokolwiek Ci sie sprzeciwic rodzica skoro z nimi mieszkasz, ale pamietaj ze to jest Twoje zycie, wiem ze ciezko Ci jest i ze robisz wszystko dla synka i dla niego sie starasz.
Zycie nie jest latwe,co nie? Ale mam nadzieje ze uda Ci sie je sobie ulozyc po swojemu, szybciej lub pozniej.

Kontynuuj to, co robisz i nie zatrzymuj się na chwile, by ponownie udowodnić to, co już udowodniłeś. Ludzie inteligentni zrozumiej

Odnośnik do komentarza

Ja w sumie chyba zaczynam być samotną mamą, po tym co mi mój mąż wczoraj powiedział, stwierdzam ,że nie chcę aby taki człowiek ingerował i istniał w życiu moich dzieci, do tej pory robiłam wszystko dla nich, ale teraz skoro sam stwierdził, że nie wie czy dzieci są jego, to straszne... fajnie, że widać tutaj tyle mamusiek, które sobie radzą :)

Odnośnik do komentarza

też takie słowa słyszalam i wiemjak to rani.gdy tak mówi i gdy poza tym jest zle to nie czekaj,nie trzymaj w tym siebie i dzieci,bo aby im tym zaszkodzisz,gdy widzisz jeszcze jakąś nadzieje na normalne zycie z nim to spróbuj a jesli nie to nietkwij w tym.po takich słowach ja wytrzymałam niecały miesiąc,było aby gorzej.od ponad 2 lat razemnie jestesmy i szczerze to nienawidze go,bo wiele przez niego wycierpieliśmy z synkiem.

Odnośnik do komentarza

Witam !!!

Ja również dołączam do grona samotnych mamusiek, mąż odszedł w kwietniu tego roku z dnia na dzień zostawiając mnie i moją 3 letnią córeczke:(
Wtedy przeżyłam ogromny szok, ale teraz powoli dochodze do siebie i zaczynam układać życie...ehh trudne to wszystko...ale dobrze że mam dziecko i to ona daje mi kopa do dalszego zycia :))

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Może powiem coś o sobie. Mnie zostawił facet miesiąc po porodzie. Już nie pierwszej młodości jestem, obecnie 30+. Teraz radzę sobie świetnie, synek jest w zerówce, ale początki były fatalne, bo nie mam rodziców ani rodzeństwa już. Jakim cudem przeżyłam to BÓG jedynie raczy wiedzieć.
Wiem jaki to koszmar wychowywać samej, szczególnie trudne są takie przypadki losowe jak ty zachorujesz i głowy nie podniesiesz z poduszki, albo dziecko z gorączką i jak iść po leki jak ci nikt nie chce zostać z małym lub nie odbiera telefonu. Nawet jak w pracy trzeba zostać chwilę dłużej albo auto się rozkraczyło na drodze a przedszkole tylko do 16. czynne i kto odbierze wtedy dziecko? Macie pewnie takie doświadczenia jak ja.

http://www.suwaczek.pl/cache/03aa770dde.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...