Skocz do zawartości
Forum

Starania po poronieniach - co zrobić by donosić kolejną ciążę?


Rekomendowane odpowiedzi

EwelinaG ja po zabiegu miesiaczke dostalam dosc szybko bo po 28 dniach gdzie moje cykle trwaly 32-35 dni. I po pierwszej miesiaczce od zabiegu dostalam zielone swiatelko i udalo sie od razu. Jutro bedzie rowno 21 tydz.
Animka wiem ze pytanie nie do mnie ale napisze jak bylo u mnie ;) od poczatku ciazy do 11 czy 12 tyg (nie pamoetam dokladnie) bralam progesteron dopochwowo. Po kilku dniach wystapilo u mnie plamienie ale okazalo sie ze lozysko uciska na szyjke macicy i nie bylo to nic groznego. I do tej pory jest spokuj . Mdlosci w pierwszym trymestrze trzymaly mnie niesamowicie ze w szpitalu kroplowki dostawalam ale teraz jest dobrze maluch sie wierci a w piatek mam kolejna wizyte u gin :)
Pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkie starajace sie :)

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcj44jnj452i4q.png

Odnośnik do komentarza

Cieszę się mp1 że u Ciebie wszystko w porządku.Też pierwszy okres po zabiegu dostałam dość szybko. byłam na wizycie u ginekologa i powiedział że wszystko się ładnie zagoiło. Teraz myślałam już o staraniach nowego dzidziusia ale czasami boję się czy nie za szybko czy nie powtórzy się znowu czarny scenariusz. Jakiś obłęd!!!Dlaczego życie stawia przed nami tyle przeciwności losu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...