Skocz do zawartości
Forum

Starania po poronieniach - co zrobić by donosić kolejną ciążę?


Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny z ruchami to jest naprawdę indywidualne, mi się wydawało, ze czuje małą już w 16-17 tc. Takie lekkie płukanie,takie kopniaczki poczułam koło 22 tc, a teraz wieczorem jak się kładę to nawet czuje jak sie mała wierci,super uczucie ;P
Kopniaczki czuje o różnych porach dnia, zależy jak mała jest ułożona.

Zuzanna jest już z nami :)

Odnośnik do komentarza

Ja tez bede chodzic na szkole rodzenia do szpitala w ktorym pracuje moj gin i w ktorym bede rodzic,kolezanka chodzila w tamtym roku,i tez byla zadowolona,bo oprocz wskazowek dot porodu i pologu to polozna uczy jak zajmowac sie malym bobsonem:-) dla mnie jak znalazl bo np nie wiem jak pielegnowac pepuszek,jak kapac,niby duzo dzieci w rodzinie a czlowiek ciemna masa;-) w ogole czasami dopadaja mnie obawy ze sobie nie poradze:-/ u was szkoly rodzenia sa platne? Wiem,ze istnieje cos takiego-o czym malo kto wie,ze sa indywidualne zajecia z polozna i sa bezplatne,taka szkola rodzenia tylko nie grupowa,to weszlo w tamtym roku do wszystkich szpitali w Pl.

Odnośnik do komentarza

Jestem chora:-( wczoraj mnie rozlozylo:-/ jade wlasnie do lekarza,rano prawie zemdlalam,mierzylam cisnienie to mam 95 na 65:-/ karola Ciebie boli gardlo czasami mimo braku migdalkow? Bo mnie boli od wczoraj po prawej stronie tam gdzie byl migdal. Martwie sie o dzidzie zeby jej to nie zaszkodzilo,co za tydzien,maz chodzi o kulach a ja ledwo zyje.

Odnośnik do komentarza

Jak lapie jakas infekcje to mnie na poczatku pobolewalo. Teraz na szczescie juz nie pamietam kiedy bylam chora. Niziutkie mialas to cisnienie, pewnie dlatego Ci sie slabo zrobilo.
Masz goraczke? No i koniecznie daj znac co lekarz powiedzial.
Mnie dzis z kolei boli brzuch. Na poczatku to byl taki tepy bol ale jak sie polozylam to przechodzilo, a teraz co wstane i chociaz chwile pochodze to od nowa boli, tylko teraz bol bardziej taki ciagnacy..

http://www.suwaczki.com/tickers/relg9vvjqldrmcme.png
Aniołek 30.05.2014
Raduś Aniołek 08.07.2016

Odnośnik do komentarza

Lekarz nic ciekawego nie mowil,kazal brac tantum verde,tyle sie dowiedzialam. Mnie boli tak w pachwinach ale czasami to tak na maksa ze nie da sie ani lezec ani stac. Jade do domu i pakuje sie do lozka nie mam w ogole sily:-/ martwie sie czy dzidzi jakos to nie szkodzi,ale dzwonilam do gina i powiedzial zebym sie nie martwila bo nie ma czym,oby mial racje.

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny,jakoś pusto tu dziś fakt. Silver na gardło dobry imbir,ssać i później lekko nagryzac. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i szybko wyzdrowiejesz. Z dzidzia na bank wszystko dobrze, a pachwiny to taki standard mnie bolało dość długo.
Karola a co u ciebie? Ja dzień mija?
Ja to przed świętami to mało czasu przed kompem siedzę,bardziej ruszam na miasto i obmyślam co komu kupić pod choinkę ;)

Zuzanna jest już z nami :)

Odnośnik do komentarza

Witam sie i ja.
Chyba mi brzuch wywalilo w tym tygodniu, mama mowi ze nie ukryje na imieninach w sobote.. no zobaczymy ;)
Silver my zawsze tyle wydawalismy na swieta o ile nie wiecej, ale basta.
Poki mielismy jedna chrzestnice, no moze i dwie to robilismy im prezenty na mikolaja i pod choinke. Ale jak doszly jeszcze 3 dzieciaki to po prostu nie wyrobimy finansowo. A dodatkowo kupowalismy prezent dla moich rodzicow- mamie bardziej okazaly bo ma imieniny w wigilie. A dodatkowo u tesciowej kazdy kazdemu cos kupowal, niby bylo powiedziane, ze do 50zl ale ja nigdy nie znalazlam nic ciekawego za mniej niz 70-80- a prezent trzeba bylo kupic tesciowej, szwagrowi, babci i dziadkowi i to wszystko razy dwa :/ (bo kazdy kazdemu a nie od pary).
A na prezencie dla meza jakos nigdy nie oszczedzalam.
Ale w tym roku sie losujemy. Jest nas 6 osob wiec kazdy na karteczke ze swoim imieniem wpisze co by chcial dostac i tym sposobem problem rozwiazany a prezent do 100zl ma byc :)
Jak sie dzisiaj czujesz?

Sznurofka ja wczoraj opiekowalam sie chrzesniakiem, a potem jeszcze jak wrocili ze szkoly/przedszkola to tez mnie nie chcialy wypuscic bo dawno ich nie odwiedzalam (w niedziele 7.12 ;) )
Jak Klakier, lobuzuje? :)

Iza, Tobie to sie nalezy lanie za takie znikanie ;) czemu humor nie dopisuje? Za malo sloneczka?
Z naszymi dzieciaczkami na pewno jest wszystko ok!

Ja wczoraj pojechalam na myjnie i co? Oczywiscie w nocy padalo ;) a dzisiaj auto wysprzatalam w srodku:)

http://www.suwaczki.com/tickers/relg9vvjqldrmcme.png
Aniołek 30.05.2014
Raduś Aniołek 08.07.2016

Odnośnik do komentarza

Karola humor jakiś średni, w sumie bez większego powodu... Wstaję rano i bęc! smut...
Ale mam nadzieję, że dziś będzie lepiej.

Z tymi prezentami to u nas tak jak i u Was, w tym roku skromniejsze prezenty, bo ciężko czasem wyrobić :) Ja jeszcze nawet nie rozglądałam się za tym co komu kupić, mojemu K to już w ogóle pomysłu nie mam... Aaa zdał prawko (w końcu będzie miał mnie kto wozić :D bo tak to sama robiłam za szofera) to może uchwyt na telefon do auta... ale to jeszcze muszę popatrzeć.

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzhdgeazlcj0sw.png

Odnośnik do komentarza

U nas 1000zl wychodzil bez prezentow dla siebie i dla dzieci moich braci,ale koniec koniec bo co roku kogos przybywa do kupienia prezentu. Ja dzisiaj juz lepiej,czosnek pomogl:-) ale walilo ode mnie na potege:-P Karola no ja tez mysle,ze nie ukryjesz juz jestesmy w takim tygodniu ze chyba pod spadochronem jedynie nie widac,przynajmniej u mnie;-)

Odnośnik do komentarza

będę się kamuflować ile sił ;) dziadki jeszcze nie wiedzą a wcale nie mam ochoty im mówić, więc w święta się ubiorę tak, żeby było widać i może się domyślą ;)

byłam u lekarki, załapałam się nawet na usg, ale dziecko uparcie zaciska nóżki co by nie pokazać mamusi co ma albo i nie ma między nimi ;) no i na te bóle brzucha mam brać końską dawkę magnezu bo 3x2 no i zakaz porządków na święta.

Mój mąż jednak starał się być bohaterem w domu, zamontował wannę, coś tam jeszcze porobił i tona kurzu wszędzie. Więc trochę ogarnęłam i odpoczywam bo brzuch ciągnie.

http://www.suwaczki.com/tickers/relg9vvjqldrmcme.png
Aniołek 30.05.2014
Raduś Aniołek 08.07.2016

Odnośnik do komentarza

Oooo to piękna waga Twa :) tylko niecałe 2 kg do przodu? Zazdroszczę :P Ja wcale dużo nie jem, a.... rosnę...

Kurczę, nie wiem co tam się działo w z Twoim brzuszkiem, bo nie czytałam wszystkich wypowiedzi, ale też tak mam ostatnio, że jakoś ten brzuch częściej boli...brzuch, czy jajnik. A jak poleżę dłużej w jednej pozycji to w ogóle wstać nie mogę! Nie wiem czy to w związku z ciążą, czy coś z kręgosłupem, no ale mam masakrę...

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzhdgeazlcj0sw.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...