Skocz do zawartości
Forum

Starania po poronieniach - co zrobić by donosić kolejną ciążę?


Rekomendowane odpowiedzi

ale się afera rozpętała na majówkach.

wiesz co, ostatnio mi właśnie dokucza chyba jednak wątroba bo mnie muli po wszystkim. Póki co odżywiam się jabłkami bez skórki, kisielem i kromkami z masłem ;)
I strasznie mi się węch wyostrzył. Jak teściowa na dole gotuje obiad to aż mnie cofa jak wychodzę z pokoju na klatkę schodową, nigdy nie przepadałam za jej kuchnią ale teraz to już w ogóle sam zapach mnie odrzuca.

A Ty jak tam, głowa dalej dokucza? A czkawka?

http://www.suwaczki.com/tickers/relg9vvjqldrmcme.png
Aniołek 30.05.2014
Raduś Aniołek 08.07.2016

Odnośnik do komentarza

Zamurowalo mnie jak przeczytalam to co napisala Maratonka:-( mam nadzieje ze jednak malenstwo zostanie przy mamie.

Karola zrob sobie moze proby watrobowe? Czasami watroba nie przerabia ilosci hormonow jakie organizm produkuje w ciazy-tak kolezanka miala,wtedy trzeba przejsc na diete. Glowa na szczescie nie boli,a czkawka tak kilka razy pomeczy jak i wczesniej,probowalam cos znalezc w necie na ten temat ale nie ma zadnych informacji zeby to bylo cos niepokojacego,a jak bylam na usg do Pappa to malenstwo tez mialo czkawke bo co chwile podskakiwalo,usmielismy sie oboje z mezem:-) a wlasnie jak Twoje wyniki z Pappa? Ostatnio jak bylam u mojego gina to powiedzial ze rano jak byl na dyrzuze w szpitalu to urodzilo sie dziecko z ZD,i powiedzial ze zwykle badanie przeziernosci nie daje zadnych gwarancji ze rzeczywiscie jest ok,dopiero test Pappa pokazuje jakie jest ryzyko. Musimy sie modlic zeby nasze dzieciatka byly zdrowymi urwisami;-)

Odnośnik do komentarza

Robiłam próby wątrobowe jakieś 2 tygodnie temu, jeden z wyników miałam podwyższony(alt) bo miałam 39 a norma do 33, ale też zastanawiające bo zawsze miałam w granicach 18, ale raczej nie jem (a przynajmniej się staram) jakiś takich ciężko strawnych produktów. Cholesterol też mam w porządku, bo robiłam badania kompleksowo na wizytę u kardiologa.
Lekarz mi kazał brać esentiale i nie wiem czy to właśnie nie po tym mnie tak zaczęło pobolewać. Bo ja z racji problemów z ciśnieniem+witaminy rano muszę zażywać 7 tabletek a wieczorem 3. Od wtorku mi odpada duphaston więc zostanie 6 rano i 3 wieczorem.

Jeśli chodzi o test pappa, to wstyd się przyznać, ale zapomniałam zadzwonić i dopytać, a do gabinetu mam dość spory kawałek więc specjalnie też mi się jechać nie chciało (prawie 40km w jedną stronę), z tych pomiarów z usg wychodziło wszystko ok, bardzo małe prawdopodobieństwo którejś mutacji, jedyne co wyszło dość wysokie to ryzyko przedwczesnego porodu bo 1:78 (przez nadciśnienie)

http://www.suwaczki.com/tickers/relg9vvjqldrmcme.png
Aniołek 30.05.2014
Raduś Aniołek 08.07.2016

Odnośnik do komentarza

Oj dziewczyny nie przesadzajcie po to tu jestesmy zeby sie wsoierac a nie krytykowac moze dziewczyna teraz kasy nie ma dajcie jej spokoj...
wy tez macie obawy przed kazdymi wyzytami te same i tez was sluchamy doradzamy sobie i wspieramy sie a
nie wkurza y jak ktos narzeka..dziewcYna sie zdrowo odrzywia napewno robi wszystko m
na co ja stac zeby w ciaze zajsc...tak jak i ja i wy robilyscie..fajnie ze wam sie udalo w miare wszystko ja sie staram 14 miesiecy i bym sie wkurzyla gdyby ktos mi zarzuca ze slabo sie staram zachowajcie to lepiej dla siebie jak hormony wam buzuja..

Odnośnik do komentarza

Karola ja mezowi podawalam 11 tabletek codziennie przez miesiac mace wit pylek cos z wit b i jakies tam..i zrobilismy watrobe i byka tez podwyzszona lekarz powiedzial zeby odstawic wszystkie tabletki bo to za duze obciazenie ..wiem ze ty nie mozesz odstawic ale to pewnie dlategoego masz podwyzszona ta watrobe dobrze ze wlaczylas diete watrobowa kisielki i tak dalej..sprawdz po miesiacu ta watrobe najlepeij

Odnośnik do komentarza

Mniejsza z tym każda się stara na miarę możliwości ,wcale mnie nie ruszyło i nie zdenerwowało co pisały dziewczyny bo wiem czego chcę i jak bardzo się staram ...byle dojść do celu :) jestem wstanie poczekać .Jak po weekendzie ??
Ja nareszcie mam wolne ......aż dwa dni .... zaczęłam je przyjemnie bo od zaatakowania mojego męża ..:) teraz szykuje się powoli na zakupy i dziś kulam kluseczki :D huraaaaa jak ja je bardzo lubię

http://www.suwaczki.com/tickers/w57vugpjtnh3nblw.png

Odnośnik do komentarza

ja też mam taką nadzieję :) to tylko forum .... tak naprawdę znamy się z pisania o sobie, o swoich przemyśleniach ,o smutkach i radościach ...dzięki własnie takim forum można więcej się dowiedzieć o sposobie leczenia i można się wygadać jak jest taka potrzeba .......

Mam nadzieję że w końcu ta zima nastanie bop aż głupio grudzień a tu ani grama śniegu nie ma ;/

http://www.suwaczki.com/tickers/w57vugpjtnh3nblw.png

Odnośnik do komentarza

Witamy sie wtorkowo.
Dostalam spodnie ciazowe od mamy ;) tzn od mikolaja.
I jak na poczatku sie upieralam ze za wczesnie i w ogole to jak je przymierzylam to jest mi w nich tak wygodnie, ze chyba kupie jeszcze jedne. Bo te ktore dostalam to sa troche za luzne bo ani na biodrach mi sie nie trzymaja, ani brzuch ani uda, wiec co troche musze je podciagac ;)

W ogole cos dzisiaj nie moj dzien. Od samego rana. Rodzice mnie obudzili o 5.11 i juz nie usnelam. Wysuszylam wlosy ale kazdy sterczy w inna strone, zgage mam od samego rana i bola mnie plecy. A jeszcze pilnuje dzis chrzesniaka bo siostra idzie do fryzjera a jej to zawsze schodzi ze 3 godziny..

http://www.suwaczki.com/tickers/relg9vvjqldrmcme.png
Aniołek 30.05.2014
Raduś Aniołek 08.07.2016

Odnośnik do komentarza

Heja:-)
Ja mam dwie pary takich spodni,ale musze kupic jeszcze np ze dwie pary legginsow ciazowych bo w nich jest mi jednak najwygodniej. Ja jeszcze leze w lozku:-D dzisiaj odpoczywam,wczoraj jezdzilismy caly dzien po sklepach,i na koniec brzuch zaczal mnie bolec. A w niedziele w nocy jezdzilam z mezem do szpitala bo w pracy spadla mu na noge 100kg butla,i stopa byla w oplakanym stanie,na szczescie nie zlamana jak sie okazalo ale wyglada jak stopa Frankenstaina:-/ a towarzystwo takie mile w szpitalu ze kij im w oko,nienawidze po prostu nienawidze panstwowej sluzby zdrowia! Co za chamy pracuja w tych szpitalach:-/
Sznuroffka od ktorego tygodnia poczulas ruchy dzidzi?:-)

Odnośnik do komentarza

Silver o Ty leniuchu;) ja juz zdazylam dziecko uspic ;)
No ale musialam go wlozyc do lozeczka a ze ma 1.5 roku to troche wazy i czuje brzuch wiec poki spi to korzystam i leze.

No to mialas przygode z mezem. A szpitale sa po prostu okropne! Maj maz 3 tygodnie po slubie spadl z drabiny (z drugiego stopnia) ale jakos tak niefortunnie ze cala noga spuchnieta i nie mogl w ogole na nia stanac. Pojechalismy na sor, wyczekalismy sie chyba do 2 w nocy (od 22) zrobili mu tak umiejetnie przeswietlenie, ze wg nich nic sie nie stalo i kazali mu nosic wysokie buty robocze. Wiec wrocilismy do domuno 4... Ale noga zaczela siniec nastepnego dnia. I sie okazalo ze kosc peknieta, ze pod zlym katem zrobili rtg, na szybko zastrzyki przeciwzakrzepowe no i gips.

http://www.suwaczki.com/tickers/relg9vvjqldrmcme.png
Aniołek 30.05.2014
Raduś Aniołek 08.07.2016

Odnośnik do komentarza

Karola powiem Ci Więcej-jeszcze łażę w piżamie;p jestem cały dzień sama w domu, i wzięłam się najpierw za porządki zamiast się ubrać, ale zaraz wskakuje w ubranie bo mój jak wróci do domu się za głowie złapie że jeszcze się nie ubrałam ;) ciekawa jestem kiedy poczuje ruchy dzidzi, czuje czasami takie jakby łaskotanie ale nie wiem co to jest, a Ty coś już czujesz? niby od 16 tygodnia powinno już cos tam zacząć się dziać, ale to chyba indywidualna sprawa, moja szwagierka poczuły ruchy np w 23 tygodniu;/ bardzo późno.

Odnośnik do komentarza

no pięknie! ;)
ja dziś sobie zrobiłam ponad godzinny spacer i trochę wymarzłam więc teraz się grzeje :)

ja jeszcze nic nie czuję, a przynajmniej jak czuję to nie jestem świadoma, że to dzidziuś. Nie wiem czy to moje flaki czy jednak Maleństwo ;) więc obstawiam, że jednak jelita.

http://www.suwaczki.com/tickers/relg9vvjqldrmcme.png
Aniołek 30.05.2014
Raduś Aniołek 08.07.2016

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...