Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Sylwia282828

Co na rozstępy??

Rekomendowane odpowiedzi

viviean21
Dobry jest też krem przeciw rozstępom z Avon (testowałam jako konsultantka:)

Ale czy można go używać w ciąży?

Moja mustela ogólnie jak na razie daje radę, chociaz wydaje mi się, że podświatło widzę płytkie rozstępy na prawym biodrze. Na lewym nic :Szok: Czy to w ogóle logiczne, że się robią z jednej strony...? Dziecko mam dość duże, a waga z 57 kg się zrobiła 65 (trochę za wcześnie :Płacz: miałam nadzieję dobić co najwyżej do 70)

Tomek ur. lipiec 2011 / Ola ur. wrzesień 2013

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Geny to potęga!!! W pierwszej ciąży wydałam majątek na Mustelę i niestety skóra na brzuchu popękała. Nie chcę nawet myśleć co by było gdybym nie dbała o skórę.... Teraz jestem na finiszu, używałam na zmianę AA lub Dax i nic nowego nie doszło (póki co).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jesli masz predyspozycje to i tak beda, sa zwiazane ze zmianami hormonalnymi i tyle, ale probowac roznych kremow zawsze mozna, moim zdaniem sprawdza sie olejek Clarinsa, ale to bardzo indywidualna sprawa...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Leżę od kilku dni w szpitalu i d..a - zaczęły mi się pojawiać drobne rozstępy na biodrach, chyba od leżenia na boku (tak tylko mi wolno). Normalnie czuję, jaką mam napiętą skórę. Mustela niestety wymięka.

Tomek ur. lipiec 2011 / Ola ur. wrzesień 2013

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...