Skocz do zawartości
Forum

Wakacje nad polskim morzem


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

Wybieramy sie do Jastrzebiej Gory w czerwcu a moja kolezanka na te wiesc powiedziala ze chyba zwariowalam ze tam plaza i woda sie nie nadaje dla dzieciakow:oops:Bo jest w wodzie pelno kamieni a zejscia strome. Czy naprawde jest tak tragicznie?? rozpatruje juz nawet wyjazdy samochodem do Wladka albo Karwi na plaze:oops:Pomozecie!! kto byl w JG niech powie jak jest??

A moze znacie pensjonat Viki?
Jastrzębia Góra Viki, noclegi nad morzem. Jastrzębia Góra, pokoje gościnne

Jak znacie to powiedzcie cos o nim:) Bede wdzieczna za wszelkie informacje

Odnośnik do komentarza

Asiu, byliśmy dwa lata temu (Ula miala 15 miesiecy). My bylismy tu Jastrzębia Góra - wczasy nad morzem - Jastrzębia Góra apartamenty. To byl super wypoczynek. Plaza co prawda ze stromym zejsciem, ale wszystko jest do pokonania. Zjezdzalismy i wjezdzalismy wozkiem (Tatusiowie), pisze w liczbie mnogiej bo bylismy jeszcze z inna marcowkowa rodzinka. Mielismy rozne ulubione miejsca na obiadki, dla urozmaicenia dzieci chodzily do kulek. My wspominamy ten wyjazd bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza

ja bardzo polecam ten pensjonat leba-linc.eu
super warunki, byłam z dziewczynkami w zeszłym roku, w pokojach łazienki, na korytarzu na każdym piętrze szafa z żelazkiem, deską, nocnikiem i wszystkim co może sie przydać, warunki dla dzieci super, położony kawałek od morza, przyjemne spacerki można uskuteczniać, ale dzielnica cicha i spokojna, w sam raz dla maluchów, super miejsce na grilla, świetnie wyposażona kuchnia, jak ktos nie chce sobie gotować można wykupić posiłki za grosze po drugiej stronie ulicy, bardzo polecam :)

Odnośnik do komentarza

Ja mieszkalam na Topolowej,nie jest az tak daleko do morz,zreszta spacer nad morzem to sama przyjemnosc.Jednak twojej kolezance chodzilo chyba o to,ze zejscie w wielu miejscach w Jastrzebiej Gorze na plaze jest meczace,co za tym idzie wejscie tez.Ale z Topolowej idzie sie na plaze w Cetniewie,takze zejscie nie jest strome i meczace,zwlaszcza z dziecmi i calym ekwipunkiem.

Odnośnik do komentarza

atena
ja bardzo polecam ten pensjonat leba-linc.eu
super warunki, byłam z dziewczynkami w zeszłym roku, w pokojach łazienki, na korytarzu na każdym piętrze szafa z żelazkiem, deską, nocnikiem i wszystkim co może sie przydać, warunki dla dzieci super, położony kawałek od morza, przyjemne spacerki można uskuteczniać, ale dzielnica cicha i spokojna, w sam raz dla maluchów, super miejsce na grilla, świetnie wyposażona kuchnia, jak ktos nie chce sobie gotować można wykupić posiłki za grosze po drugiej stronie ulicy, bardzo polecam :)

polecam byłam tam w zeszłym roku z mężem, brzuchem i Mikim :Śmiech::Śmiech::Śmiech:

Odnośnik do komentarza

Dziubala
Takie propozycje miejsc na wakacje nad polskim morzem zebrałam na róźnych wątkach :Oczko:

Wczasy w Polsce, wczasy nad morzem, wczasy w górach, wczasy nad jeziorami, wczasy w pozostałych częściach kraju.

Grzybowo, Kołobrzeg - kwatery Sztorm - wczasy nad morzem (Monika4)

Pensjonat Karino

leba-linc.eu

Jastrzębia Góra Viki, noclegi nad morzem. Jastrzębia Góra, pokoje gościnne

Dom Wczasowy Koliber w E-wypoczynek.pl. Noclegi Karwia, Kwatery prywatne

MIELNO - CHŁOPY, WCZASY W PENSJONACIE "JONATAN". Chłopy WCZASY NAD MORZEM

Dąbki, domki nad morzem SŁOŃCE. Dąbki - wczasy nad morzem i jeziorem Bukowo - Asia78

Ja jade do Jastrzebiej Gory do Viki w drugiej polowie czerwca, ana weekend majowy do Karino w Bieszczadach.
o Sloncu czytalam ze basen jest,ale czynny tylko do 17,domki malutkie,niby grill przed domkiem,ale chyba 1 na 4 domki, a jadalnia tylko pod dachem tak jakby na powietrzu i jak deszcz pada to ludzie mokna. Ogolnie malo kto je poleca:oops:

Odnośnik do komentarza

Ostatni raz bylam nad Baltykiem w liceum i zwiedzilam Gdansk,Sopot i tyle
W te wakacje chcialabym z rodzinka pojechac znowu nad morze ale szczerze nie mam pojecia gdzie ...
Dlatego juz teraz prosze Was o jakies sprawdzone miejsca bo prawdopodobnie z 2 tyg urlopu w Polsce bede miala tylko 7 dni na ten wyjazd i z gory chcialabym wczesniej cos zarezerwowac
Bardzo dziekuje za jakies propozycje ;)

http://www.suwaczek.pl/cache/af907efe10.png
http://www.suwaczek.pl/cache/7b8af1e9dc.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...