Skocz do zawartości
Forum

Wakacje nad polskim morzem


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

Ja z moim malym robaczkiem i mezem ostatnio bylam w Niechorzu. pierwsze jego wakacje nad morzem(dziecka, nie meza ;)) ...balam sie troszke ale bylo super! w tym roku tam wracamy. Spalismy w Kormoranie - goraco polecam! idealne warunki lazieneczka w kazdym pokoju, czysto, pyszne jedzenie, blisko wszedzie (i do plazy i do centrum)

Odnośnik do komentarza
Gość staneczka

Ja szczerze mówiąc już od 3 lat nie jeżdżę nad nasze polskie morze. Jest drogo a w większych miejscowościach taki tłum, że nie da się wypocząć. Poza tym jest problem z dojazdem. Nie chce mi się jechać 7 godzin w jedną stronę z trójką małych dzieci.
Za to pod Warszawą znaleźliśmy w ostatnim czasie z mężem bardzo fajne miejsce, w którym można miło i rodzinnie spędzić czas. Jest to centrum rekreacyjne Promenada, które zapewnia bardzo wiele ciekawych atrakcji dla maluchów. Dzieci lubią tam jeździć ponieważ jest spory plac zabaw, bardzo fajny dmuchany zamek.
Dla dorosłych też coś się znajdzie ;) Cenowo korzystnie - ponieważ można tam niedrogo wynająć pokoje.

Odnośnik do komentarza

Ja z przyjemnością i żalem że sie skończyło ... .wspominam tegoroczne wakacje w Rusinowie nad naszym morzem :) Dzieci były zachwycone, my rodzice też bo dla wszystkich jest tyle atrakcji że człowiek sie nie nudzi. Dzieciaki mają tak ogromny i ciekawy plac zabaw że wracać do domku nie chciały a my z mężem też sie nie nudziliśmy bo pół ośrodka to same atrakcje, boiska, baseny, chata grilowa, tenis, piłkarzyki ... eh ...
Polecam wam szczerze - ośrodek nazywa sie Bajkowy Zakątek w Rusinowie - na stronce jest fajna prezentacja ośrodka to można sobie obejrzeć

Odnośnik do komentarza
Gość Natka231

Moim faworytem jest hotel Kormoran w Rowach. W tym roku pojadę tam po raz trzeci i za każdym razem cała rodzina jest zadowolona. Na ich stronie znajduje się dużo informacji, które z pewnością Cię przekonają, by wybrać się właśnie tam.

Odnośnik do komentarza

w tamtym roku byłam na wakacjach nad polskim morzem i muszę przyznać, że było fantastycznie, według mnie trochę zależy od miejsca do którego jedziemy ale też wiele zależy od tego z kim tam jedziemy i ta druga rzecz ma większe znaczenie, w każdym miejscu można znaleźć coś ciekawego :) ja zawsze przed wyjazdem na wakacje sprawdzam na internecie możliwości jakie są w danej miejscowości co warto odwiedzić, gdzie pójść coś zjeść :) to bardzo pomaga w spędzaniu udanych wakacji, szczególnie, że ja nie lubię ciągle siedzieć w hotelu :)

Odnośnik do komentarza

Rok temu byłam na wakacjach nad morzem z mężem i dziećmi. Super spędzony czas. Dzieci skakały w wodzie, mąż ich pilnował a ja sie opalałam. Synek wprawdzie na drugi dzień dostał kataru i niewysokiej gorączki ale miałam ze sobą [reklama usunięta] i mały wrócił szybko do zdrowia. Najważniejsze na wakacjach to dobrze wyposażona apteczka by nic nie zepsuło nam wyjazdu.

Odnośnik do komentarza

Moim ulubionym miejscem urlopowym jest Dźwirzyno i hotel Senator. Tam naprawde mogę wypocząć i się zrelaksować. Mają bardzo fajnych animatorów, więc dzieciak są zajęte i dorosli mogą skorzystać ze spa. Ostatnio brałam tam udział w rytuale saunowym z mistrzem ceremonii, ciekawe i bardzo przyjemne doświadczenie ;)

Odnośnik do komentarza

Kalama, byliśmy w Senatorze w Dźwirzynie i to był nasz jeden z najlepszych pobytów (byliśmy tam na feriach). Starszakom najbardziej podobało się chyba nurkowanie i kino hotelowe :). Najmłodszemu sala zabaw i basen. To czego mi tylko brakowało to... zjeżdżalnie dla dzieci na basenie, może kiedyś zrobią...
O ile za każdym razem staramy się jeździć gdzie indziej, to wyjątkowo do Senatora pojedziemy jeszcze raz :). Niech to będzie najlepsza rekomendacja dla tego miejsca :)

Odnośnik do komentarza
Gość kasienkamop

Również mogę polecić hotel Senator w Dźwirzynie. Dzieciom bardzo podobał się pobyt, bo ciągle coś miały do roboty dzięki animatorom czasu wolnego. My, dorosli też bawiliśmy się całkiem nieźle ;) Szczególnie rytuały saunowe przypadły nam do gustu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...