Skocz do zawartości
Forum

KONKURS - Zbieraj punkty, wygrywaj nagrody!


Ann

Rekomendowane odpowiedzi

Cieszymy się niezwykle, że już od pierwszych dni tak licznie u nas zagościłyście :-).
Żeby serwis rozwijał się nam jeszcze lepiej, a dla Was stał się jeszcze atrakcyjniejszy, organizujemy mały konkurs... z całkiem dużymi nagrodami!
Konkurs jest prosty i nie wymaga niczego innego, oprócz tego, co tutaj i tak robimy - czytania, pisania, komentowania, oceniania :-).
Wszystkie szczegóły znajdziecie poniżej. Zachęcamy do udziału.
Ann i Małgosia

ZBIERAJ PUNKTY I WYGRYWAJ!
Regulamin Konkursu:
1. Konkurs zostanie przeprowadzony na forum parenting.pl w dniach 8-22 listopada 2007r.

2. Wygrywa pięć osób z największą ilością zgromadzonych punktów. Dla celu rozstrzygnięcia konkursu będzie uwzględniony stan punktów na dzień 22 listopada godz. 20:00.

3. Zasady przyznawania punktów:

3.1. Punkty dodatnie za:
a. rejestrację - 100 punktów
b. polecenie innego użytkownika – 100 punktów
c. aktywność (zalogowanie się danego dnia) – 10 punktów
d. urodziny – 100 punktów
e. założenie nowego wątku – 20 punktów
f. ocenę wątku – 5 punktów
g. napisanie nowego postu w istniejącym wątku – 5 punktów
h. napisanie nowego postu w swoim własnym wątku – 3 punkty
i. każdy znak w napisanym poście – 0,1 punktu
j. utworzenie ankiety – 10 punktów

3.2. Wątki i posty zakładane wyłącznie w celu nabijania punktów będą kasowane przez moderatorów, wraz z naliczaniem punktów ujemnych.
a. za skasowany wątek -20 punktów dla założyciela wątku
b. za skasowany post -5 punktów dla autora postu.

3.3. Wątki i posty w dziale Forum testowe nie są uwzględniane w obliczeniach konkursowych.

4. Konkurs jest kierowany do wszystkich użytkowników forum (z wyłączeniem administratora i właścicieli Serwisu). W celu wzięcia udziału w konkursie wystarczy posiadać konto Użytkownika. Można je założyć na stronie internetowej http://parenting.pl

5. Zabrania się zakładania więcej niż jednego konta Użytkownika. Złamanie tej zasady grozi wykluczeniem z Konkursu.

6. Ranking uczestników konkursu można na bieżąco śledzić na stronie http://parenting.pl/credits.php

7. Informacje o nagrodach zostaną przesłane do Użytkownika na adres e-mail podany w rejestracji konta w terminie do 24 listopada 2007. Podanie poprawnych danych należy do obowiązków Użytkownika. Nie podanie (w ciągu tygodnia od ogłoszenia wyników) lub błędne podanie informacji o danych kontaktowych lub brak kontaktu ze strony laureata może skutkować nieotrzymaniem nagrody. Nagroda przepada na rzecz Organizatora, który może ją przekazać kolejnemu Użytkownikowi lub przeznaczyć na nagrody w kolejnych konkursach.

8. Zwycięzcy otrzymają następujące nagrody:
I miejsce: bon na zakupy w Merlinie o wartości 100 zł
II miejsce: bon na zakupy w Merlinie o wartości 50 zł
III miejsce: bon na zakupy w Merlinie o wartości 50 zł
IV miejsce: bon na zakupy w Merlinie o wartości 50 zł
V miejsce: bon na zakupy w Merlinie o wartości 50 zł

7. Nagrodzonym nie przysługuje ekwiwalent w gotówce za wygrane nagrody. Nagrody (elektroniczne kody bonów) są wysyłane przez Organizatora w terminie 7 dni od daty publikacji informacji o laureatach na adres e-mail podany przez laureata.

8. W konkursie obowiązuje regulamin opublikowany na stronie internetowej forum. Organizatorowi przysługuje prawo zmiany regulaminu i warunków konkursu. Wprowadzenie zmian w regulaminie i warunkach konkursu jest wiążące w chwili opublikowania ich na tej stronie WWW.

Odnośnik do komentarza

Od siebie jeszcze dodam, że nawet jeżeli nie wygracie nagród (choć życzę Wam zwycięstwa :D), to zgromadzone punkty i tak mogą okazać się bardzo przydatne już w niedalekiej przyszłości - zamierzamy w tym serwisie wprowadzać cały szereg funkcji, z których część będzie dostępna w zamian za punkty gromadzone w sposób opisany powyżej.

Dodam tylko, że to funkcje, których jak dotąd nie ma w żadnym konkurencyjnym serwisie - niektóre będą rozrywkowe, inne będą po prostu użyteczne - w każdym bądź razie, punkty warto gromadzić.:)

Odnośnik do komentarza

ja o czyms myslalam ale zapomnialam. ale myslalam tez o innym, tylko nie bardzo wiem jak to ujac zeby bylo dobrze;)

takie mam wrazenie, moze tylko moje, ze na forum sa bardzo fajne dzialy, ladnie to jest pogrupowane ale jakby z drugiej strony duzo tych dzialow i poddzialow, tzn, ze troszke dluga droga zeby sie dostac do jakiegos watku.
bardzo mi sie podoba ze sa rodzice -->noworodki, maluszki przedszkolaki-->sierpniowko wrzesniowki itd... albo po godzinach --> hobby --> scrapbooking tylko wlasnie jak sie wie gdzie szukac to sie znajdzie a jak sie nie wie to ciezko... bo trzeba duzo przeszukac
tylko ze nie bardzo wiem jak by zrobic zeby bylo prosciej a tak samo fajnie.
ale to tylko moje spostrzezenie i moze nie takie znowu wazne. pewnie ze nie mozna wszystkich watkow z dzialu na raz wyswietlac, no chyba ze cos by je odroznialo od siebie miedzy grupami,
kurcze namieszalam ale nie bardzo potrafie to wytlumaczyc§. nie truje juz, moze mi przyjdzie do glowy jak to inaczej ujac. :)

Odnośnik do komentarza

Jak już korzysta się z forum, to w szybkim poruszaniu się po wybranych wątkach bardzo pomaga funkcja ulubionych wątków - zamierzam przygotować krótki filmik, żeby pokazać, jak z niej korzystać. Generalnie, w każdym wątku można w menu Narzędzia wątku wybrać funkcję "Dodaj do ulubionych" i wówczas w górnym menu, między "Pomoc" a "Skocz do forum", pojawi się menu "Ulubione" z naszymi wątkami. Co więcej, jeżeli tylko w wątku są nieprzeczytane posty, to wybrane wątku z tego właśnie menu przechodzi od razu do pierwszego nieprzeczytanego postu.

Odnośnik do komentarza

idealne rozwiązanie z ulubionymi wątkami:Uśmiech:
próbowałam różnych wersji powiadomień ale dla mnie odpada, albo całą skrzynkę mam zapchana i nie nadążam usuwać albo jakoś za wolno przychodzą i dalej nic nie wiem

a te ulubione wątki - idealnie:Uśmiech:

http://www.suwaczek.pl/cache/4ccc13b87c.png
serdecznie zapraszam, zniżki dla parentingowców:Śmiech:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3249849

Odnośnik do komentarza

stronka super, po raz kolejny się pod tym podpisuję...
a tak z ciekawości, czy zbieranie punktów teraz czemuś służy?
wyjaśnione jest tutaj http://parenting.pl/rady-i-porady/28-jak-dzialaja-punkty.html ale czy to juz działa?
acha i przy awatarkach pojawiaja się w zalezności od ilości postów kolejne nazewnictwa typu spacerowicz, biegacz, sprinter...jak działa ten mechanizm i jakie jeszcze nazwy macie w zanadrzu? :Oczko: pytam, bo juz kilka osób zadawało mi to pytanie...

Odnośnik do komentarza

Witam,

co do punktów, cały czas mam nadzieję, że ich działanie się rozszerzy :-). Sytuacja wygląda tak, że firma, która przygotowała moduł zliczania punktów, produkuje też moduł, który pozwoli te punkty zamieniać na różne atrakcje w obrębie forum. Niestety, ten drugi moduł cały czas znajduje się w "stadium rozwojowym" - tzn. nie jest dostępna żadna stabilna wersja, którą moglibyśmy tutaj zainstalować. Pracują nad nią już z pół roku, mam nadzieję, że w końcu odniosą sukces :-).

Co do tytułów - działa to dokładnie tak, że tytuł zmienia się po przekroczeniu określonej liczby postów - same tytuły niech zostaną niespodzianką - powiem tylko, że ostatni szczebelek jest jak na razie ustawiony na 5000 postów - jeszcze nikt go nie osiągnął, choć niektórzy już zdecydowanie przekroczyli pół tej drogi :-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...