Skocz do zawartości
Forum

Majówki 2008 (kto ma termin porodu w tym czasie??)


Rekomendowane odpowiedzi

Oj te przesądy...:Rozgniewany: Mnie też zaczyna ogarniać szaleństwo zakupów dla małej, ale rodzina i znajomi skutecznie mnie przed tym przestrzegają. (moja ciąża jest zagrożona i mimo założonego szwu musze bardzo uważać na siebie) Czyli na dzień dzisiejszy nic jeszcze nie mam i pewno tak zostanie aż do maja. Pocieszam się tym, że w dzisiejszych czasach w jednym sklepie i w jednym dniu można kupić konkretną wyprawkę dla niemowlaka. Pozdrawiam

Sztuk

Odnośnik do komentarza

Czesc majoweczki ja tez naleze do was gdyz mam termin na 22 maja ale kiedy dokladnie urodze to nie wiem bo moj maluch juz sie pcha na swiat :Szok: co do zakupow niestety ja jeszcze nic nie mam ...mysle ze wozek to i tak dopiero kupie gdzies moze w czerwcu albo lipcu hhhmm lozeczka tez nie bede miala takze synys bedzie z nami spal ...pozdrowionka

Odnośnik do komentarza

allla141
No to ja i tak sie pospieszyłam bo ciuszki to juz chyba mam wszystkie. Trochę dostałam od kolezanki a reszte kupilam, takie byly sluczne i tanie na wyprzedazach:Oczko:, aż grzech bylo nie kupić!!!:Śmiech: A co do zakupu wóżka to ja juz w czerwcu zamierzam na długie spacery chodzić....czerwiec to zdecydowanie za późno:Śmiech:

Hi Hi my tez z mama co miasto to cos nowego a łóżeczko planujemy tak w kwietniu , wózek mamy od meża siostry wiec jedna rzecz do przodu :Śmiech:

Odnośnik do komentarza

kl65
allla141
No to ja i tak sie pospieszyłam bo ciuszki to juz chyba mam wszystkie. Trochę dostałam od kolezanki a reszte kupilam, takie byly sluczne i tanie na wyprzedazach:Oczko:, aż grzech bylo nie kupić!!!:Śmiech: A co do zakupu wóżka to ja juz w czerwcu zamierzam na długie spacery chodzić....czerwiec to zdecydowanie za późno:Śmiech:

Hi Hi my tez z mama co miasto to cos nowego a łóżeczko planujemy tak w kwietniu , wózek mamy od meża siostry wiec jedna rzecz do przodu :Śmiech:

No to może i ja z łóżeczkiem i wózkiem przynajmniej do kwietnia poczekam, chociaż strasznie mnie korci.:Śmiech::grin:

Odnośnik do komentarza

allla141
kl65
allla141
No to ja i tak sie pospieszyłam bo ciuszki to juz chyba mam wszystkie. Trochę dostałam od kolezanki a reszte kupilam, takie byly sluczne i tanie na wyprzedazach:Oczko:, aż grzech bylo nie kupić!!!:Śmiech: A co do zakupu wóżka to ja juz w czerwcu zamierzam na długie spacery chodzić....czerwiec to zdecydowanie za późno:Śmiech:

Hi Hi my tez z mama co miasto to cos nowego a łóżeczko planujemy tak w kwietniu , wózek mamy od meża siostry wiec jedna rzecz do przodu :Śmiech:

No to może i ja z łóżeczkiem i wózkiem przynajmniej do kwietnia poczekam, chociaż strasznie mnie korci.:Śmiech::grin:

Trzeba miec pare rzeczy tych podstawowych bo co pozniej wszystko naraz

Odnośnik do komentarza

To nie silna wola, a raczej przymus. Wspominałam już wcześniej o tym, że musze uważać na siebie i dzidzie więc długie spacery po sklepach i wybieranie wszystkiego naj...co narazie odpada. Poczekam aż zacznie się 9-ty miesiąc, a wtedy jeśli będę jeszcze w stanie pozwole sobie na małe szaleństwo...oczywiście sklepy odwiedzimy razem z mężusiem.

Sztuk

Odnośnik do komentarza

allla141
anioleczek0202
:Szok: Każda z Was coś kupuje heh tylko ja taka sierotka czekam na maj...coś tu jest nie tak hehe

Jak miałabym tyle silnej woli jak Ty to pewnie też bym poczekała...ale strasznie mnie korci- to wszystko jest takie sliczniutkie:happy:

Co do silnej woli to umnie na osiedlu postawli duzy sklep z akcesoriami dla niemowlaków mam do niego zaledwie dwa kroki i niedługo bede tam liste obecnosci podpisywac :smiech:

Odnośnik do komentarza

Witaj ewa j-b ja mam na 22 maja od paru dniu powoli czuje jak brzusio mi rosnie bo tak to nic nie czulam bo mialam noi mam malutki brzusio a to za sprawa ze moj synus pcha sie na swiat i jest bardzo nisko i praktycznie nic nie bylo widac...
allla141 wiesz w tych czasach ciezko o kolezanke dobra a tym bardziej ze sie niedawno przeprowadzilam do mojego nowego partnera i nie znam nikogo w tym miescie a moje jest o 500km oddalone ...zreszta przez bylego meza nie mam znajomych ...tzn jest jeszcze moim mezem ale to juz inna historia ...

Odnośnik do komentarza

cześć kobietki ja też dopisuje sie do tej listy majowych mamuś. Mój synek Tomus ma termin wyjscia na świat 16 maja juz nie moge sie doczekać, kiedy go zobaczę. Trochę ciuszków już mam ale łóżeczko i wózek zostawiam sobie na kwiecień maj choć są tak piękne że juz bym chciała kupić ale niektórzy mi mówią że trochę przesadzam ze to za wczesnie... mówię dobrze to jeszcze poczekam...Pa Pa pozdrawiam

http://mamaopisuje.blogspot.com/
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3g7rf2986zif2.png

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlwn1532b88u7a.png

http://s2.suwaczek.com/20060916310123.png

Odnośnik do komentarza

No to bozekna 1 tylko Ci pozazdrościc odwagi!! Tak daleko od domu z dzidziusiem. Odważna z Ciebie baba. To skoro nie masz jeszcze nowych koleżanek, to może jakieś lokalne gazety pooglądaj. U nas jest sporo ogłoszeń, że ktoś chce coś oddać - widziałam pralki, lodówki, moze i jakieś łóżeczko by się dla Twojego dzidziusia znalazło. A jak nie to i tak dasz sobie radę- głowa do góry, pewnie nie Ty jedna masz takie problemy. Trzymam kciuki

Odnośnik do komentarza

Mnie głowa na szczęście nie boli. Ale jakieś dwa tygodnie temu miałam straszne bóle w prawej pachwinie. Nie mogłam się ruszyć i aż darłam się z bólu. Żaden z lekarzy ( a byłam z tym u kilku) nie wiedział czemu- wszystko było OK. W końcu jeden orzekł, że pewnie jest jakiś ucisk na nerw i chyba tak było po po dwóch tygodniach samo przeszło. Nabrałam się wtedy nospy i apapu. Nie ma co tak przesadzać jak bardzo boli, to możemy przecież coś wziąć( byle nie przesadzać) . A Wy dziewczyny nie miałyście takich bóli jak ja?

Odnośnik do komentarza

Witam, ja właśnie dochodzę do siebie po strasznym bólu pleców z prawej strony. Normalnie z tego wszystkiego to nie jadłam 3 dni i wymiotowałam. Jak w piątek ubierałam się do lekarza to na kolanach sobie chodziłam po pokoju :Płacz: Jeden z lekarzy powiedział, że to ucisk na wątrobę, a drugi, że gdzieś mnie zawiało...na szczęście ból minął. buziaki

Sztuk

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...