Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

kwiaciarka
Alutko Ela tez przybiega co chwile do mnie po buziaka. Wczoraj jak lezalam chora w sypialni ( ze 3 h spalam) to jak wstalam , to ona takim glosikiem - maaaamaaaa, maaaamaaaa i siedziala na mnie, calowala, glaskala mnie po glowie, po plecach :) stesknila sie :)
Ale tatuncia coruncia to jest okropna :)

To nisko masz klamki w drzwiach :) Albo Julusia taka wysoka, ile ma wzrostu?

A Ela wczoraj chciala obierac ziemniaki , wziela ziemniaki i mowi - daj noz :Szok:

Mikolaj juz od dawna na paluszkach stawal i drzwi otwieral teraz juz bez problemu dostaje, ale mierzy tez ponad 90 cm.

kwiaciarka
U mnie dzis na obiad frytki i jajecznica :mdr:
:)

u mnie spagetti, ktorego i tak nie tknelam :Oczko:

http://ticker.7910.org/an1cA4ZB0360030MDAwOGQ0fDY4MDg4MDc0ZGphfE1pa29sYWplayBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza

Witam środowo

Dziś miałam tłumek dzieci, z Maciusiem była 3. Dobrze że Adasia nie było bo miałabym prawie przedszkole :Śmiech:. Jestem wyzionięta z energii. W ramach relaksu (w końcu bez udziału dzieci) zrobiłam porządki w komodzie dzieci. Aż miło popatrzeć na porządek i sensowny układ, bo wcześniej mieli co druga szufladę a teraz Maciek ma na górze a Adaś na dole. Jak szukałam im piżam to jeszcze nie mogłam się odnaleźć w nowym układzie :D
Rano myślałam, że posiedzę z Wami ale przyszły dzieci i było wesoło. Czytałam, że mierzyłyście dzieci więc zmierzyłam Maćka i jego kolegów (2 i prawie 3 latek). Maciuś ma jakieś 83/84 cm i waży niecałe 12,5 kg. Potem dzieciaki same się mierzyły i ważyły, ale się pośmiałam. Szkoda, że nie mam już kamery bo byłoby super nagranie :Śmiech:

Kajoszka – współczuję powrotu skazy. Wiem jakie to przykre i meczące bo bardzo ogranicza menu. Mnie też byłoby ciężko gdyby Maciuś nagle nie mógł jeść serków homo, które uwielbia.
Trzeba mieć nadzieję, że dieta pomoże.

Kwiaciarka - zdrówka dla Was!
Super, że Kuba nie ma alergii na żadne pyłki.
Maciuś też ma krostki na brzuszku, wyszły mu u teściowej w weekend. Zeszło trochę po powrocie a dziś zauważyłam, że na połowie brzuszka znów powychodziły, takie lekko czerwone i suche. Nie wiem od czego. Jutro idzie z Adasiem do szczepienia, mam nadzieję, że to nie będzie przeciwwskazaniem?

Alutka – dobrze, że nie jesteś już taka zmęczona i dobrze sypiasz, oby tak dalej.

Asia – super z przedszkolem :great:
A kiedy będą wyniki do tego państwowego?

I więcej nie pamiętam. Mam nadzieję, że jutro będę miała spokojny i normalny dzień.

Dobranoc

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny :Oczko:

U nas po wczorajszym oberwaniu chmury i mega wietrze dzisiaj od rana piękne słoneczko :Oczko: Co prawda nie jest za ciepło ale nie jest tak źle :Oczko:
Julka przyczłapała się do nas przed 4 bo zmarzła u siebie, odkryła się w nocy i nie umiała przykryć :Szok: Nogi miała zimne jak lód....

Dzisiejszy dzien zapowiada się bardzo pracowicie w związku z czym na razie znikam :Oczko:

http://www.suwaczki.com/tickers/km5spx9iwhx6io0e.png

Odnośnik do komentarza

Hej ::): my też spałyśmy. Mama została, nie miała siły jechać do domu... i dobrze, że została.
U nas słońce, ale zimno, założyłam golf no i przeziębienie jest... ale nie czuję się gorzej, więc ok. Ala ma z kolei katar... dość mocny, ale tylko. Przez jakiś czas alergiczny, bo sama woda leciała, ale dzisiaj to już sama nie wiem. Mam nadzieję, że się nie rozchoruje.

Alka też sama drzwi otwiera, klamki na normlanej wysokości, a ona raczej niezbyt wysoka. Staje na paluszkach i już :Śmiech:
Nie wiem kiedy dzieci zaczynają rozróżniać kolory, Ala rozpoznaje biały, zielony i czerwony. Myślałam, że przypadkowo, ale nie :great:

Dziubalko Ala miała taką wysypkę, podobno pokarmowe, dostaje nadal zyrtec i miała maść - sterydową niestety, ale nie schodziło jej przez miesiąc. Posmarowane 4 razy i śladu nie ma. Została jeszcze na rączkach z tyłu taka drobniutka kaszka ale smaruję alantanem i mam nadzieję, że zejdzie. Nie było to przeciwwskazaniem do szczepienia i została wtedy zaszczepiona, co mnie osobiście wkurzyło, ale D. z nią był, więc nie miałam na to wpływu

http://www.suwaczek.pl/cache/794ad0390a.png

http://www.suwaczek.pl/cache/1f485226f6.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...