Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

asia78
cohenna a znalazlas juz prace?

kwiaciarka

cohenna cos malo bywasz ostatnio .,...

Siedziałam w truskawkach
Ale dziś już koniec :)
Pracy nie znalazłam
siedze w domu i co dwa tygonie do urzedu jeżdżę na "wizyty" by usłyszeć że nie maja ofert i każ przyjechać wtedy a wtedy.... teraz 30 mam chyba wizytę...
sama tez szukam....złozyłam w patę miejsc papiery i czekam......
jest jedna możlowiśćkoło mnieniedaleko ale na 3 czy 4 miejsca jest ze 100 chętnych...
ale cóż może się uda...??

Odnośnik do komentarza

Jak tam głowa goi się ???
Chyba nie tylko dziecko miało stracha ale i rodzice jeszcze większego....
Sama jako dziecko miałam głowę szytą nad prawą brwią bo biegnąć zaczepiłam o klamkę w drzwiach...mała glina na 5 szwów jest :)
Zdążyli mi zdjąc te szwy a za tydzień jechałam drugi raz na tym samym oku na powiece miałam rozwalone i pod okiem bo bawiąć się (tata mnie łaskotał) chciałam mu uciec i przywaliłam głową w kant łóżka piętrowego i rozwaliłam....ale tu mnie nie szyli bo pamiętam że mówił lekarz że za blisko oka i boi się żebym się nie ruszyła.....samo zię zgoiło:) ślad na powiece jest górnej :)w1e

Odnośnik do komentarza

Czesc kochane.:Śmiech:

U nas nocka wporzadku jakos...dzisiaj pierwsza byla bez Nurofenu wg. zalecen pediatry...no i jakos bylo OK. W nocy strasznie zimno....ale pozniej sie zrobilo tak ciepło...i na dodatek mialam jakis koszmar wiec wogole wstalam jakas rozkojarzona.:Szok:

Na dworze niema jeszcze 10 stopni...ale słoneczko sie przebija.

Na dodatek zrobilam sobie sama problem...kroilam Oliwii chleb i sobie ukroilam opuszek tzn nieodpadl tylko tak przekroilam sobie oooo..i krew niezle leciala..teraz mi pulsuje pod plastrem ze umre zaraz z bolu....wwwwwrrrr i to jeszcze kciuk lewy. !!:Histeria:

Bylam pewna ze pediatra dzisiaj od ran aprzyjmuje i sie zawiodlam na mojej intuicji..na popoludniu::(: niepasi mi ale coz....kontrole trzeba zrobic...

A u Was jak?

http://www.suwaczek.pl/cache/66190808a7.png

Odnośnik do komentarza

Cześc dziewczyny :Oczko: Witam środowo :Oczko:
Nocka u nas w miare dobrze, Julka od północy spała z nami:Szok: Zauwazyłam że ona ostatnio właśnie sie tak budzi ok. 24 -1 i przychodzi do nas...pora z tym chyba skończyć :Oczko:

Babeczqo - auć! musiało bolec jak cholera :Całus:

Isa - sklep z ubraniami był w porządku...to ze mna niestety jest coś nie tak :Oczko:

Cohenna - powodzenia w poszukiwaniu pracy :Oczko:

Wiecie może co u Dziubalki??

http://www.suwaczki.com/tickers/km5spx9iwhx6io0e.png

Odnośnik do komentarza

Dobra dziewczyny, zabieram się za robotę chociaż nie chce mi sie jak nie wiem co...czas juz chyba na urlop bo do roboty sie nie nadaję....a wczasy za granica takie drogie:Szok: Chyba przyjdzie mi niestety w tym roku odpoczywac nad polskim morzem::(: Kłania sie wyspa Sobieszewska :Szok::Oczko: Dwa tygodnie nad morzem, wikt, opierunek i nocleg za darmo :Oczko:Jakos mnie to specjalnie nie cieszy :Szok::Oczko:

http://www.suwaczki.com/tickers/km5spx9iwhx6io0e.png

Odnośnik do komentarza

kwiaciarka
a z kim sie umowila?
Moja siostra dostala od pani z przedszkola upomnienie, ze corka jej bawi sie z michalem zamiast z kolezankami hahah.
A moja siostrzenica mowi, ze michal to jej narzeczony, a michal mowi to samo o niej ,ze narzeczona :)
Po przedszkolu tez sie umawiaja na trzepaku hahah.

Kwiaciarko umowila sie z przyjacilem, ale zanim wyszla przyjaciel pojechal do dentysty. Potem po dentyscie przyjaciel dzwonil znowu, ale my bylismy na zakupach. Wreszcie jak wrocilismy to a juz byla 19 na rowerach jeszcze pokrecili ze 40 min. Przyjaciel to syn mojego kolegi z liceum. Wprowadzili sie w zeszlym roku do nas na osiedle. Stanowi 1/3 bandy, 1/3 Pola i 1/3 Krystian. Jak razem by poszli do przedszkola to rozniosa:sofunny:

babeczqa
Ide kobitki z Oliwka za pol godziny do kontroli.
Upieklam wlasnie babeczki :) z platkami czekoladowymi:)
Jeszcze chce chwile ogldnac rozmowy w toku.

Pytanie:
wyprawiacie 2 latka dzieciaczkom?????

Tak, beda urodziny z najblizsza rodzina i to wyglada na to, ze 2x. Nie wiem jak to rozwiazac, bo moj brat (chrzestny) nie przyjedzie ani moja sieostra chrzestna tez nie. Wiec chyba bede musiala zroic 2x

isa32
Kupiłam sobie dżiny w sobotę i chyba mogłam wziąć rozmiar mniejsze:oops:
Bo jeansy sie zawsze rozlaza. Trzeba brac tak jakby za male

babeczqa
No wlasnie ja chybaw domu niezrobie...
tylko pojedzeimy i tu i tu z torcikiem..niewiem jeszcze..zastanawiam sie ...bo jakbym miala robic tak impreze jak na roczek..to masakrycznie poprostu!!!!:(niewiem jestem w kropce!!

A co sie dzialo, ze mowisz masakrycznie?

Alutka7912
Cześc dziewczyny :Oczko: Witam środowo :Oczko:
Nocka u nas w miare dobrze, Julka od północy spała z nami:Szok: Zauwazyłam że ona ostatnio właśnie sie tak budzi ok. 24 -1 i przychodzi do nas...pora z tym chyba skończyć :Oczko:

Tak, tak pora skonczyc. Ale nie chce Cie dolowac, nie jest to sprawa prosta. Pola do tej pory lazi a teraz dolaczyla do niej Stefciak. Dzisiaj byli u nas oboje na raz!!!

Odnośnik do komentarza

czesc
babeczko ladny awatar
czesc cohenna, trzeba szukac pracy, napewno sie znajdzie.

Kuby glowa sie goi, ale wkolo szytej rany jeden strup. Do tego brudne od plastra, a ten nie daje sobie umyc, chcialam wacikiem, patyczkiem - nie, bo ciagnie.... ryk ze ho ho, no i wstyd, bo do szkoly jak ten brudas, co ta pani mysli o nas...

Pogoda sliczna.
Wczoraj Ela na placu zabaw poszla sobie z dziewczynka za raczke, nawet sie za mna nie ogladala. Dziewczynka miala ze 7 lat i prowadzila chlopca 3 latka za reke, wziela Ele za druga reke a ta poszla grzecznie nawet za mama nie patrzala. Podreptali na slizgawke, no ja nie wiem kiedy by zaczela mamy szukac :)

http://www.suwaczek.pl/cache/a58d0abe3d.png
http://www.suwaczek.pl/cache/7f7b513cb8.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...