Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

cohenna
zmyka robić gołąbki na jutro potem do czytam :)

narobiłaś mi smaka :Oczko:

isa32
Jeszcze Wam się nie pochwaliłam, że od soboty mamy zimno w domu, bo jest jakaś awaria ogrzewania chyba w całym bloku, w każdym razie u sąsiadów na pewno. Cos pogrzebali i rozgrzały się po 2 żeberka i koniec :Zły: dobrze, że odkąd jest Ala jest też grzejnik elektryczny to się dogrzewaliśmy wczoraj. Mam nadzieję, że naprawią. Jak zadzwoniłam przed 9 do administratorki to jeszcze nic nie wiedziała. Normalnie ludzie to myślą, że się samo zrobi :Rozgniewany:

ale kapa

asia78
Isa to niewesolo. My mamy wlasna kotlownie i obsluguje ja szwagier sasiadki z naprzeciwka. Tej do ktory bylo wlamanie kiedys

Ja zaraz zadzwonie do swojej administracji, bo od konca grudnia jakas menda urzadzila sobie na 2 albo 3 pietrze palarnie na klatce:grrrrrr:

nie czekaj, dzwoń !

RenataOslo
Moja mama pisze mi na gg, ze Mikołajek zjadł zupę pomidorową z ryżem i idzie teraz spać.
Słuchajcie, ja nie mogę rozmawiać z mamą na skypie patrząc na Mikołajka w kamerce, bo ciągle rycze, nie daję rady...
Jutro juz chyba pójdę coś robić na mieszkaniu, bo sfiksuję , a tak to bedę miała zajęcie.

eeee, mamuśka nie łam sie !!

asia78
A gdzie kwiaciarka? kajocha? dziubala?

jestem :D

Alutka7912
Dziewczyny co dajecie dzieciom na drugie sniadanie?? Ja Julci daję kanapeczki z wędliną, z serem, z dżemem domowej roboty, czasem dostaje parówkę :Oczko: jejecznice na maśle....Jakoś nie mam specjalnych pomysłów na te drugie sniadania :Szok:

podobnie, dzisiaj była jajówka i w związku z tym, że była jajówka to serka nie było :Oczko:

Alutka7912
isa32
Alutka :Śmiech: nie osłabiaj mnie :Oczko: a ja tu się cieszyłam, że Alicja ładnie je :Niespodzianka:

Isa, Julka ma apetyt za trzech i ja jej wydzielam jedzenie :Oczko: Je pięc razy dziennie i staram sie żeby nie podjadała :Oczko: Na sniadanie je mleko albo owsiankę, na drugie sniadanie kanapki, jajka albo parówki, obiad to zazwyczaj pełna miseczka zupy z mięsem, na podwieczorek owoce, jogurt, na kolacje kaszę. W ciągu dnia czasem zje kilka paluszków, ciasteczko czy kinder czekolady kawałek :Oczko:

słuchaj no !! koleżanko nie pisz małymi literkami PARÓWKI !!!! zjada i koniec no i już ! tragedia czy co ? bez przesady :Oczko: co to tylko Jula zjada parówki ? Alka ostatnio jadła z nami na ciepło i co ? żyje :D:D:D:D:D

Alutka7912
A u nas śnieg sie topi ...i robi sie breja :Szok:

kurde u nas to samo

Dziubala
Witam poniedziałkowo

Dziś z Maciusiem byliśmy na kontroli u laryngologa. W końcu jakaś dobra wiadomość - migdały są trochę mniejsze ::):. Teraz mam dawać tylko Zyrtec i zobaczymy za miesiąc na kontroli czy dalej się zmniejszają. I mam wziąć Adasia, sprawdzi czy to chrapanie ma związek z migdałami.
Laryngolog w szoku, że Maciuś nie choruje (tfu, tfu), Adaś zresztą też (tfu, tfu). Zaczynam myśleć, że jakieś mutanty mam :Oczko:

A weekend fajnie nam minął ::):. Przyjechała siostra K z mężem więc Adaś był wniebowzięty. W sobotę mieliśmy dzień sklepowy. W niedzielę nam się nie chciało nigdzie jechać, ale grunt, że mamy w końcu wybrane podłogi, tak mi się teraz zdaje :D. Teraz szukamy drzwi :Oczko:

Maciek dalej kiepsko śpi w nocy ale piątek jeszcze nie widać, no chyba, że wychodzą na górze ale to nie mam jak sprawdzić bo jak go chcę tam dotknąć to mnie gryzie i ma z tego frajdę :Kiepsko::Śmiech:

super wieści :yes:

Dziubala
Renia – jak się czujesz? Czyżby Was grypa łapała? Zdrówka dla Was!
Termin do lekarza powalający :Szok:

Kajoszka – jak się masz Ty i Ala?

Kwiaciarka - na meble nie patrzyliśmy, ale będę miała na uwadze.
A jak już jesteśmy przy meblach to masz może link, do tych mebli co zamawiałaś Eli? I ten do tego Szynaka?

ja lepiej a Alka nijako, niby lepiej, ale antybiotyk sie kończy a żeby była choroba prawie za nami to nie moge napisać...

Dziubala
kajocha

Eurespal jest ok :yes: podawaj 3 razy dziennie po 8ml (tak mi pediatra każe podawać) i z pewnością pomoże :yes: zdróweczka !

8 ml to strasznie dużo na takiego malucha, za dużo. Adaś był większy i dostawał 3-5 ml 3 x dziennie.
Ja bym się bała podawać bez konsultacji lekarskiej tak dużej ilości jednorazowo.

tak mi kazała dawać pediatra i napewno wiedziała co robi, no w końcu nie dla parady siedzi w gabinecie :Oczko: pewnie dlatego 8ml bo Alce zalegało dużo flegmy w oskrzelach, ostatnio jak była chora to dawałam 5ml, wszystko więc zależy od kaszlu

http://img244.imageshack.us/img244/8602/glitteryourway5972a42dwu3.gif

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/16801.png

Odnośnik do komentarza

asia78
1 Na jakie godziny?? On wlasnie teraz jest spiacy. Ale bardziej atrakcyjne jest dla niego wyjscie z lozeczka i rozrabiaie niz spanie
2 A co da odsuniecie lozeczka od sciany? Tylko tyle, ze szybciej wyjdzie czyli od razu po wlozeniu

1. Godziny sama musisz ustalić. Może jeszcze nie jest śpiący a może jest już zmęczony i stąd dłużej trwa usypianie. Znasz synka to wiesz lepiej.
2. Chodziło mi o to żeby nie w ścianę nie stukał :Śmiech:, ale chyba w czym innym tkwi problem.

Pytałaś to odpowiedziałam :D

Odnośnik do komentarza

Dziubala on nie stuka w sciane tylko w drzwi jak wyjdzie. Do tej pory bylo tak, ze zamykalam drzwi albo przymykalam, kladlam go do lozeczka i zasypial. Jakis miesiac temu zaczal wyjmowac szczeble, wiec je wyjelismy zeby sobie nie zrobil krzywdy z siostra. Lozeczko odwrocilismy do sciany, zeby nie wuchodzil dziura. Ale wczoraj nauczyl sie odpychac nogami od sciany i odsuwac lozeczko

Co doz miany godzin to sa odpowiednie. Miedzy 13 a 14 zalezy o ktorej wstanie rano. Na razie lezy w lozeczku i czyta Franklina. wczesniej usypialam go metoda Tracy Hogg. Jak dziecko sie odnosi to sie go kladzie. Ma to na celu wyciszenie i sie wyciszyl. Jak sie polozyl to dalam ksiazeczke

Odnośnik do komentarza

Dziubala, te panele dębowe, to faktycznie dąb prawdziwy? pytam, bo nazwa rustikal oznacza, ze dechy mają duzo sęków, jeśli to prawdziwy dąb, to sęki lubią wypadać, mnie osobiście dechy z duzą ilością sęków nie odpowiadają, ale każdy moze mnieć inny gust.
A i na ekspozycjach zazwyczj wybierają najładniejsze deski/czy panele/ w paczkach bywa różnie. Wiem cos o tym, bo mój T dużo tego sprowadza do Oslo.

http://ticker.7910.org/an1cA4ZB0360030MDAwOGQ0fDY4MDg4MDc0ZGphfE1pa29sYWplayBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza

Wczoraj mnie dziewczyny natchnęły do zrobienia prezentu od Julci dla babć :Oczko: Tak więc po powrocie do domu zrobiłam masę solna i pomyslalam sobie że super prezentem będzie odciśnięta ręka Juli w takiej masie :Oczko: Ja byłam zachwycona tym pomysłem....Jula niestety nie.....Płakała, wyrywała się, nie chciała odcisnąc ręki.....po kilkunastu minutach namawiania, tłumaczenia aż w końcu próbach przekupywania dałam sobie spokój :Szok: Jula sie tego po prostu bała....chyba nie podobała jej sie konsystencja tej masy :Oczko: Tak więc z pomalowaniem ręki farbka i odciśnięciu jej na kartce dzisiaj już nie będę ryzykować :Oczko:

http://www.suwaczki.com/tickers/km5spx9iwhx6io0e.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...