Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

mieszkam koło lasu mam 20 metrów do niego od wschodu z połunia i północy po jakieś pół kilosa
nigdy nie wyrzuciłam nawet chusteczki higienicznej w lesie
nie raz widziałam ludzi jak wyrzucali śmieci...stoją nawet całe lodówki, prali w paru miejscach...wójt tego uprzątnąć nie chce....
a wiesz kto wiosłuje z przyczepki czy samochodu te śmieci??
Ludziki którzy mają się za "wielkich państwa" i takie pojemniki już posiadają!!
Akurat po tym niemożna osądzać ludzi czy ma pojemnik czy nie!!!

Odnośnik do komentarza

cohenna
W miastach to jest torszkę inna sytuacja śmieciowa...na wsi jest ich mniej...ale naprawdę ludzie sie dziś zdenerwowali
bo ta firma co niby ma wywozić śmieci to do burmistrza należy....i jak cobie policzyli to duuuuuuuuuuży zysko on na tym będzie miał i mało roboty bo wszystko sortowane. a jak kogoś przyłapią ze wrzucił coś czego nie można to kary mają być.....

Chyba sobie żartujesz :Oczko: na wsi jest mniej śmieci?? To chyba nie u nas.....ostatnio nawet z W. stwierdziliśmy że bardzo dużo śmieci produkujemy :Szok: Segregujemy je oczywiście, papier oddajemy na makulaturę albo do spalenia w piecu, butelki plastikowe i szklane wrzucaliśmy do specjanych kontenerów ale ostatnio wszystkie z gminy zostały wywiezione bo ludzie tam worki z różnymi odpadkami wrzucali :Szok: Misięcznie za wywóz jednego pojemnika ze śmieciami płacimy ok. 15 zł a szczerze mówiąc to powinniśmy płacić za dwa bo tyle byłoby odpadków gdyby nie to że mamy piec i możemy w nim niektóre rzeczy spalić :Oczko:

http://www.suwaczki.com/tickers/km5spx9iwhx6io0e.png

Odnośnik do komentarza

A tak wogule to Cześć :Oczko: Nocka taka sobie, Jula dwa razy sie budziła bo nie dałam jej nic przeciwbólowego na noc ale nie było tak źle. Rano jak powinna juz wstac to oczywiście spała w najlepsze więc musiałam ją obudzić :Szok: Niedospanie w nocy odbije sobie pewnie w popołudniowej drzemce :Oczko: Widac już górną prawą trójeczke i lewą dolną...mam nadzieje że szybciutko wyjdą i Julka w końcu troche odetchnie.
A tak wogule to juz dzisiaj piatek i znowu wekend :Szok: Czas tak szybko leci że szok...zobaczycie...juz niedługo będą Święta Wielkanocne :Oczko:

http://www.suwaczki.com/tickers/km5spx9iwhx6io0e.png

Odnośnik do komentarza

Hej.
Nocka dzisiaj wyjatkowo przespana...tylkoja sie meczylamz gardłem..oddychac niemogłam.
Poki co leki zakupiłam i biore moze przejdzie.
Jak nie to w poniedzialek jade do lekarza.
Oliwka na razie odpukac zdrowa...tylko trochemarudnai szuka smoczka w dzien.

Pogoda robi sie cieplejsza. Teraz chlapsko wielkie...i znowu brud piach i wieczne sprzatanie bedzie po wozku.
Teraz Oliwka zostaje z K. w domu rano a ja wychodze sama po zakupy bo niechce mi sie z tymwozkiem telepac...

A co U was??

Alutka - kochana Juleczka:)

http://www.suwaczek.pl/cache/66190808a7.png

Odnośnik do komentarza

Witam piątkowo

Piękna zima za oknem, szkoda tylko, że jakoś niebo jest szarawe bo ciemno w pokoju.
Nocka nie najgorsza, ale też nie z tych najlepszych.

Asia – dzisiaj ruszam z maratonem prania :D, i tak przez ok. tydzień codziennie jedno pranie :Oczko:

Cohenna - dobrze, że każą segregować śmieci :yes:. Wszędzie tak powinni zrobić. To dla dobra środowiska a nie dla czyjegoś widzimisię.
Ale jestem zaskoczona rzeczami których nie można wrzucać :Szok:. To po co taki śmietnik? Zapytajcie się firmy gdzie macie wyrzucić np. tę butelkę po oleju? Sama jestem ciekawa co powiedzą.

Alutka – dzieci są cudowne i macierzyństwo jest cudowne :Podziw:. Nic dodać nic ująć.

Babeczqa – jak masz możliwość to zostaw wózek na korytarzu.

Odnośnik do komentarza

Alutka - coś mało masz tego prania :Oczko:. U mnie osobno jest pranie ręczników, pranie białych, pranie czarnych i bardzo ciemnych, pranie skarpetek, pranie średnich (chodzi o kolor rzeczy a nie rozmiar :Oczko:), pranie średniojasnych, pranie średniociemnych, pranie swetrów. Na końcu pranie pościeli (na szczęście to nie co tydzień). I tak przez tydzień robię codziennie wieczorem pranie, potem przez tydzień zbieram rzeczy i znów tydzień przerwy i tak w kółko :Śmiech:

Odnośnik do komentarza

Dziubala
Alutka - coś mało masz tego prania :Oczko:. U mnie osobno jest pranie ręczników, pranie białych, pranie czarnych i bardzo ciemnych, pranie skarpetek, pranie średnich (chodzi o kolor rzeczy a nie rozmiar :Oczko:), pranie średniojasnych, pranie średniociemnych, pranie swetrów. Na końcu pranie pościeli (na szczęście to nie co tydzień). I tak przez tydzień robię codziennie wieczorem pranie, potem przez tydzień zbieram rzeczy i znów tydzień przerwy i tak w kółko :Śmiech:

Ło matko :Szok: U mnie jest pranie jasnych rzeczy i pranie ciemnych :Oczko: Reczniki piorę jak uzbiera sie pełniutka pralka a mam ich bardzo duzo na zmianę :Oczko:

http://www.suwaczki.com/tickers/km5spx9iwhx6io0e.png

Odnośnik do komentarza

Alutka7912
Dziubala
Alutka - coś mało masz tego prania :Oczko:. U mnie osobno jest pranie ręczników, pranie białych, pranie czarnych i bardzo ciemnych, pranie skarpetek, pranie średnich (chodzi o kolor rzeczy a nie rozmiar :Oczko:), pranie średniojasnych, pranie średniociemnych, pranie swetrów. Na końcu pranie pościeli (na szczęście to nie co tydzień). I tak przez tydzień robię codziennie wieczorem pranie, potem przez tydzień zbieram rzeczy i znów tydzień przerwy i tak w kółko :Śmiech:

Ło matko :Szok: U mnie jest pranie jasnych rzeczy i pranie ciemnych :Oczko: Reczniki piorę jak uzbiera sie pełniutka pralka a mam ich bardzo duzo na zmianę :Oczko:

Ja też mam duuużo ręczników i ubrań, ale miejsca w koszu na brudne rzeczy nie tak dużo :Oczko:
U nas co tydzień ręczników dużych do prania jest co najmniej 4, do tego kilka małych i już pralka pełna :Oczko:
A z ubraniami tak jest, że sporo tego do prania się zbiera więc dzielę kolorami (odcieniami) i piorę codziennie :Oczko:

Odnośnik do komentarza

Witam przedweekendowo ::):
nocka z 2 pobudkami, więc uważam ją za przespaną :Oczko:
Pranie to u mnie też często. W weekendy min. 2 pralki, bo D. przywozi swoje rzeczy, a tak to staram się robić na bieżąco w tygodniu. Generalnie dużo, myślę, że 4 - 5 pralek tyg. spokojnie wychodzi....
Ala dziś nawet przez sen wołała: tata :Szok: dobrze, że już piątek i przyjeżdża.
Śmietniki mamy zamykane, więc jest o niebo lepiej niż jeszcze 2 lata temu. Segregować też powinniśmy, ale generalnie na naszym osiedlu mieszkają starsi ludzie i jakoś trudno im to wychodzi...
Jak będziemy mieć dom to obowiązkowo pewnie 3 pojemniki. Jestem zdecydowanie za segregacją, za ochroną środowiska itp. :yes:

http://www.suwaczek.pl/cache/794ad0390a.png

http://www.suwaczek.pl/cache/1f485226f6.png

Odnośnik do komentarza

Czesc,
Franio ma stanm zapalny gardelka, poki co nie ma zmian ropnych, wiec bez antybiotyku. Lekarka powiedziala, ze do 5 dni moze goraczkowac, mi sie to wydaje bardzo dlugo. Pediatra podejrzewala infekcje ukladu moczowego, zrobilsmy juz badanie moczu, jest ok. W kazdym razie wczoraj po poludniu byl bardzo smutny, placzliwy, po nurofenie humor mu sie porawil i tak jest do dzis, tylko goraczka wraca, 38,3 wczoraj przed moim pojsciem spac, 38 dzis rano.

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

isa32
Witam przedweekendowo ::):
nocka z 2 pobudkami, więc uważam ją za przespaną :Oczko:
Pranie to u mnie też często. W weekendy min. 2 pralki, bo D. przywozi swoje rzeczy, a tak to staram się robić na bieżąco w tygodniu. Generalnie dużo, myślę, że 4 - 5 pralek tyg. spokojnie wychodzi....
Ala dziś nawet przez sen wołała: tata :Szok: dobrze, że już piątek i przyjeżdża.
Śmietniki mamy zamykane, więc jest o niebo lepiej niż jeszcze 2 lata temu. Segregować też powinniśmy, ale generalnie na naszym osiedlu mieszkają starsi ludzie i jakoś trudno im to wychodzi...
Jak będziemy mieć dom to obowiązkowo pewnie 3 pojemniki. Jestem zdecydowanie za segregacją, za ochroną środowiska itp. :yes:

Ja tez!

Fajnie, ze nocka lepsza:yes:

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...