Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

Hej ::):
Babeczqo współczuję :Całus: ale najważniejsze, że wiesz na co, lekarz dobierze odpowiednie leki i będzie ok :Całus:

Lema fajny poranek :Podziw: my sobie nie dajemy prezentów, Ala dostała bombki do ozdobienia (już zrobiłyśmy) i dwa filmy z barbie :Oczko:
Ale... dzisiaj i jutro jest w domu, byłyśmy u lekarza, bo rano wymiotowała ::(: na szczęście dla niej tylko raz i pediatra powiedziała, że to prawdopodobnie grypa żołądkowa, ale lekka, ufff... tak więc ominęła ją wycieczka do figloraju z przedszkolem, basen i nie za fajne te Mikołajki. Jak wracałyśmy z przychodni to weszłyśmy do papierniczego, kupiła sobie trochę rzeczy, więc dłubie w plastelinie, wycina i takie tam...

Deva to Wigilia niewielka, dobrze, nie zmęczysz się. Ja też nie, bo jadę do teściów i rodziców, poza jakimiś drobnostkami nic nie gotuję itd. I tak nie bardzo mam siłę, a wszyscy mi mówią, że mam odpoczywać, żeby córcia w brzuchu dotrwała do stycznia :Oczko:

Renata buziaki dla Mikołajka :Całus:

http://www.suwaczek.pl/cache/794ad0390a.png

http://www.suwaczek.pl/cache/1f485226f6.png

Odnośnik do komentarza

Hej :)

Ktoś mnie jeszcze pamięta? ;)
Żartuję, choć ostatnio wcale mi nie do śmiechu...
Kochane, dziękuję Wam za wszystkie sms, podtrzymywały mnie na duchu, miło było wiedzieć, że ktoś o mnie myśl i tęskni. Dziękuję jeszcze raz :Całus:
Dawno mnie nie było więc nawet nie wiem co pisać… Ogólnie nieciekawie, ciągle pod górkę, ten ostatni miesiąc był jednym z najgorszych w moim życiu :(
Nie wiem kiedy się wkręcę tu na nowo i będę na bieżąco czytać i pisać, może w przyszłym tygodniu, a może dopiero w styczniu. Mocno jestem zajęta, brakuje mi czasu na fo, na przeglądnięcie fotek, itp., a czas pędzi błyskawicznie...

Dla świętujących przez ostatni miesiąc Renii, Isy, Kwiaciarki – serdeczności i najlepsze życzenia :Całus:

Odnośnik do komentarza

Przeczytałam wszystko, ale niewiele zapamiętałam, bo moje myśli uciekają w różne strony i nie mogę się skupić, ale co nieco mi zostało ;)

Kwiaciarko - gratulacje dla Kuby za przejście do II etapu matematycznego konkursu i II etapu konkursu polonistycznego :great:
I gratki kupienia nowego autka, pewnie superowo się jeździ :)

Martek – super Szymuś jako model Smyka :)
Torbieli współczuję, może się sama jednak wchłonie i zabieg nie będzie potrzebny.

Lema – dobrze, że miałaś rehabilitację, oby dało się odczuć jej pozytywne skutki.
Jak remont łazienki, skończony?
Super Celebryta - Franio :)

Renia
– gratulacje dla Starszaka zdania prawo jazdy :great:
Buziaki imieninowe dla Mikołajka!

Sinka
– miło Cię widzieć, z rok albo dwa Cię tu nie było, ale widzę, że znowu znikłaś.
Mnie z Pro-life nie po drodze.

Deva – fajnie, że część porządków na Święta masz już zrobione, ja na razie zupełnie nie mam do tego głowy.
Super ze zniżką do H&M, lubię ich ubrania dziecięce.

Babeczqa – współczuję mocnej alergii ale przynajmniej wiesz na czym stoisz i leki będziesz mogła odpowiednio dobrać do „choroby”.

Isa – spokojnej końcówki ciąży :). Mojej siostrze zostało 5 tygodni do terminu porodu, dzięki temu pamiętam, że jesteś tuż po niej.

Odnośnik do komentarza

Cześć::):

Franek wpadł na pomysł zrobienia choinki świecącej- narysowali z L. na bloku technicznym choinkę, zamontowali małe diody, podłączyli do baterii i pięknie wyszło::): Franuś wziął ją dziś do przedszkola:yes:
Po południu mikołajkowa impreza na basenie, jutro po raz pierwszy Franek idzie na urodziny kolegi z przedszkola, rozrywkowo będzie:yes:

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

Dziubalko, remont łazienki prawie skończony, nie mamy mebli nadal, więc tym samym umywalki nie są zamontowane i nie wiem kiedy meble będą, bo nawet pomiaru nie było- wszyscy mają mnóstwo zleceń. Nie mamy też lustra, ale powinno być w przyszłym tygodniu. Ale już nie ma tego męczącego remontowego bałaganu, więc cierpliwie czekamy.

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

Babeczqo
Jesli chcesz zapanować nad alergia polecam biomed w Poznaniu na ul.Podchorążych 18 to na Raszynie,odczulania są skuteczne i Ja chodziłam i Vic,on miał alergie na kurz mleko (Ja też) pleśnie i trawy,na sierść psa też odczulaja nawet jak ktoś z bliskich ma psa to można wyczesac sierść i zanieść i tez odczula

Dziubalka dobrze ze wróciłas,oby sie u ciebie uspokoiło

A co do świat to właśnie myślę ze część gotowania zrobię na dniach i zawekuje jak kapustę z grzybami czy sos do ryby po grecku,żeby potem nie stać nad garami za długo,do tego słodkie z cukierni przyjaciółki zamowie ;-)

Renata pomikolajkowe uściski dla Młodszego ;-)

My Vica zrobiliśmy w trąbe,do małej skarpety na prezent od mikołaja wlozylismy tylko gumę mambe a prezent stał za drzwiami i myslalam ze będzie zawiedziony ze Taki mały prezent dostał a on pełna radość mamo patrz mamba!!!
Miał poszukać czy coś jeszcze dostał idąc do łazienki ale mi krzyczy ze nic nie ma,a ja prezent myk koło łóżka ustawiłam i znalazł jak wrócił "prawdziwe czary" :D

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

babeczqa mój Vic był tydzien w przedszkolu i znów katar miał żółty po 2dniach,zakraplalam srebrem koloidalnym i szybko była poprawa ale jednak teraz już drugi dzien ma kaszel pewnie po tym katarze,zwariowac można...
Więc u nas szczepienia jeszcze długo nie będzie aż całkowicie wydobrzeje ale dzięki Dziubali wiem,ze nikt mnie na siłę ścigać z przychodni nie może , chorego dziecka nie dam szczepic nawet jesli to tylko przeziębienie...

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

Cześć :)

I znów czasu mi brak na fo, ale wpadłam choć na chwilkę, bo lepiej się czuję jak wiem, że tu zaglądnęłam (to chyba uzależnienie ;))
Byłam dziś na Dniu Otwartym w grupie Maciusia. Fajne zajęcia mieli z tematu przyczyna-skutek. Maciuś szczęśliwy, że przyszłam, aż miło było patrzeć :)

Lema
Franek wpadł na pomysł zrobienia choinki świecącej- narysowali z L. na bloku technicznym choinkę, zamontowali małe diody, podłączyli do baterii i pięknie wyszło::):

Świetny pomysł :great:::):. Masz może fotki tej choinki?
Te diody to jakieś zwykłe i czy podłącza się je do jakiejś specjalnej baterii?


Lema
– to łazienka już prawie skończona, ale faaajnie, a na meble czy lustro można spokojnie czekać, grunt że tego bałaganu nie ma.


Babeczqa
– zdrówka dla Oliwki! Jak się dziś czuje?

Deva
– super niespodziankę prezentową miał Vic :Śmiech:. To niesamowite u dzieci, że cieszą się z tak małych rzeczy, nie to co dorośli ;)
Zdrówka dla Vica!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...