Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

Lema moim zdaniem wszystko oki u Was :)
Reakcja Twoja super na Frania "niepowodzenia"
Ja z Ela prowadze od kilku dni maly spor, bo ona uwaza, ze mozna sobie klasc jabluszko na tapczanie, a ja twierdze, ze od tego jest talerzyk i stolik. Ona uwaza , ze mozna wyciagnac wszystkie chusteczki mokre, zeby umyc stolik, a ja ze wystarcza jej dwie. I ciezko jest haha bo to maly uparciuch, ale przyzwyczailam sie juz ,ze w moich dzieciach siedza indywidualisci, ktorzy zawsze maja swoje zdanie wiec latwo nie bedzie , oj nie heh :) ;)

http://www.suwaczek.pl/cache/a58d0abe3d.png
http://www.suwaczek.pl/cache/7f7b513cb8.png

Odnośnik do komentarza

Dziubala
asia78
Dziubala pytalam mame o te paluszki przy biegunce i nie mozna ich dawac, bo sol wiaze wode w jelitach i biegunka sie jeszcze zwieksza

Asiu, nie zgodzę z Twoją mamą. Przy biegunkach do jedzenia można podać dzieciom słone paluszki. Dzieci zwykle chętnie je jedzą, a zawartość soli reguluje elektrolity oraz wzmaga pragnienie. Właśnie o to chodzi, że sól zatrzymuje wodę, w tym sedno :yes:. Przecież nawet ten ORS jest słony :Oczko:

No i wlasnie to robi wieksze zamieszanie w jelitach i biegunke. Wiem ze na wszystko masz swoje zdanie,ale mam dziwne wrazenie ze jednak lekarz wie lepiej;) A Dtefus pje tylko wode, chociaz dzisiaj dostal pozwolenie na ciekni soczek, bo wode to wypija pol szklanki dziennie:(

Dzisiaj widze juz raz zwymiowoal a wlasciwie to tak jakby ulal po chrupkach:( Za to Polusia miala jedna kupe biegnkowa, weic na razie znowu krupnik

Odnośnik do komentarza

Alutka7912
Ale masakra....chodzi mi o kredyty bankowe...Odpisał nam doradca który stwierdził że na rynku kredytowym zrobiło się bardzo nerwowo, banki podwyższają znacząco marże kredytów, można jeszcze znaleźć dosłownie kilka, które do zmian nie zdążyły się dostosować. Trzeba dodać, że póki co nie interweniowała Komisja Nadzoru Finansowego, gorzej jesli on a wprodzadzi np. dla ktredytów we frankach wkład własny 20%....Nie wiem teraz czy brac kredyt czy czekac az wszystko sie unormuje....

Ja bym zrobila tak jak kwiaciarka, no chyba ze macie te 20% albo macie mozliwosc dozbierania na wiosne

Odnośnik do komentarza

Witam!!!

Sinka

Kubunio robi samodzielne kroczki puszcza się uz sam i nawet sam przeszedł przez pokój. HURA!!!! Normalnie jak sie cieszę..

:36_7_8::36_7_8::36_7_8: DLA KUBUSIA!

babeczqa
....zaraz klade spac Oliwke....
posprzatalam cala chate....:lol:

ile razy śpi Oliwia???

Od dzisiaj próba 1 spania u Mikołaja, właśnie go położyłam, u nas taki okres, ze 2 drzemki za dużo a 1 za mało :uff:
Miślałam, ze wytrzyma do 12.00 ale nic z tego, mocno śpiący, zobaczymy ile bedzie spał i jak długo wytrzyma do wieczora.

Asia, zdróweczka dla Dzieciaczków!!

Alutka, chyba tez bym sie zdecydowala na kredyt teraz, coś wczoraj obiło mi sie o uszy w TV, ze banki nie bardzo chca kredytów udzielac, bo "hustawka" na rynku finansowym i beda zaostrzenia.

Dziubala, ile Macius razy śpi w dzien? nadal 2?

http://ticker.7910.org/an1cA4ZB0360030MDAwOGQ0fDY4MDg4MDc0ZGphfE1pa29sYWplayBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza

asia78
Ogladalyscie nianie na tvn style?. Kobita w ciagu 4 lat urodzila 6 dzieci:Padnięty: blizniaki, trojaki i na koniec jedno

:Szok: Nie chciałabym być na jej miejscu :Oczko:

Renia – tak, Maciuś nadal śpi 2 razy. Tydzień temu wydawało się, że przejdzie na 1 drzemkę, bo z tą pośniadaniową był problem ale jednak Maciuś nie da się bez niej obyć, jak na razie.

Odnośnik do komentarza

Dziubala

Renia – tak, Maciuś nadal śpi 2 razy. Tydzień temu wydawało się, że przejdzie na 1 drzemkę, bo z tą pośniadaniową był problem ale jednak Maciuś nie da się bez niej obyć, jak na razie.

wczoraj położyłamMikołaja jak zwykle o 10.00 na poranną i się krecił, wiercił, zasnął po 11.00, dzisiaj pierwsza próba, zobaczymy, bo jak bedzie na wieczór śpiący o 17.00-18.00 to tez kiepsko, wtedy wrocimy dalej do 2

http://ticker.7910.org/an1cA4ZB0360030MDAwOGQ0fDY4MDg4MDc0ZGphfE1pa29sYWplayBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...