Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc!!

Od niedzieli walcze z przeziebieniem jakim okropnym. W niedziele to wrec\ z dreszczami siedzialam na tarasie :Szok: Do tego meha katar i kaszel ::(: W piatek jedziemy do Krasnobrodu (otwarcie zalewu) i mam zamiar byc zdrowa!! Dzieciaki siedza w domu, dopiero od 16 polkolonie :happy: Beda miec jeszcze jedna znajoma dziewczynke

Odnośnik do komentarza

Asia szybkiego powrotu do formy zycze!
Nic tak nie psuje wyjazdów jak złe samopoczucie...
Nas na urlopie w Egipcie dopadła zemsta faraona,dobrze ze tylko jeden wieczór umierałam,bo kolejnego dnia mieliśmy opłacona już wycieczkę...
Podczytywalam co tam u was z netu w telefonie,bo niedoczas mam wielki w zasadzie od początku roku - mama miala operacje,rehabilitację,a ze mieszka po drugiej stronie miasta to biegałam jak to mówi Dziubala - z piórkiem w doopie żeby sie ze wszystkim wyrabiac...

Juści lipiec, miesiąc naszych pociech, a więc zawczasu zycze wszystkim lipcowiatkom udanych urodzinek i wakacji :D

My Victorowi robimy dwa razy , raz nad morzem gdzie będziemy w 4rodzinki z wątku Mamucic, a potem dla rodzinki w P-niu po powrocie ...

U Vica właśnie tak jakoś w przedszkolu nie ma szaleństwa urodzinowe kulkolandy itp.

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

Witam ::):

My już po wspaniałych wakacjach w Mikołajkach na Mazurach ::):. A dziś Adaś pojechał na obóz do Myczkowic (w Bieszczadach). Zostałam z Maciusiem, ale może jak pojedziemy w weekend do teściowej, bo będą urodziny Lenki, to Maciuś zostanie tam na kilka dni :)


Najlepsze życzenia urodzinowe dla 5-letniej Julki i Alicji :)

Odnośnik do komentarza

Hej :)

Co u Was?
U mnie tak trochę dziwnie bo Adasia nie ma, Maciuś grzeczniutki, ale nawet nie wykorzystuje nieobecności brata ;)
Wczoraj byliśmy u mojej przyjaciółki na pół dnia i fajnie się chłopaki bawili mimo 6 letniej różnicy wieku. A potem w galerii handlowej patrzyliśmy na potencjalne prezenty urodzinowe i tort na urodziny. Na razie będzie spidermenowy :D. Wróciłam wykończona a Maciuś pełen energii, jak zwykle :D. Przy okazji ma nowe tenisówki i spodnie dresowe.
Na weekend jedziemy na imprezę urodzinową Lenki i Maciuś zostanie potem u babci na kilka dni :)

Najlepsze życzenia urodzinowe dla Eluni! Rośnij zdrowa i szczęśliwa!

Miłego weekendu :)

Odnośnik do komentarza

Hejo Dziewczęta i pięcioletnie łobuziątka!:zwyrazami_milosci:
My po urodzinkach, choć bez torcika i w skromnym gronie. Torcik bedzie w przyszłą niedzielę- urodziny Adasiowe łączymy z mamowymi Annowymi imieninami.
Ponadrabiam, choć kilka stron w tył, żeby dowiedzieć się co u Was?! Choć jak wspomina Dziubala (heloł :) )frekwencja wakacyjna ;)
Z pozdrowieniami nuchna

http://www.szipszop.pl/tickers/20793.gif

http://www.szipszop.pl/tickers/20807.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...