Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

Lema

A jak juz jestesmy przy sprzecie agd- jaka pralke polecacie?

Mogę polecić Siemensa, bo mieliśmy na tamtym mieszkaniu i do tej pory chodzi jak brzytwa :yes:. Jedyny jej minus to zbyt mała ilość wody zużywana do prania i przy ciemnych rzeczach, jak pralka była na full załadowana, to zdarzały się czasem widoczne plamy na tych ciemnych rzeczach. Rozwiązaniem było włączenie dodatkowego płukania albo nie załadowywanie jej na full ;). Ale pewnie udoskonalili te niedogodności. Dużym plusem poza niezawodnością była jej cichość.
Ale szukając nowej pralki do tego mieszkania zwracałam uwagę na to, by nie pobierała zbyt małej ilości wody ;). I musiała być:
- o głębokości ok. 40 cm
- z wsadem 4-4,5 kg
- z wyświetlaczem elektronicznym
- nie z najbardziej ekonomicznym zużyciem wody
- ze zużyciem energii w klasie min. A+
- z różnymi ciekawymi programami (choć teraz to standard), zwłaszcza programem prania wełny i delikatnych rzeczy (nic nie lubię prać w rękach)
- max. 1000 obrótów
- krótkim programem prania - u mnie to 15 minut
Niewiele pralek spełniało te wymagania, ale znalazły się wtedy chyba 3 pralki. Wybór padł na Boscha Maxx5. Jestem z tej pralki bardzo zadowolona :yes::yes::yes:

Odnośnik do komentarza

Lema ja mam teraz ariston - 45cm głębokości, można ustawić godzinę prania itd. Jest ok, choć miała być bardzo cicha, a była taka tylko na początku. Ogólnie nie mam preferencji co do pralki. Naszą pierwszą była ardo (dostaliśmy w prezencie ślubnym) i pomimo wielu niepochlebnych opinii do dzisiaj działa (u kogoś) bez zarzutu. Później mieliśmy też ardo wąską (33cm) - świetna była :yes: a potem D. mi wymienił na aristona, bo tą wstawił do wynajmowanego mieszkania.

http://www.suwaczek.pl/cache/794ad0390a.png

http://www.suwaczek.pl/cache/1f485226f6.png

Odnośnik do komentarza

hej :)
ja praktycznie na kompie nie siedze tak z doskoku jak usłysze gg czy skaypa to odpisuję
szyję w każdej wolnej chwili obrazek na konkurs bo mąż mi dałm linka
a tak poza tym to jestem bardzo zmęczona
mały nie chce spać ni w dzień ni w nocy :(
wyje w nocy co 1.5 godziny najczęciej czasem co godzinę wyjątkowo co 2, ale za to córa robi mi pobudki...
już nie wiem co mu jest czy zęby mu jeszcze ida czy o co chodzi ale tak juz od miesiąca jest
a ja ledwie łażę :(
pogoda pasudna szaro buro ponuro troche deszczu i kupę błota...

Odnośnik do komentarza

czesc
u nas dzis tak buro na dworze, ale podobno ma sie przejasniac - WIOSNO PRZYJDZ!!!!!!!!!!!!!!!
hehe nie moge sie doczekac - strasznie.

ja juz kawe koncze, zaraz z Ela bedziemy sie bawic w przchodnie konikow :) ELa jest pania doktor a ja mama ktora przychodzi z dzidziusiami konikami :)

A na dobry humor dzisiaj - humor Kuby: hehhe ciekawe czy Was rozbawi tak jak nas wczoraj :)
Rozmowa moja z Kuba - to kim bedziesz w przyszlosci? ( temat bumerang ;))
Kuba : no rockmenem
Ja: a na 2gim miejscu?:D
Kuba: moge jeszcze spiewac :mdr:
Ja : aha, czyli koniecznie stawiasz na kariere sceniczna?
Kuba - na kariere
Ja: a sluchaj, a jakies takie inne zawody, nie bujajac w chmurach, tylko tak bardziej przyziemnie?
Kuba z zawadiackim usmieszkem : pływanie synchroniczne :sofunny:

a teraz dodatkowo Ela sie wcina :
- jesli bujajac w chmurach to mozesz byc spidermanem :sofunny:
poplakalam sie wczoraj ze smiechu z moich dzieci :Oczko:
ciekawa jestem , kim zostanie w przyszlosci Kuba :)

http://www.suwaczek.pl/cache/a58d0abe3d.png
http://www.suwaczek.pl/cache/7f7b513cb8.png

Odnośnik do komentarza

cohenna
hej :)
ja praktycznie na kompie nie siedze tak z doskoku jak usłysze gg czy skaypa to odpisuję
szyję w każdej wolnej chwili obrazek na konkurs bo mąż mi dałm linka
a tak poza tym to jestem bardzo zmęczona
mały nie chce spać ni w dzień ni w nocy :(
wyje w nocy co 1.5 godziny najczęciej czasem co godzinę wyjątkowo co 2, ale za to córa robi mi pobudki...
już nie wiem co mu jest czy zęby mu jeszcze ida czy o co chodzi ale tak juz od miesiąca jest
a ja ledwie łażę :(
pogoda pasudna szaro buro ponuro troche deszczu i kupę błota...

male dzieci tak maja , ale jak to powiedziala nasza forumowiczka - na szczescie z tego wyrastaja :Oczko:
wiec cierpliwosci i sily, przyjdzie czas, ze jeszcze sie wyspisz ::):

http://www.suwaczek.pl/cache/a58d0abe3d.png
http://www.suwaczek.pl/cache/7f7b513cb8.png

Odnośnik do komentarza

Witam piątkowo

U nas szaroburo i deszczowo a wg prognozy miało być słonecznie :D

Cohenna - może mały jest głodny albo za mało zjada? Na noc możesz podać czopek Viburcol, ma działanie min. uspakajające, nie na wszystkie dzieci działa (moim synkom nie pomógł) ale może na Twojego synka podziała. A córka robi pobudki, bo może się budzić przez płacz brata.

Kwiaciarka - super dialog :D, trafna uwaga Eli :sofunny:. Kochane dzieci :sofunny:

Ja się wczoraj uśmiałam z Maciusia, bo na moje pytanie odpowiedział "no", a już kiedyś wałkowaliśmy, że nie mówimy "no", tylko "tak" (nawet Maciuś kiedyś Adasia pouczał w tej kwestii). Więc mu mówię, że nie mówimy "no", tylko "tak", a Maciuś mi na to: chłopaki mówią "no", a dziewczyny "tak", a ja jestem chłopakiem i będę mówił "no" :Szok::sofunny::sofunny::sofunny:

Odnośnik do komentarza

kwiaciarka
cohenna
hej :)
ja praktycznie na kompie nie siedze tak z doskoku jak usłysze gg czy skaypa to odpisuję
szyję w każdej wolnej chwili obrazek na konkurs bo mąż mi dałm linka
a tak poza tym to jestem bardzo zmęczona
mały nie chce spać ni w dzień ni w nocy :(
wyje w nocy co 1.5 godziny najczęciej czasem co godzinę wyjątkowo co 2, ale za to córa robi mi pobudki...
już nie wiem co mu jest czy zęby mu jeszcze ida czy o co chodzi ale tak juz od miesiąca jest
a ja ledwie łażę :(
pogoda pasudna szaro buro ponuro troche deszczu i kupę błota...

male dzieci tak maja , ale jak to powiedziala nasza forumowiczka - na szczescie z tego wyrastaja :Oczko:
wiec cierpliwosci i sily, przyjdzie czas, ze jeszcze sie wyspisz ::):

Wczoraj mały poszedł spać przed 9 wstał po 10 i do 11.30 wył wkońcu przy cycu dał się ululać. Za to wstała córka i do 1 nie dała spać bo ją gardło boli...migdały jej wywaliło i czerwone....a jak prosić załóż ciapy czy nie rozgolaszaj się to ona nie...to wyszło takie chodzenie...Ona jeszcze nie usnęła obudził się mały ale w miare szybko usnął. potem po 3 znów wstał a 5.30 córka....ale ona zachwilę usnęła i maly też jeszcze spał to do 6 mogłam się jeszcze drzemnąć... Normalnie oczy mi się zamykają...
więc mowie tylko dziendobry i ide cos robic moze sie obudze?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...