Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

Lema
U nas weekend bardzo fajny, domowy, spokojny:yes: A jak u Was?

Fajnie, że domowo i spokojnie, takie weekendy też są potrzebne :). My mieliśmy wyjazdowy weekend do teściowej i do siostry K. Byliśmy na imieninach jej męża. Było super :yes:. Przedłużyliśmy sobie weekend do wczoraj, chłopaki mieli frajdę :Oczko:


Kwiaciarko
– świetnie, że schody gotowe i wyszły piękne :great:

Odnośnik do komentarza

Kwiaciarko, nie moge sie doczekac na zdjecia:yes:

Dziubalko, ja bardzo lubie domowe weekendy, a zwlaszcza takie, ktore w calosci spedza z nami L.:yes: A to byl wlasnie taki weekend:yes:
A na dwa kolejne juz mamy jakies plany, wyjsciowo-wizytowe, wiec nie nudzimy sie:yes:
Super, ze kolejny wyjazd do tesciowej taki udany:yes:

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

Witam czwartkowo ::):

Nie dotarliśmy wczoraj do Warszawy, bo po tym jak przejazd 100 km zajął nam 3h, to stwierdziliśmy, że nie ma sensu dalej jechać, bo do Warszawy dotarlibyśmy chyba późnym popołudniem po 6-8h jazdy :Szok:, a gdzie powrót? Jeszcze żeby nie marnować wyjazdu wpadliśmy na pomysł by dojechać do Kielc na pizzę, ale 14 km przed tym miastem stanęliśmy w korku, który ani drgnął więc zawróciliśmy do domu gdzie zamówiliśmy na obiad pizzę i spędziliśmy fajne, rodzinne popołudnie ::):
Do Warszawy pojedziemy jak już będzie ładna wiosna :)

Isa – u nas też brak słońca i też mamy śniegu pod dostatkiem :)
Pączusia jeszcze nie jadłam ale jak pójdę później z chłopakami na spacer to kupimy kilka ;)

Odnośnik do komentarza

Odwołałam dzisiejsze usg kolan, bo to spora wyprawa, a muszę się oszczędzać ;). To badanie nie zając, nie ucieknie ;). Wystarczy, że jutro jadę na inne usg ;)

kwiaciarka
Dziubalo no wlasnie mialam pisac, ze nic nie wiem o wyjezdzie do Wawy .

Widać myślałam o innych sprawach :Oczko:

Zbieramy się na sanki, a potem kupimy pączki. Spróbuję zjeść 1 :Oczko:

Miłego popołudnia :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...