Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

Isa – zdrowia dla Alusi! :Całus:
Wiesz, jakoś mi się dziwnie przestawić, że wracasz do pracy, ale od początku czułam, że z pracy nie zrezygnujesz ;). Dobrze, że miałaś trochę czasu dla siebie, dla Ali :)
A ja na szczęście nie jestem chora, a do lekarzy chodzę się „przebadać” ;). Ale faktycznie do tego chodzenia po lekarzach trzeba mieć końskie zdrowie :yes:

Asia – zdrowia dla Polusi! :Całus:
Brawo dla dzieci za postępy! :brawo:
„Fajnej ortografii” nie mamy i nie kupujemy. A lecieć chociaż bym chciała, to na razie nigdzie nie lecimy ;)

Renia - zdrówka dla Mikołajka! :Całus:

Odnośnik do komentarza

Witam piątkowo :)

Zaliczyłam fitness, potem spotkanie z koleżanką i tak mi czas zleciał, niedługo idę po dzieci. Ogólnie to chyba niewiele pracowałam w tym tygodniu :Śmiech:
I też się cieszę, że już prawie weekend :)
Mamy -9st., a jest naprawdę cieplutko, szkoda tylko, że są roztopy, co jest zaskakujące przy tej temperaturze.

O, a Adaś dziś ostatni raz w szkole, potem feeeerie :lol:, wreszcie się wyśpię :Śmiech:

Miłego weekendu :)

Odnośnik do komentarza

heyka dziewczyny, pamietacie mnie jeszcze ? :)

Kwiaciarko jak czytalam co pisalas o kaszce i mydlach w plynie, zgadzam sie, w produktach dla niemowlą i malych dzieci są b.wysokie normy i musza byc super skladniki itd,ale jak juz dajesz "dorosle" jedzenieto sie moga zdarzyc gorsze produkty, moze ci sie trafila jaks nieiekawa kaszka...

a co do mydeł to myslę, ze Pola ma uczulenie na SLS (sodium laureth sulfate) to najczesciej wystepujacy w mydlach i zelach do kapieli srodek myjacy, ktory bardzo wysusza skórę, kolejnym jest mineral oil albo parafinum liquidum - pochodna ropy naftowej - w balsamach do skóry, wtórnie b.wysusza skore...
a ten sam skladnik w - np.we fluidach do twarzy nie dosc ze wysusza to i przyspiesza starzenie...

polecam produkty HIPP zel do mycia ciala i wlosó, a w rossmann serię ALTERRA migdałowa, zreszta wszystkie sa bez konserwantów parabenów itp.

RENATA to ja sie juz tez dorobilam prawa do emerytury w NO ;) zreszta lata po urodzeniu dziecka tam az pojdzie do szkoly tez wchodza w lata do emerytury ;)

ZDRÓWECZKA chorowitkom!!!
no i ocieplenia ;)

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...