Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba wszystkie dzieciaczki miały wczoraj problemy :Zakręcony:. Na co zwalamy? Na pogodę? :Oczko:

Kupiliśmy w niedzielę kombinezon dla Maciusia, w końcu w sam raz (na 68 ;)) i dziś miał debiut. Jest super i tak słodko w nim wygląda, no i zima nam nie straszna. A jak z niego wyrośnie to może ten po Adasiu będzie wtedy dobry ;)

Renia – miło Cię tu zobaczyć :)

Kwiaciarka – jak Ci się przestawi z klawiaturą to naciśnij jednocześnie lewy „Ctrl” i lewy „Shift” i będzie znów wszystko ok :yes:
Faktycznie ciekawe czy to TEN gość wywala śmietniki :ouch:

Asia – heh, teściowa wie kiedy ma się źle czuć ;). Wiem, że to nie śmieszne, ale ciekawe te zbiegi okoliczności ;)
To Pola jest niejadkiem? Czy tylko dziś taki niejedzący dizonek miała?

Monika – jak tam po zebraniu? ;)

Odnośnik do komentarza

Maciuś je ostatnio co 2,5h po 150ml Nutramigenu (w ciągu dnia). Jak zwiększyliśmy do 180ml to ulewał więc wróciliśmy do 150ml i jest ok. Ale widać, że jest głodny bo częściej je. I dziś pediatra mówiła, że możemy wprowadzić raz dziennie Sinlac (jest od 5mż). Jutro spróbujemy, mam nadzieję, że będzie Maciulkowi smakował ;)

Kwiaciarko, tu mam do Ciebie pytanie, bo na opakowaniu Sinlac jest napisane, że robi się go z wodą, a Ty pisałaś, że można do Nutramigenu dodać. Jesteś pewna? Bo nie pytałam pediatry a nie chcę jej jutro tym głowy zawracać ;)

Odnośnik do komentarza

Dziubala
Maciuś je ostatnio co 2,5h po 150ml Nutramigenu (w ciągu dnia). Jak zwiększyliśmy do 180ml to ulewał więc wróciliśmy do 150ml i jest ok. Ale widać, że jest głodny bo częściej je. I dziś pediatra mówiła, że możemy wprowadzić raz dziennie Sinlac (jest od 5mż). Jutro spróbujemy, mam nadzieję, że będzie Maciulkowi smakował ;)

Kwiaciarko, tu mam do Ciebie pytanie, bo na opakowaniu Sinlac jest napisane, że robi się go z wodą, a Ty pisałaś, że można do Nutramigenu dodać. Jesteś pewna? Bo nie pytałam pediatry a nie chcę jej jutro tym głowy zawracać ;)

nie Dziubalo , zle mnie zrozumialas, do Nutramigenu kaszke ryzową mozna dodac.
Sinlac na wodzie sie robi. Ja do sinlaca dodalam troszke kaszki ryzowej malinowej dla smaku.

Napisalam Ci wiadomosc na N. Nie wiedziałam czy mozna do Ciebie tak z ranca dzwonic ...
Nawet nie poczytam porzadnie Was dziewczyny bo mam urwanie glowy :duren:
A malzu w piatek dopiero wraca ... chetnie bym wiecie co zrobila? :sen: o to!
Mam takie oczy podkrazone boziu kochana, wygladam jak upior..., albo jak po libacji :kawka: heh ta emota to kawka a ja myslalam ze to glebszy heheh

http://www.suwaczek.pl/cache/a58d0abe3d.png
http://www.suwaczek.pl/cache/7f7b513cb8.png

Odnośnik do komentarza

Witam środowo

Wczoraj na wizycie u pediatry okazało się, że Maciuś ma infekcję kataralną. Chyba zaraził się ode mnie. Choć to byłoby dziwne, bo nie zaraził się poważniejszą chorobą od Adasia, a katarem tak? W każdym razie wiem już, że to pokasływanie ma związek z katarem, który mu w środku zalega. Niby mam ściągać ale jak skoro w ogóle tego kataru nie widać. Maciuś leży w pozycji podwyższonej i widać, że mu się lepiej oddycha. Do leczenia ma Eurespal i oklepywanie.
I mnie zaskoczył, bo pierwszy raz nie zjadł całej butelki Nutramigenu, zostawił 40 ml ze 150. Ale jak nie chce jeść to go nie będę zmuszać.
Spacerki sobie do piątku odpuścimy.

Odnośnik do komentarza

Kwiaciarka - faktycznie źle Cię zrozumiałam :oops:. Dobrze, że dopytałam.
Zrobię SInlac na wodzie i zobaczymy czy Maciusiowi. Kupiłam wczoraj 2 plastikowe łyżeczki za prawie 14 zł. Heh, nie wiedziałam, że są takie drogie ;)
A ta emota to rzeczywiście można pomyśleć, że to drink, bardziej na taką wygląda ;)
No i sił dla Ciebie dzielna Kobietko!

Renia - a gdzie pominęłaś temat?
Zaskoczyłaś mnie, że u Was dopiero śnieg pada :oh:. Myślałam, że u Was od dawna zima w pełni ;)

Odnośnik do komentarza

Maciuś miał atak kolki, od razu dałam czopek Paracetamolu. Prawie godzina noszenia (na leniwca) ale udało się go wyciszyć i zasnął... na całe 5 minut, ale teraz jest spokojny i się uśmiecha więc jest ok. To straszne jak się patrzy jak dziecko cierpi, to jego czwarty taki duży atak, a już zapomniałam, że takie coś mu się przytrafia. Próbuję go teraz uśpić, bo sam nie jest w stanie zasnąć, a jak na niego to dziś baaardzo malutko spał. Ciekawe kiedy zaśnie?

Kwiaciarka - miłego popołudnia z dziećmi :)

Odnośnik do komentarza

Czesc!!

Z rana mialysmy odwyk od tv i kompa:)Poszlysmy na spacer,ale bylysmy tylko 1,5h chociaz pogoda piekna,ale troche zimno. Zmarzl mi tylek,bo oczywiscie nie zalozylam rajstop tylko jeansy

dziubala ja juz sie pare razy przejechalam na takich wizytach,wic teraz sie staram miec porzadek i wygladac jakos,zdrowka dla Maciusia. Ja tez mam kombinezon po Polusi na 86 troche za duzy,ale nie chce mi sie go sprzedawac,potem latac kupowac drugi. Szkoda czasu!

Wiecie co do tych emotek to jakies takie skomplikowane,na rodku byly od razy prosto z lewej przynajmniej te podstawowe

Renatka to daj jakies zdjecia tego sniegu:)

Mam taki maly dylemat,w niedziele beda u nas goscie na Andrzeja spoznione i razem zrobimy Mikolaja,bedzie nawet wujek przebrany:)I teraz sie zastanawiam czy dac jej maja gosice tylko prezenty czy zostawic cos na 6. Jak myslicie?

Odnośnik do komentarza

Maciuś coraz bardziej marudził bo nie mógł zasnąć, bujanie w foteliku nic nie dało więc wykorzystałam patent K i powiesiłam fotelik na huśtawce Adasia. Teraz bujanie jest płynne, Maciuś szybciutko się wyciszył i zasnął. Chyba lubi być nad ziemią ;)

Asia – dobre i 1,5h na spacerku. A następnym razem na pewno założysz rajtki ;)
My po Adasiu mamy kombinezon na””, ale to raczej „” i była spoooro za duża, dlatego kupiliśmy mniejszy, na teraz. A ten po Adasiu wykorzystamy może pod koniec zimy ;)
A emotki tutaj też są, tyle, że po prawej stronie, trzeba się przyzwyczaić (mi do tej pory ciężko ;)). I można sobie wybrać 15 ulubionych, które będą się pokazywały w miejsce tych, które teraz widać. Więc każdy może mieć inny zestaw ;)

Odnośnik do komentarza

Witam się dziś dopiero wieczorkiem!!!
Rano pojechałam do sklepu zamówic Oli prezent na Mikołaja. Mam do odbioru w piątek:smieszne:
Później byłam u siostry na drugim końcu Krakowa. Wracając odebrałam Olcie ze szkoły. Zjadłyśmy obiad i wyszłyśmy na spacer(po krakowsku na pole:wink:)
Na koniec dnia wylądowałam u dentysty bo od 2 dni mnie pobolewał ząb. No i.......leczenie kanałowe:grrrrrr:
Wiec dziś się żegnam bo coś zmęczona jestem.
Aaaaaa i fajnie że coraz więcej Nas jest:smieszne:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-6142.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-6143.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...