Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

Na koloniach jestem od 16.07 (dzieci po 17 przyjechały) do 28.07 (po śniadaniu koło 10 miały jechać)
Dowiedziałam się tylko, że mam odwozić dzieci z kolonii.......w jedną strnę jedzie się 8-9 godzin więc jak wyjedziemy koło 10 rano w środę to na 19 będziemy tam na miejscu i tak sobie myślę że gdzieś na 3 w nocy w czwartek wrócimy tu?????

Odnośnik do komentarza

Witam poniedziałkowo

Ja dziś z 2 dzieci więc wpadam tu tylko na chwilkę. Korzystam, że teraz chłopaki oglądają bajkę :Oczko:. A w domu od rana istne szaleństwo :D, ale jest tak fajnie, radośnie i głośno :Śmiech:
A weekend bardzo udany ::):. Imprezka Maciusia super ::):. Dostał wymarzone prezenty więc był nad wyraz szczęśliwy i zadowolony ::):

Franiu, moc życzeń urodzinowych! Rośnij zdrowy, radosny i niech spełniają się Twoje marzenia!

Odnośnik do komentarza

Cohenna – o rany, ale dużo się u Ciebie dzieje! Sił i snu!

Lema

Dziubalko, zapraszam do O. na kawe mrozona w takim razie::):
Dzięki :Całus:, kiedyś wpadnę :yes::Oczko:

Alutka7912

W. namawia mnie na płytę elektryczną.....i chyba mnie przekonał :wink:

Alutko, a chcesz elektryczną ceramiczną czy indukcyjną?

A białej terakoty (na podłogę) nie polecam. I ogólnie bardzo jasnych gładkich też nie polecam. Mam w łazience i chyba więcej bym się nie zdecydowała. Przydałyby się jakieś drobne maziaje (melanże) to może bym tak nie narzekała :Oczko:. A tak to każdy pyłek czy włos widać. W poprzednim mieszkaniu w przedpokoju i kuchni miałam takie beżowawe z melanżem i te były super, bo nic nie było widać, można było w ogóle nie myć podłogi :Oczko:

Lema – super, że niespodzianka udała się, wyobrażam sobie radość Frania ::):

Babeczqa – Oliwka dostała coś na tę wysypkę?

Odnośnik do komentarza

Jak Maciuś poszedł na drzemkę, to Adaś włączył ulubioną bajkę a ja nadrobiłam sobie zaległości wakacyjne z tego wątku :)

Basia – witaj na Lipcówkach :). Napiszesz jeszcze?

Renia – udanych wakacji w Chorwacji! Czekamy na fotki.

asia78

Isa ona kosztuje 2 dyszki. Dziala od 120 do 170 godzin, ale mozna ja trzymac w opakowaniu to wtedy nie wietrzeje. Bo 120 dni to tylko 5 dni a jak schowasz to bedzie dluzej aktywna

Na Marcówkach bardzo chwaliły te bransoletki, mnie niestety nie udało się kupić, wszystko wyprzedane a na magazynach nie mają zapasów. A tych bransoletek nie nosi się całą dobę tylko kilka godzin dziennie i niekoniecznie codziennie, w ten sposób bransoletka starcza na całe wakacje czasem nawet na 2 sezony :). Tylko obowiązkowo trzeba trzymać w zamkniętym opakowaniu.

Devachan

ISA na zielony katar szybko pomagaja krople z antybiotykiem np. gentamycyna mimo iz to krople do oczu - nam je przepisala lekarka i po 3 dniach juz byl katar przezroczysty, a ona uprzedzala ze jak zielony to bakteryjny....

Na zielony katar jeśli nie trwa kilka tygodni wystarcza wapno i wit. C. Po kilku dniach też się zrobi przezroczysty :Oczko:

Isa – jak wesele na 11 cm obcasach? :Oczko:

Lema – brawo dla Frania za piękne łykanie tabletek :great:
A jak Wasze nogi? Bolą jeszcze?
Maciuś od urlopu bardzo rozkręcił się z rozpoznawaniem marek aut. Do czasu spotkania z Franiem ulubiony był Mercedes, teraz doszedł Opel i Ford i Nissan. A zabawnie wymawia marki Hyundai i Daewoo, nawet nie umiem powtórzyć :Śmiech:. A ciekawe, że pięknie wymawia "Volswagen" a ma problem żeby powtórzyć "Honda", bo wymawia coś jakby "hondam". Ale popracujemy nad tym :Oczko:

Babeczqa – dobrze, że Oliwka ma uczulenie tylko kakao i truskawki, bez tego można żyć :Oczko:

Kajoszka - cieszę się, że taką radością od Ciebie bije, super. A za zrzucenie tylu kg ogromne brawa :yes::great:

Kwiaciarko – niezłe przejścia z Kubą, dobrze że odwołaliście góry, a widzę, że urlop mimo wszystko minął Wam fajnie, super :)

Asia – a to mnie zaskoczyłaś z domem. Już myślałam, że chcesz taki normalny całoroczny. Przynajmniej nie będę jedyna, która nie chce domu :Oczko:
Powodzenia z szukaniem działki!

Odnośnik do komentarza

Asia - ale to ma być taki letniskowy? Bo tak zrozumiałam. Nawet komuś pisałaś, że Ty się do domu nie nadajesz bo musisz mieć z kim gadać :Oczko:. Dlatego zrozumiałam, że to nie taki do zamieszkania przez cały rok. Z postu nie wynikało, że chcecie dom zamiast bloku. Czy ja coś nie czaję? :Oczko:

Tak zrozumiałam z tego postu

asia78
Alutka7912
Asia - ale ten dom to jakiś wczasowy czy do zamieszkania na stałe nad jeziorem??

Wczasowy. Do normalnego domu to ja jeszcze nie doroslam. Ja musze miec do kogo gebe otworzyc:yes: Jestem zwierze stadne

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...