Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Tasik

Mamusie z Krakowa i okolic

Rekomendowane odpowiedzi

no fakt juz po i po raz pierwszy nie mam kaca ze za duzo zjadlam - dzieki tomusiowej diecie... hihihi nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo:Śmiech:
a z innej beczki... ale jest dzis do bani pogoda trudno powiedziec czy to zima czy to lato:Trudy:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-12696.png
http://www.suwaczek.pl/cache/ee7d08d77b.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja korzystałam z wypożyczalni strojów dla dzieci Wypożyczalnia strojów dla dzieci w Krakowie - "Motyl" i zadowolona byłam. pozdrawiam w razie czego służę podpowiedzią.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Didianka - ma być już coraz cieplej z każdym dniem. Choć może dziś tego nie widać ;)

Doris - hej :)
Pewnie, że możesz dołączyć, zapraszamy :)
Napisz coś więcej o sobie i nie tylko :)

Miłego weekendu :)

2005 :), 2007 :), 2014 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam Panie;)

Mam nadzieję, że jest nas choć kilka z powiatu olkuskiego, pogadamy sobie o kobiecych sprawach i nie tylko;) Jestem w 14 tc, jest to moja pierwsza ciąża, chciałabym was zapytać jakie są Wasze opinie o olkuskich ginekologach i naszym szpitalu w Olkuszu. Oczywiście chciałabym posłuchać wszelkich rad dla przyszłej mamusi;) buziaki i czekam na Was Drogie Koleżanki;)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-23904.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pewnie,ze mozna:Uśmiech:zapraszamy :Uśmiech:
Dziubalau nas ok tzn średnio:Oczko:Gabi się nie dostała do przedszkola....złożyłam odwołanie.A na dodatek ma meeega katar i kaszle-na szczęście pani dr powiedziala,że osłuchowo czysta moze się nic nie wykluje....

http://www.suwaczek.pl/cache/af92bc7ec5.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki, ja też trzymam, żeby się mała wreszcie zdecydowała, albo chociaż moja przysadka mózgowa. Bo ciężko juz niemiłosiernie i wszyscy do mnei "pretensje" mają, kiedy ja wreszcie postanowie urodzic :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za nami weekend weselny, prawie, że na drugim końcu Polski. Było wspaniale :). Dziećmi zajęła się teściowa, a starszy synek to nawet jak nas zobaczył po 3 dniach, to przez pierwsze pół godziny nie chciał słyszeć o powrocie do Krakowa :oh:

Katarzynka – kurcze, przykre, że Gabi się nie dostała :(, ale trzymam kciuki żeby udało się z odwołaniem!

Hiki – witaj :), a gdzie dokładnie mieszkasz?
Hihi, ale uparty Maluszek ;)
A kiedy wybierasz się do szpitala i do którego? ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chwilowo mieszkam poza Krakowem, w Miechowie dokładnie, ale po wakacjach planuję powrót. Już i tak nie mogę wytrzymać. Wczesniej mieszkałam na Prądniku Czerwonym.

Mała fakt uparta jak osioł (po mamusi lub po tatusiu, do wyboru :Śmiech:). Byłysmy wczoraj na badaniach i lekarz stwierdził, że nie ma pojęcia dlaczego jeszcze nie rodzę. Mam w niedziele jechać do szpitala na KTG, to się zobaczy co dalej. Zamierzam rodzić w Ujastkach, bo mój lekarz prowadzący jest stamtąd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hiki – a czemu dopiero po wakacjach? I czy wracasz na Prądnik?
Ja mieszkam niedaleko, na Górce Narodowej ;)
A na Ujastku drugiego synka rodziłam :)
Zrób sobie suwaczek, łatwiej będzie obserwować termin ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziubala wakacje planuję spędzić z maleństwem w zachodnio- pomorskim w domku w lesie. Dlatego po wakacjach, na Prądnik raczej nie, bo mieszkanie nam wymówiono (chyba się rosnący brzuch nie spodobał).
A co do suwaczka, to chętnie bym go zrobiła, ale jesteśmy juz po terminie! W niedziele mam się stawić na KTG do szpitala, ale chyba mnie nie zatrzymają... chociaz bardzo bym chciała.
A jak wrażenia po porodzie w Ujastku? I czy oni tam naprawdę dokarmiają sztucznym mlekiem bez zgody rodzica? Podasz jakieś ważne wskazówki, żebym wiedziała czego tam pilnować?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hiki – rodziłam w Ujastku, bo dobrze o nim pisano, ale stwierdzam, że jest przereklamowany ;). Nie byłam zadowolona, ale zawsze mogło być gorzej ;)
Być może było za dużo pacjentek (w tym dniu gdy ja rodziłam (cc) miały być 3 cc, a na koniec dna okazało się, że było ich 10. Za duży przemiał tam wtedy mieli, być może trafisz na lepszy okres.
A dokarmiać dokarmiają ale chyba na prośbę matki, przynajmniej tak było w lipcu ub.r. Ja bym powiedziała, że oni kładą duży nacisk na kamienie naturalne, jak dla mnie zbyt duży ;)
Jakieś konkretne wskazówki nie przychodzą mi do głowy. Jak coś to pytaj, będzie mi łatwiej odpowiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czesc Dziewczyny,

ja juz nie mieszkam w Krakowie - niestety wyemigrowalam ale spedzilam w nim jak na razie wiekszosc mojego zycia, no i oczywiscie przyjezdzam czesto bo rodzice wciaz mieszkaja w Karkowie.

To jak, moge dolaczyc? :Nieśmiały:

No i mieszkalam na Czerwonym Pradniku! :)

Pozdrowionka!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...