Skocz do zawartości
Forum

Mamusie z Krakowa i okolic


Tasik

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieci śpią, cisza aż miło :smieszne:

Asiaga – ja nic nie sugeruję, ja tylko pytam :whip:
Co u Emi? A Ty dalej w piwnicy siedzisz? ;)

Małgosia - fajnie, że będzie Dział Ekspertów :yes:

Joa – zmęczenie (i senność) w ciąży są zrozumiałe, zwłaszcza dla tych co w ciąży były i wiedzą czym to pachnie ;)

Enik – to nawet nie kwestia włosków tylko właśnie tego „wydoroślenia” :)

Odnośnik do komentarza

Witam wieczornie

U nas prawie szpital, bo dzieci chore (znaczy Maciuś wygląda jak zdrowy ale antybiotyk trzeba kontynuować, ale Adaś kaszle okropnie, najgorzej to chyba jest wieczorem i w nocy). A dziś dołącza powoli K, który zaczyna kaszleć. Mam nadzieję, że całkiem go nie weźmie. Ja z tego powodu będę dziś sama spać w pokoju, bo takiej inwazji bakterii mogę nie powstrzymać :whip:

Monika – ja takiego wózka nie widziałam. To pewnie dlatego, że mam chłopaków więc patrzę na inne półki ;)

Katrzynka – aa, czyli zaczniesz szukać tych rękawiczek, bo już myślałam, że masz jakiś konkretny model upatrzony ;)

Odnośnik do komentarza

Joa GRATULUJE :brawo:

Monika-kr
Dziewczyny potrzebuję znależc w sklepie taki wózek dla lalek bo chciałabym go "zobaczyc na żywo"
Może któraś z Was widziała?
X-LANDER X-DOLL NAJLEPSZY FIRMOWY WOZEK DLA LALEK (267317982) - Aukcje internetowe Allegro

z tego co pamietam skjlep Twoje dziecko
na siemieradzkiego mial takjie wozki w sprzedazy
i mysle ze mozesz spr w Entliczkach

tutaj masz stronke ze sklepami
no i tel do przedstawiciela
X-Lander - new adventures

http://www.suwaczek.pl/cache/f60247cd20.png
http://www.suwaczek.pl/cache/c61f6564e3.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli dobrze pamiętam to była jakaś "wróżba-metoda" - kto koło kogo siedział lub naprzeciw to w ciążę zaszedł. Niestety nie wiem, które miejsca były miejscami ciążenia bo może nieświadomie w takim miejscu usiadłam
Wyjaśni ktoś :?:
Najlepiej obrazowo, łopatologicznie, ze zdjęciami lub rysunkami poglądowymi.:rules:

Odnośnik do komentarza

Bajka, ja cie proszę ty mi tu nie karz opisywac ci tych zasad ;) zasada ogólna jest taka ze po 2 dziewczyny na 1 miesiąc, wolny jet jak widac maj i lipiec, który termin wybierasz ;) ?????

Monika,Wituś (25.04.2005 r.) i Pawełek (23.11.2008 r.)
www.witek.okama.pl -->1% podatku na operacje i rehabilitację Witusia !
www.dla-witka.blogspot.com
- kup i wesprzyj Witka
Profil Witka na FB - doł

Odnośnik do komentarza

o zmiana tematu Dziubala wow, bedziesz mogła kupic sobei jakąś książke ! gratulacje !!!!!!!!!!!!! zebym ja miała tyle czasu co ty z 2............... chyba jednak musze 2 urodzic ;) może sie l;epiej zorganizauje :D

Monika,Wituś (25.04.2005 r.) i Pawełek (23.11.2008 r.)
www.witek.okama.pl -->1% podatku na operacje i rehabilitację Witusia !
www.dla-witka.blogspot.com
- kup i wesprzyj Witka
Profil Witka na FB - doł

Odnośnik do komentarza

bejka
Jeśli dobrze pamiętam to była jakaś "wróżba-metoda" - kto koło kogo siedział lub naprzeciw to w ciążę zaszedł. Niestety nie wiem, które miejsca były miejscami ciążenia bo może nieświadomie w takim miejscu usiadłam
Wyjaśni ktoś :?:
Najlepiej obrazowo, łopatologicznie, ze zdjęciami lub rysunkami poglądowymi.:rules:

Nie odpowiedziałś na moje pytanie :Oczko: A brak odpowiedzi uznaje się za odpowiedź twierdzącą :Oczko: A więc... ?

Odnośnik do komentarza

Katrzynka
ponieważ Bejka się nie pojawia chwilowo zmieniam temat i gratuluje Dziubali zajęcia zaszczytnego 4 miejsca w konkursie parentingowym!:brawo:
Jak tam wszystkie chorowitki????

Dziękuję :Nieśmiały: Gdyby nie Ann to nawet bym nie wiedziała, że jestem w pierwszej piątce :yipi:

A chorowitki... Dziś doznałam szoku u pediatry, bo podczas wizyty kontrolnej okazało się, że Maciuś nie był ani nie jest chory :oh: :surprised:. Nieźle co. Kaszel był wynikiem reakcji organizmu na soczek jabłkowy, który miał wtedy podany jako nowość. U skazowców tak się zdarza. A że Adaś na wizycie cherlał jak gruźlik więc pediatra sądziła, że faktycznie Maciuś się zaraził i ma początek zapalenia oskrzeli. Ciekawe co ja się jeszcze dowiem o skazie. Z Adasiem lepiej, osłuchowo czysty, gardło też ok więc antybiotyk tylko do jutra, tak żeby było 5 dni.
A małż rzęzi i chrypie, obolały jest na maksa, ale miał siłę żeby do pracy pojechać na zebranie :grrrrrr:
Ciekawe co jutro będzie ;)

Odnośnik do komentarza

MalaMoni
o zmiana tematu Dziubala wow, bedziesz mogła kupic sobei jakąś książke ! gratulacje !!!!!!!!!!!!! zebym ja miała tyle czasu co ty z 2............... chyba jednak musze 2 urodzic ;) może sie l;epiej zorganizauje :D

Dziękuję za gratulacje :D. I okazuje się, że nie tylko książki można kupić w Merlinie :D

Dwójka dzieci super sprawa :yes:. Człowiek się robi taki zorganizowany, że hoho :sofunny:

Odnośnik do komentarza

W odpowiedzi na liczne zapytania dotyczące mojego stanu muszę z radością oznajmić, że jestem w posiadaniu Trzeciej Papryczki.

z wolnych miesięcy ...

zasada ogólna jest taka ze po 2 dziewczyny na 1 miesiąc, wolny jet jak widac maj i lipiec

wybieram przekornie czerwiec.
Oczywiście Malina urodzi się kiedy będzie chciała - może sie okazać, że faktycznie wstrzeli się w zasadę, ale póki co z wszystkich wyliczeń wynika, że dojdzie do tego ok. 26 czerwca, czyli toczy się 10 tydzień.
Mam nadzieję, że zasada Dziubali o lepszej organizacji przy dwójce dzieci się sprawdzi bo póki co mam sobie wiele do zarzucenia. Dom leży odłogiem :arf: bo gdy tylko wrócę z pracy zasypiam momentalnie, budzę się na kąpiel i kolację Szymka a później przy czytaniu z nim książki zasypiamy wspólnie.
Moje życie stało się proste. Jeść i spać o to moje podstawowe potrzeby :love:

http://www.szipszop.pl/tickers/18976.gif

http://www.szipszop.pl/tickers/21786.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...