Skocz do zawartości
Forum

Mamusie z Krakowa i okolic


Tasik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panie;)

Mam nadzieję, że jest nas choć kilka z powiatu olkuskiego, pogadamy sobie o kobiecych sprawach i nie tylko;) Jestem w 14 tc, jest to moja pierwsza ciąża, chciałabym was zapytać jakie są Wasze opinie o olkuskich ginekologach i naszym szpitalu w Olkuszu. Oczywiście chciałabym posłuchać wszelkich rad dla przyszłej mamusi;) buziaki i czekam na Was Drogie Koleżanki;)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-23904.png

Odnośnik do komentarza

Za nami weekend weselny, prawie, że na drugim końcu Polski. Było wspaniale :). Dziećmi zajęła się teściowa, a starszy synek to nawet jak nas zobaczył po 3 dniach, to przez pierwsze pół godziny nie chciał słyszeć o powrocie do Krakowa :oh:

Katarzynka – kurcze, przykre, że Gabi się nie dostała :(, ale trzymam kciuki żeby udało się z odwołaniem!

Hiki – witaj :), a gdzie dokładnie mieszkasz?
Hihi, ale uparty Maluszek ;)
A kiedy wybierasz się do szpitala i do którego? ;)

Odnośnik do komentarza

Chwilowo mieszkam poza Krakowem, w Miechowie dokładnie, ale po wakacjach planuję powrót. Już i tak nie mogę wytrzymać. Wczesniej mieszkałam na Prądniku Czerwonym.

Mała fakt uparta jak osioł (po mamusi lub po tatusiu, do wyboru :Śmiech:). Byłysmy wczoraj na badaniach i lekarz stwierdził, że nie ma pojęcia dlaczego jeszcze nie rodzę. Mam w niedziele jechać do szpitala na KTG, to się zobaczy co dalej. Zamierzam rodzić w Ujastkach, bo mój lekarz prowadzący jest stamtąd.

Odnośnik do komentarza

Dziubala wakacje planuję spędzić z maleństwem w zachodnio- pomorskim w domku w lesie. Dlatego po wakacjach, na Prądnik raczej nie, bo mieszkanie nam wymówiono (chyba się rosnący brzuch nie spodobał).
A co do suwaczka, to chętnie bym go zrobiła, ale jesteśmy juz po terminie! W niedziele mam się stawić na KTG do szpitala, ale chyba mnie nie zatrzymają... chociaz bardzo bym chciała.
A jak wrażenia po porodzie w Ujastku? I czy oni tam naprawdę dokarmiają sztucznym mlekiem bez zgody rodzica? Podasz jakieś ważne wskazówki, żebym wiedziała czego tam pilnować?

Odnośnik do komentarza

Hiki – rodziłam w Ujastku, bo dobrze o nim pisano, ale stwierdzam, że jest przereklamowany ;). Nie byłam zadowolona, ale zawsze mogło być gorzej ;)
Być może było za dużo pacjentek (w tym dniu gdy ja rodziłam (cc) miały być 3 cc, a na koniec dna okazało się, że było ich 10. Za duży przemiał tam wtedy mieli, być może trafisz na lepszy okres.
A dokarmiać dokarmiają ale chyba na prośbę matki, przynajmniej tak było w lipcu ub.r. Ja bym powiedziała, że oni kładą duży nacisk na kamienie naturalne, jak dla mnie zbyt duży ;)
Jakieś konkretne wskazówki nie przychodzą mi do głowy. Jak coś to pytaj, będzie mi łatwiej odpowiedzieć.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...