Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
lorien1982

Test ciążowy->druga kreska biała????

Rekomendowane odpowiedzi

Eve ciężko na tym zdjęciu wypatrzeć, czy faktycznie widnieje tam druga kreska. Jeśli jednak Ty na żywo ją dostrzegasz, to powinnaś udać się do jakiegoś laboratorium w celu wykonania bety z krwi. Tak naprawdę będzie to najbardziej miarodajnym dowodem na to, czy jesteś w ciąży, czy też jednak nie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam Ana☺ Kurczę do końca nie jestem pewna odczytu testu...Wczoraj zrobiłam kolejny i wyszła druga blada kreska...Dzisiaj oddałam krew na BTHCG także wszystko okaże się po południu...Moesiaczka spoznia sie 6 dni...Pozdrawiam serdecznie...
P.S - a to test z wczoraj wykonany po południu...

monthly_2017_07/test-ciazowy-druga-kreska-biala_58922.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Karola123

Hej :( błagam powiedzieć co myślicie w sobotę zrobiłam test wyszedł pozytywny w środę poszlam na bete wynosiła 39.66 zrobiłam test dzisiaj wczoraj i kreska jest słaba jest jej cień :/ nie wiem co sadzic

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Karola ważne ze beta ok a test może być mało czuły i temu taka słaba kreska. Koleżanka też miała slaba druga kreske przy becie 100. Także idź po dwóch dniach na drugą betę i zobaczysz czy jest przyrost :-) Trzymam kciuki!

Marzenia są po to by je spełniać :-)
M ❤ 08.2018
J ❤ 03.2020

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Karola123

Pena89 Ale wszystkie inne miały mocne kreski :/ a w pt i w sobotę wyszły takie ze prawie nie widać :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sylwia90

Karolina nie zamartwiaj sie testy może mniej czułe. Powtórz bete i bedziesz wszystko wiedzieć. Na pewno jest wszystko dobrze. :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Karola123

Nw strasznie się martwię i to plamienie też mi nie daje spokoju jeszcze dwa dni i wizyta u lekarza więc może wtedy będzie wszystko jasne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Karola123

Dzisiaj rano byłam powtórzyć wyniki będę miała po południu ale sama nie wiem co myśleć :( czemu nagle wychodzą negatywne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość xyza

Oliolenka no test wskazuje bardzo wczesna ciążę. Wynik po kilku minutach mam rozumieć? Gratuluję :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki Elis za odpowiedź, mamy już 2 chłopców za 1 razem się udawało A teraz wszystkie możliwe metody na dziewczynke i bardzo bym chciala żeby również się udało za 1 razem, beta 3 dni temu negatywna :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...